www.castle-sk.com

Diskusia - 7x04 - Child's Play

<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 24 Okt 2014, 22:39

Re: Diskusia - 7x04 - Child's Play

chvíľu som uvažovala, že Beckettová by mohla byť tehotná (najmä po tom ako sa jej triasol hlas pri smrade po Dimitrim), ale potom ako s ňou Polkovnik pozametal tú triedu si nemyslím, že by bola tehotná
ale je to taká funny myšlienka. lebo ja decko nechcem :D hoci Castle s tou malou princeznou bol super
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 24 Okt 2014, 22:53

Amy, predpokladám, že aj dúhy nenavidíš? :D

Btw. - zaujímavé je, že v 1. sérii si Kate myslela, že Rick je iba namyslený hajzel, ktorý sa zaujíma iba sám o seba, no potom, ako videla, ako mu na Alexis záleží, tak celkom naň zmenila názor... nedávno som si pozrel 1x02 a teraz 5x05.. páni, veľký pokrok medzi nimi

Btw. 2 - myslíte, že sa 3XK ešte vráti? Ma teraz napadlo, keď som dopozeral 5x05...
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 24 Okt 2014, 22:58

:lol: možno :) ale ide o to, že ak dieťa, tak by ten seriál mal podľa mňa už skončiť. viem, že by to decko nepoužívali ako v Bones iba keď sa im to hodí, ale je to dosť veľké... obmedzenie.

vráti, ale to nepatrí do tejto témy ;) môžeš to rozoberať napr. v spoileroch 7. séria, kde môžeme teoretizovať do zblbnutia.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 24 Okt 2014, 23:08

tá Barnsová to dobre zahrala. pri vypočúvaní vo vypočúvačke sa dobre triasla. vidno to iba na jej vlasoch :)
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 25 Okt 2014, 00:30

milá pohodová časť :) ... nič čo by ma extrémne nadchlo, ani nič čo by ma naštvalo, taká oddychovka :)
... ja som sa bavila ;) 8)

Tie ksichty čo tam Kate zasa hádzala a Rick ako víla :thumbup: :D
A možno by som ocenila aj tú záverečnú scénu, ale Alexis už dlhšiu dobu nemusím, takže no comment :)
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 25 Okt 2014, 00:57

Alexis pribrala, uz to bolo vidiet aj v 6. serii, ale teraz este viac, vsak je pevnejsia nez Kate

Viem, ze roky idu, ale ma len 21 a je herecka a niekedy ma to trochu otravuje ;) Ale iba niekedy, sak moc v zaberoch neni :-)
Naposledy upravil dua3000 dňa 25 Okt 2014, 14:23, celkovo upravené 1
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 25 Okt 2014, 01:14

neviem, čo ľudia majú proti váhe postáv. ja som náhodou rada, že sú pribratí. žiadne vychrtliny nechcem. ani sa mi nepáči, keď režiséri nútia svojich hercov aby boli tekní ako prútiky. ľudia takí nie sú a ukazovať takých na obrazovkách podkopáva sebavedomie nielen tínedžerov. potom tu máme bulimičky a anorektičky na každom kroku.
takže akože sorry, ale podľa mňa Alexis aj Castle vyzerajú dobre. majú dosť peňazí, takže môžu pokojne papkať. keby mali nadváhu, vtedy by som povedala aby so sebou začali niečo robiť. ale však sa vozili na kolobežkách, castle stále pobehuje za Beckettovou, pár kíl tým očividne schudol :)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Okt 2014, 11:54

Amy úplný súhlas :thumbup: pokiaľ nemajú nadváhu a ich samotných to netrápi,je to ich vec,podľa mňa vyzerajú obaja dobre.Akurát mi Castlova váha vadila len vo štvrtej sérií,tam sa mi zdal nejako výraznejšie pribratý,teraz je v pohode :D
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Okt 2014, 11:57

mirrabel píše:milá pohodová časť :) ... nič čo by ma extrémne nadchlo, ani nič čo by ma naštvalo, taká oddychovka :)
... ja som sa bavila ;) 8)

Tie ksichty čo tam Kate zasa hádzala a Rick ako víla :thumbup: :D
A možno by som ocenila aj tú záverečnú scénu, ale Alexis už dlhšiu dobu nemusím, takže no comment :)

Tak som rada,že v tomto nie som sama-ja tiež tú Alexis v poslednej dobe moc nemusím.Už som sa bála,že som divná :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 25 Okt 2014, 12:58

AmyF píše:chvíľu som uvažovala, že Beckettová by mohla byť tehotná (najmä po tom ako sa jej triasol hlas pri smrade po Dimitrim), ale potom ako s ňou Polkovnik pozametal tú triedu si nemyslím, že by bola tehotná
ale je to taká funny myšlienka. lebo ja decko nechcem :D hoci Castle s tou malou princeznou bol super

Nemala som dostatok času aby som tu vlastne napísala presne toto isté. To ako sa tvárila, pri večery, a potom pri tej mŕtvole, bolo nanajvýš zaujímavé :D ale naozaj potom, ako ju tam ohádzal o zem som si povedala, že asi nie :D

Ale Horka mi to vysvetlila, je to Americký seriál, najprv musí byť svadba :D
Love is not a switch.
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia