www.castle-sk.com

Diskusia - 7x01 - Driven

<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Sep 2014, 07:22

Diskusia - 7x01 - Driven

A predsa sme sa dočkali.. Máme tu prvý diel 7.série a som zvedavá na Vaše komentáre a pocity ;)
I remember everything.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 30 Sep 2014, 08:29

Re: Diskusia - epizóda S07E01 - Driven

Uprimne, tiez som dost zvedavy, cele leto sa na to tesim, no pockam si na titulky. (Bez diakritiky - odoslane z mobilu)
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 30 Sep 2014, 08:36

Neviem či len preto že konečne po dlhej dobe ale mne sa epka veľmi páčila. Rozhodených veľa otázok na ktoré postupne dostaneme odpovede. Štart 7série hodnotím veľmi dobre.... Už aby bol opäť pondelok... :)
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 30 Sep 2014, 14:45

No, tak už som si to pozrel, a musím to hodnotiť veľmi kladne. Na začiatku, to bolo dosť silné... pre mňa. Ako bežala dole za tým autom.. to bolo dosť drsné. No najviac sa mi páčilo, ako ho na konci epky objala a ako jej tiekli slzy, to bolo strašne zlaté... Pozerané s anglickými titulkami, takže nie všetkému som dokonalo rozumel, no v 90% áno. No, recenzie som nikdy nepísal, nechám to tu pre skúsenejších :)
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 30 Sep 2014, 15:54

Ja som sa naopak dosť nudila. Pre mňa najslabšia premiérová epka všetkých sérií. Za tých 45 minút sa tam doslova nič nedialo a ja som sa dosť nudila.
Ale ako vždy, Stana to tam svojím výkonom dosť podržala. Či už úvodnou scénou pri horiacom aute, alebo tým ako zrazila k zemi toho podozrivého. A aj tým, ako sa zarazila pred nemocničnou izbou. Úplne som jej verila, že sa zrazu zarazila a nebolo to hrané (vyzeralo to, akoby šla prepadnúť). Možno keby úvodná epizóda bola dvojhodinová namiesto rozdelenia na dve epizódy, tak by to bolo lepšie. Pretože táto epka mi prišla ako filler v anime keď sa čaká kým autor trochu nadbehne v deji v mange.

Denko, i krátky názor (výčet) čo sa ti páčilo/nepáčilo stačí :D Nám tu len občas preskočí a okomentujeme dopodrobna také veci, ktoré poniektorí (ja) vôbec nezazrú :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 30 Sep 2014, 16:35

Dobre, chápem, vďaka :)

Inak, to s tým jej hereckým výkonom máš pravdu, ona je výnimočná, málokto to dokáže takto zahrať :) A aj mne to prišlo celkom krátke, na to, koľko tam toho bolo, som neveril, že už je koniec... no, každopádne, som veľmi zvedavý na druhú časť... :)
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 30 Sep 2014, 16:41

Zatím jsem to jen zběžně viděla s ENG titulkami, a musím říct, že Stana to opravdu drží a co se týče Castla jsem zvědavá kdy si "vzpomene" no každopádně si musím počkat na překlad a třeba mi to lépe zapadne do souvislostí.
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 30 Sep 2014, 18:56

čavte, no začiatok bol dobrý, ale ten som už predtým videla v sneak peekoch :) , takže ma neprekvapil, stred epky ma dosť nudil a ten koniec som predpokladala, že si nebude Castle nič pamätať ;)
takže pre mňa taký priemer, čakala som od tejto epky viac, ale čo už, v podstate som rada, že to konečne po 4,5 mesiacoch opäť beží :D
súhlasim s tým, že to Stana zachránila, a ešte viac ma teší, že ku koncu epky konečne mala svoje vlasy 8)
uvidíme, kto za tým únosom bude, prikláňam sa k daddymu Castlovi
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Sep 2014, 20:54

Mne sa epka veľmi páčila, po prvýkrát som bola spoilerfree pre premiéru a som veľmi spokojná. Čierna obrazovka ma vyhodila zo sedadla, ani som nevedela ako to prebehlo :D Parádny pocit.

Takže ak som to pochopila správne, máme celú siedmu sériu na to,zistiť čo sa vlastne stalo a kam to až siaha ? :D

Veľmi sa teším, Stana bola fantastickáa tiež som si zrúkla od radosti, keď už mala svoje vlasy :D Táto sezóna sa začala správne :D

A som zvedavá, či medzi nimi bude odstup,alebo už to bude ok :)
Love is not a switch.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 30 Sep 2014, 21:26

Petraela píše:A som zvedavá, či medzi nimi bude odstup,alebo už to bude ok :)

To aj ja.. no dúfam, že bude...
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia