www.castle-sk.com

Diskusia - 7x02 - Montreal

<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 07 Okt 2014, 20:53

Re: Diskusia - 7x02 - Montreal

Zase jsem to jen tak rychle proletěla s anj titulkami, takže jsem asi nepochopila úplně všechno, ale zajímavě s tím tvůrci pracují. A jsem opravdu zvědavá co se Rickovi stalo, že to vlastně nikdo neví... teda skoro nikdo. Budu si muset počkat na titulky ať mi dojdou větší souvislosti a je pravda že Rick neměl chybu ve vzpomínaných scénách ;) ;) ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Okt 2014, 21:03

Ryan je fešák, taká dobrá duša :D

A teda ma prekvapilo, že až teraz je Esplanie oficiálna záležitosť, už na Rickových narodkách to bolo aktuálne, potom na svadbe, teda takmer svadbe a až teraz je to tam? :D
Love is not a switch.
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 07 Okt 2014, 21:28

Jo to Espovo vyzvánění nemělo chybu :D :D :D
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 08 Okt 2014, 00:30

To zvonenie bolo super a hlavne ako sa zatvárila Kate... :D
<<

brena

Detective
Detective

Poslať 08 Okt 2014, 20:03

Epku som si pozrela ale keď že nerozumie po anglicky môj koment je len o pocitoch a obrazoch. V prvom rade veľmi dobré herecké výkony. Ryan má u mňa plus za to ako sa stále viac svojím správaním podobá na Castla. A ako Castle pobozkal Gatesovu ??? no páni tá jej reakcia nemala chybu a on si len tak odkráča aj s odkazmi. Bomba!
Neviem či už vo všetkom hľadám podraz ale vôbec sa mi nepáčil pohľad toho úradníka z banky keď Castle s Alexis odchádzali k bezpečnostným schránkam.
No najviac na mňa zapôsobila scéna ako sa vrátil s Montrealu a zavolal na Kate a keď sa ho spýtala čo je na karte ani nebol schopný odpovedať len pohyboval perami.
Úplne som na Kate videla na čo pri pozeraní tej nahrávky myslí , ako si vyčíta , že si pripustila myšlienku, že ju dobrovoľne opustil !?a to pohladenie !?gesto plné lásky a bolesti za seba i zaňho či jeho výraz zmätenia čo sa s ním vlastne dialo !? no proste úžasné úžasné.
Už sa teším na titulky aby som bola v obraze a nehádala o čo ide.
P.S. tiež sa pripájam k názoru, že slovenské titulky sú lepšie lebo sú presnejšie. ĎAKUJEM ZA NE.!!
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 08 Okt 2014, 20:40

vsetky titulky su dobre, aj slovenske aj ceske, nevidim extremne rozdiely. Suhlasim s brenou o tom uradnikovi z banky, prisiel mi podozrivy, ale to mozno iba preto, ze ked sa ho Castle pytal, ci si ho nepamata a ci ho uz niekde nevidel, povedal, ze nie a pritom klamal, ako sme zistili.

No a herecke vykony boli na urovni od vsetkych a tato cast sa mi lubila este aj viac ako uvodna, mozno preto, lebo to bola typicka castlovska cast s pozadim Castlovho pripadu. Ale aj sa nieco trosku ozrejmilo a lubilo sa mi to. Davam 9 z 10.

A mne sa praveze lubilo, ked mala Kate pistolku len tak zastrcenu a nie v puzdre, co musi byt vzdy dokonala? Sak sa uz naucila troska lezernosti od Castla a to sa mi lubi.

Celkovo nemam zatial vyhrady, secko ok, nooo, mozno ked kuknem este s titulkaaaama, tak nieco postrehnem, ale zatim nist ;)
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 08 Okt 2014, 23:13

Táto epka sa mi páčila o niečo viac, mierne to odľahčili, i keď to klasické Rickove šaškovanie mi po tej prvej epke prišlo až trochu divné. Niečo vysvetlili a niečo zamotali, ale aspoň sa vyjasnilo to dusno medzi Kate a Rickom, takže v tomto smere ma potešili. :)
Musím tiež pochváliť herecké výkony a najmä Nathana, v tejto epke bol vážne super. :thumbup: Obzvlášť tá scéna s pamäťovou kartou. A Ryan bol podarený, on je tiež ako také veľké dieťa. :D

Ale nejak si neviem zvyknúť na Ricka ala temná minulosť. Ako veľmi hroznú vec by ste museli spraviť, aby ste si to nechceli pamätať ? :-o Nie že by to nebolo zaujímavé, len mi to k nemu nesedí. Chápem, že tam chceli dať niečo nové, čo by upútalo, ale chvílkami mám pocit, akoby som začala pozerať iný seriál. :(

6 sérií zmysluplne nadväzovalo jedna na druhú … na konci 6tej série s nami v 200km rýchlosti vpálili do betónového múru a s tími, čo to prežili, prudko zmenili smer jazdy … asi toľko k mojim pocitom z posledných 3 častí :-? :D

A prosím, prosím, prosíííííím :ask: :ask: :ask: , už dosť s tým otrepaným a večne sa opakujúcim vyrušením v intímnych chvílach. :stena: Vtipné to bolo v 5tej sérii, teraz ma to už iba vytáča a vždy mi tým pokazia celú scénu. Radšej nech tam tú pusu alebo čokoľvek iné nedávajú, ak to nechcú dotiahnuť do konca.
K večne zvoniacemu telefónu, členom domácnosti, čo sa im vrútia do spálne ( po jednom alebo aj hromadne ), “fúzačovi“ čo im o trištvrte na sedem ráno zvoní pri dverách, Ryanovi vyskakujúcemu z kontajnera, sa teraz pridal ešte aj pes ( zabudla som na niečo ? ) … už to začína byť trapné. :roll:
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 09 Okt 2014, 10:32

Mirrabel s tvojím posledným odstavcom sa stotožňujem na milión % :x
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 09 Okt 2014, 10:40

Viem sa vcítiť do tvojich pocitov Mirrabel, lebo ja som niečo podobné zažívala ku koncu minulej sezóny. Keď stále niekto prišiel v pravej chvíli a dopovedal vetu. To mi totálne lezie na nervy, na šťastie potom posledné epky to už nebolo. Paradoxne, tie prerušovanie intímností mi to až tak nerobia :D Už som si zvykla a každý dokončený úkon tohto tipu ma o to viac poteší, lebo ho nečakám. :D
Najlepšie to robia v premiérach a vo finálnych epkách, tam sú proste len prestrihy na dôležité veci, tak by sa mi to páčilo.

Inak ten pes bol krásny a volá sa Seven
Obrázok
Love is not a switch.
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 09 Okt 2014, 21:52

Áno Peti, havinko sa mi páčil :) ... len by ho mohli naučiť, že skákať ľuďom do tváre sa nemá, najmä nie ak si chcú dať pusu :D
Jáááj, hrozné nervy mám na to :x ... asi si vytlačím fotku AM a budem do ňho hádzať šípky :-P :happydance: ( ten druhý smajlik vyzerá skôr, ako keby som sa zbláznila :lol: )
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia