www.castle-sk.com

Diskusia - 7x03 - Clear & Present Danger

<<

brena

Detective
Detective

Poslať 15 Okt 2014, 01:33

Re: Diskusia - 7x03 - Clear & Present Danger

Pripájam sa aj ja a súhlasím s predchádzajúcimi hodnoteniami. Skutočne výborná epka osviežujúco veselá po dvoch temnejších. Nemohla som keď ho kopla u Gates v kancelárii sto bodov. No a Marta ta ženská aj keď sa objaví len na dve sekundy aj tak si ju človek zapamätá. Skutočne som sa pobavila a malo to ľahkosť ako pri prvej sérii.
Ľudia neviem či sa mi to len zdá ale Nathan sa mi zdá chudší a svalnatejší-mužnejší ako v predošlej sérii a rozhodne viac pohyblivejší. Už sa teším na titulky.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 15 Okt 2014, 16:54

Ano,už som to spomínala,že má kondičku ako v prvých dvoch sériách :D a hlavne to hranie mu už viac verím ako v 6-tke,no,polepšil sa,konečne-len nech mu to už takto aj vydrží :D
Táto epka tými scénami nasadila latku dosť vysoko,čo je super,konečne to bol starý dobrý Castle čo mi tak chýbal :D
Tiež sa teším na titulky :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 15 Okt 2014, 17:14

Inak ja totálne fičím na tej pesničke, čo hrala počas muchlovačky :D
Love is not a switch.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 15 Okt 2014, 17:40

Mne tiež stále znie v hlave :D
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 15 Okt 2014, 19:58

Já se musím taky přidat, řehtala jsem se většinu doby. Sice mi ten případ přijde postavený na hlavu "neviditelný oblek", ale co už hlavně že byla sranda a řehtala jsem se na celé kolo, nebudu vypisovat, co mě tak pobavilo protože už to tu je všechno vzpomenuto a vypsáno, takže se ještě těším až to zkouknu s titulkama.
Jinak opravdu parádní odlehčená epka :) :) :)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 15 Okt 2014, 22:54

Jaj.. sa neviem dockat, co napise Kamylko.. lebo co som zatial pozrela s EN titulkami tak :facepalm:

Akoze to myslia vazne toto ?!?! Srandicky, srandicky s tym ich milostnym zivotom... Hotel asi nepoznaju.. JA viem, viem - to by uz nebolo take srandovne az trapne ..
I remember everything.
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 15 Okt 2014, 23:47

Napriek tomu, že ma hned na začiatku vytočili tým telefónom :stena: , nemôžem tejto epke nič vytknúť. Toto bol ten starý dobrý Castle, aký sa mi páči. ;) Bolo tam všetko. :good: Od Veritas som prvý krát mala opäť chuť pozrieť si to hneď ešte raz ( niektoré scény aj viac krát :-D ).
Nebudem tu vypisovať všetky super scény, len by som zopakovala, to čo je v ostatných komentoch. U mňa spokojnosť, hádam si tento trend udržia. Ak by si odpustili to trapné vyrušovanie, bola by úplne dokonalá. :)

Kici124 píše: Inak aj vy máte doma toľko kuchynského náradia??? Že ešte nestratili chuť kým to všetko povešali :lol:

Kici mna pri tej scéne napadlo to isté :lol: ... hrnce si bol požičať asi aj od susedov, ale tá scéna každopádne stála za to. Je mi do smiechu, už len ked o nej rozprávam. :lol2: A potom Martha bodovala na celej čiare, ten jej výstup ( hoci kratučký ), nemal chybu. :thumbup: Aj ma prešla zlosť, že ich zasa vyrušili. :-D

Tiež sa mi zdá, že Nathan opäť trochu schudol a ako napísala Adina, viac mu verím to hranie. V 6 sérii mi chvílkami pripadal, akoby ho to už nebavilo a odzrkadlilo sa to aj na jeho prejave.

Peti dík za pesničku, tá sa mi tiež páči ( aj po vizuálnej stránke :D ).
Mne sa páčila aj hudba v tom labáku, ked s hasiacimi prístrojmi naháňali tú babu, ak by niekto vedel čo je to zač, dajte mi prosím vedieť. :)

PS : ak mám byť úprimná, tak ak by som vymazala ep. 6x23, 7x1 a 7x2, vôbec by mi nechýbali.
<<

Monika

Detective
Detective

Poslať 16 Okt 2014, 00:24

Martha musí být úplně hluchá, neříkejte mi, že domů přišli po špičkách :-) A navěsit půlku Tescomy taky vyprodukuje pěkný kravál. Ale tak jasně, pro tu srandu :lol: (a je to jen seriál)
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 16 Okt 2014, 14:25

skvelá epka, aj ja som sa dosť nasmiala a celkom ma zaujal aj prípad, aj keď ako tu už bolo spomenuté, neviditeľný oblek, že wth? inak súhlasím skoro so všetkým, suprová Martha, opäť starý dobrý Rick/Nathan, aj keď už v minulej epke bol dobrý, ale v tejto to bol zase on ako kedysi :D kým by som toľko riadu povešala, asi by som rovno odkvecla :lol: ale na čom by sme sa zabávali, keby to tam nebolo, nebudem sa opakovať, už tu bolo popísané asi všetko, myslím že každým dielom je to lepšie, uvidíme do kedy 8)
a darček Espa pre Ryana nemal chybu :lol:
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 16 Okt 2014, 17:17

Caweste,

mozem napisat len jedno slovo V Y N I K A J U C E to bolo, cela epizodecka. Yes, uplne, ze perfekt. Vsetci hrali na jednotku s hviezdickou, a presne ako pisete, stary dobry Rick Castle, urcite chudsi a svalnatejsi, len trosku starsi, ale perfektny.

Okrem tej bedroom scenky, ktoru ste si ako keby z nebies privolali, lebo ste tu niektori pisali, ze kedy bude taka scenka ako s Meredith a ona veruze aj bola, myslim si, ze este omnoho lepsia :D, sa mi lubilo aj (co tu este nebolo spominane), jak si pekne vymenili miesta pri rieseni pripadu, on ako hlavny detektivek pri hlavnom pocitaci a ona pomimo, iba ako pozorovatel :-) A uplne sa mi to lubilo, a to nepisem este o tych dalsich scenach, jak nahanali hentu Cinanku v tom obleku v laboratoriu, jak pekne secko spolu, jak dvaja uplne perfektni a doplnujuci sa partaci pri rieseni zlocinov :lol: Takto som si to vzdy predstavovala, ked uz su ako tim v sukromi, tak aj v robote, bolo to naozaj dobre ukazane v tejto casti.

Inak ked si tak secko premietnem v hlave naspat do roku 2009, 2010, 2011, tak ani sa mi nechce verit, ze z tychto dvoch sa stalo to, co z nich je, boli to uplne ini ludia, ale lubi sa mi to. Ako to vedeli pekne pretransformovat do takejto podoby, keby som teraz v roku 2009, 2010 alebo 2011, neviem, ci by som verila, ze tito dvaja takto dopadnu. Strasne dobre to spravili, na jednotecku s 10 hviezdickami. :D :) ;) Jaaaaj a Marthu nesmieme zabudnut, strasne mila moderna babicka, mohla by byt aj mojou babickou :lol: , zlata pani :)

Naisto mi este nieco napadne z epky (neskor dopisem), zatial iba takto a epizodecke s nazvom JASNÉ A PRÍTOMNÉ NEBEZPEČENSTVO udelujem jak inak nez 10 bodov, cize 100 pero :D :P

A nakoniec to nebolo len jedno slovo :-) (to prve), ale vystihuje to UPLNE ZE SECKO ;)
Naposledy upravil dua3000 dňa 19 Okt 2014, 20:12, celkovo upravené 1
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia