www.castle-sk.com

Diskusia - 7x03 - Clear & Present Danger

<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 16 Okt 2014, 19:02

Re: Diskusia - 7x03 - Clear & Present Danger

inak, všimli ste si, že obete volajú po mene? nikdy som si to nevšimla. začali to v 7x02 Wallym, teraz toto Will. Nie je to kvôli tomu, že Kate volala obeť 7x01 Rick? :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 16 Okt 2014, 21:13

Toto bolo dokonalé :D
Obrázok
Love is not a switch.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 16 Okt 2014, 23:32

ano, tato scena bola tiez dobra, hned som kukala odkial to ten Castle vykuka :D

Ale este sa mi veeelice lubili Rickove vlasecky, ked ich Martha vyrusila, hned by som mu ich ocesala :-D
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 19 Okt 2014, 02:07

ku komentom neskor, resp. v EDITe ... :) a teraz nova epka z mojho pohladu, myslite si ze som blazon, ale pre mna asi jedna z najlepsich a aj najzabavnejsich epizod za poslednych niekolko dielov. Absolutne nic mi v nej nevadilo, co sa u Castla uz nejaky ten piatok nestalo 8) :D . Nenudil som sa a zaroven som sa bavil celu epku, vobec mi tentokrat nevadilo, ze sa nezaoberali tou "temnou" strankou Castla. Vynimocne som sa ani nezaoberal vrahom, a ani som ho nehadal. Pripad zaujimavy, scifi ja mozem, takze som si prisiel trosku na svoje. Rovnako aj ked tam nacrtli MMO tematiku 8) fuj ale ta hra mala hnusnu grafiku, akoby mala 10-15rokov :lol: . Hudba na zaciatku epky tiez ulahodila mojmu uchu ;) .Inak to Castle vyvara pre cele poschodie ?! tolko hrncov nemaju hadam ani v zavodnej kuchyni :lol: :lol: :lol: . Martha bola len chvilku, ale zas nesklamala :D . A nechapem ze preco ked isli "nato" si zhasli svetlo :? 8) :lol: .Tentokrat mi ani nevadili tie prerusovania, telefon ci rozne zvuky, ked uz do toho chceli "skocit" 8) . Poslednu scenu mohli nechat trosku dlhsiu ci ?! 8) ;) . Super epka tentokrat mozno trosku "prestrelim" hodnotenie, i ked to nebola nejaka silna epka, ci moc zamerana na city, ale aj tak davam 8.8/10 co som uz par desiatok Castle epizod nedal :) ;) , hadam to nebolo najväčšie hodnotenie tuto seriu :) :o 8) .

Mensi EDIT: komenty precitane secky a viacmenej sa spomenulo vsetko, resp. som napisal aj ja, akurat este spomeniem, ze konecne Rick odviedol dobry vykon, nebolo to este 100%, ale o dost lepsie ako takmer vo vsetkych epkach 5. a 6.serie, dufam ze mu to vydrzi aj dalej ...
to xmalinka: ufff, toto bude asi po 100 rokoch prvykrat co sme sa nezhodli, hadam na mna nepoletia nejake rajciny ci kamene :D , ale tak co narobim, pri tejto epke som tak nejak vypol a bavil sa ... ;)
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 19 Okt 2014, 10:43

Kamylko na tvoj koment som normálne čakala... :) konečne si sa zhodol s viac ako 3/4 osadenstvom :D
Ale pri tejto epke sa človek fakt mohol poriadne zabaviť... Stará dobrá Castlovina ;)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 19 Okt 2014, 17:18

Nevadi... 10 ludi 10 roznych chuti.. teda aspon u mna..
I remember everything.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 19 Okt 2014, 23:19

No,Kamylko,ja som čakala,že sa vyjadríš,či to bolo lepšie ako v Always a ty nič,normálne si ma sklamal :o :D
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 19 Okt 2014, 23:24

Keby to aspoň dotiahli do konca.. vtedy by to bolo lepšie ako v Always :) :D
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 20 Okt 2014, 02:01

tak nedavno som tu pisal, ze Always podla mna top epka celeho serialu a ze by som jej menej ako 9.5/10 nemohol dat a kedze tuto som dal 8.8, tak to je hadam jasne :D , v Always epke bolo uplne vsetko od A po Z co ma byt, takze aj keby tuna v 7x03 potiahnu troska dlhsie poslednu scenu :twisted: :twisted: tak na Always nema sancu proste 8)
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 20 Okt 2014, 16:28

Ja už som ju videla 3x :D, myslím, že to hovorí za všetko. A čím viac to pozerám, tým viac sa mi páči. :D
To Marthine teatrálne jačanie ma vždy dostane do kolien :lol:

Kamylko : neviem či je vôbec možné, aby niečo prekonalo Always. Tá epka bola úplne dokonalá a bol to zlomový bod, na ktorý sme všetci 4 série čakali. Myslím že pre väčšinu z nás zostane ako absolútny TOP a sotva ju niečo prekoná. ;) :)
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia