www.castle-sk.com

Diskusia - 7x02 - Montreal

<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Okt 2014, 07:10

Diskusia - 7x02 - Montreal

rekapitulácia epky v angličtine

Kód:
http://tvline.com/2014/10/06/castle-recap-rick-wanted-memory-wipe/
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Okt 2014, 07:43

Re: Diskusia - 7x02 - Montreal

Uz sa nemozem dockat, kedy pridem domov a mrknem sa na to.. btw. kedy budu CZ/SK titulky? :-D
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Okt 2014, 10:30

Nebudeme podporovat cesky prekladatelsky tim ;) Slovenske titulky zvyknu byt piatok/sobota. Za preklad ĎAKUJEME :D
I remember everything.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Okt 2014, 11:21

jaj, to akože ešte nikto nevidel? :D No teda.

Tak ja som práve dopozerala a samozrejme sa nám to len mááálinko odmotalo a dobre zamotalo :D

Uf, no tak asi len dve veci, prvá, Castle bol ako decko, to bolo fakt super :D Staré dobré časy. Ale naozaj staré. Ako Castle z prvých častí. No a popri rutinnom vyšetrovaní sa začal odkrývať jeho príbeh.
Aspoň vieme, kto si tipol správne, čoho sa jeho únos bude týkať, ale aj tak to úplne nesedí. Čakám teda ďalej :D

Koniec bol krásny, naozaj. Až na ten jeho posledný výraz tváre, tá posledná sekunda :(
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 07 Okt 2014, 12:00

Ale videl aj dva krát :) len čakám kto čo napíše...
Mne sa to veľmi páči, ako nám to pekne postupne podávajú - rozmotajú zamotajúa, my máme stále nad čím rozmýšlať a dúfam že v tom budú pokračovať až nás z toho vymotajú. :D
Nathan v tejto epke úplne perfektný, myslím si že túto epku fakt zaharal perfektne. Presne ako píšeš starý dobrý vtipný Rick a toys :) ale aj všetky tie scény kde riešil to kde bol stratený... Úžasne zahrané emócie... Tá scéna keď si Kate pozerala to video a následne ako ho pohladila po tváry, o tej poslednej scéne ani nehovorím, možno tam chýbal už len kiss ale nejako mi to neva že nebol. No a najviac sexi Nathan keď prišli na miesto činu a vietor v jeho vlasoch... Och... :)
Kate komentovať nemusím lebo tá je užasná vždy... :)
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Okt 2014, 15:18

Tak som si to pozrel, s anglickými titulkami... prípad bol pre mňa nič moc, ale to bolo ako do pozadia... mňa hlavne zaujalo to, ako mu ten týpek, čo naň mieril zbraňou v tej budove v Montreale povedal, že on chcel zabudnúť... a že pravý dôvod, prečo je spisovateľ je ten, že sa niečo stalo, keď mal 11 rokov.. o niečom, o čom nevie ani jeho rodina, ani Kate... inak, ten koniec bol strašne zlatý... ako si potom ľahla 'k nemu'... neviem, príde mi, že sa ho tak dotýkala, akoby sa uisťovala, že tam je, akoby sa uisťovala, že Castle je späť doma, späť pri nej.. to bolo strašne zlaté... tú poslednú 1 sekundu, ako tu bolo spomínané, mohli dať niekde do prdele, nebola tam vôbec potrebná, aspoň nie je pre mňa, ja rád happy-endy. Celkové hodnotenie: 90% (95%+ si treba nechávať na svadobné a vianočné, prípadne nejaké nabúchané diely s 3XK, že? :))
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Okt 2014, 19:46

Obrázok Obrázok

Dokonalé :D A všetky scény s hračkami :D Fakt bol bombový, na zabitie :D

A to video ma tiež dostalo.
Obrázok
Obrázok

Obrázok
Love is not a switch.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 07 Okt 2014, 19:59

xmalinka, rado sa stalo :) a dík za obranu slovenských :lol:

Denko, titulky zvyčajne piatok/sobota, občas sa nám zadarí skôr

prečo Kate nemá púzdro na zbraň v 17. minúte, ale má ju zastrčenú v nohaviciach? od nej, ako detektívky, je to hrozne neprofesionálne.
zase sme raz videli starého dobrého Castla, hneď ako zbadal hračky :D

mne ten koniec, kde si ho akože upravovala ako matrac a potom si tam ľahla, pripadal akoby Kate bola mačka :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Okt 2014, 20:09

Stana v roli Catwoman? vrr... viem si predstaviť :D
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Xeninka

Sergeant
Sergeant

Poslať 07 Okt 2014, 20:43

Po tom prvním dílu už jsem klidnější. Zajímavě se to vyvrbilo a jsem zvědavá, jak to mají vymyšlené a jaké "drobky" se budou celou sérii odkrývat.
A ač jsem scénu s Gatesovou viděla v ukázce snad 3x tak jsem se stejnak smála jak blázen :lol:
Castlovo please, please, can I... can I... can I go? bylo k nezaplacení :D

Jo a nějako jsem začala žrát Ryana, v jedné scéně mi to najednou seplo že se mi líbí :whistle:
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia