www.castle-sk.com

Diskusia - 7x01 - Driven

<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 05 Okt 2014, 20:42

Re: Diskusia - 7x01 - Driven

brena píše:belka 77 píše, že to zvítanie po troch mesiacoch bolo slabé ale pozri aké správy sa tesne predtým dozvedela takže sa nie je čo čudovať a ešte si ani nič nepamätá aby sa mohol obhajovať. Ľudia mne len stále nejde do hlavy kto si s Castlom takto pohral a hlavne načo. A ešte posledná otázka je to vôbec" náš Castle"?
Mne sa ináč epka páčila a Stana tam mala paletu rôznych emócií dokonale zahraných. Najviac sa mi páčila hneď na začiatku vyšetrovania aká bola nekompromisná a ochotná ísť až úplne na hranu únosnosti či kúsok za. Nechcela by som ju mať za nepriateľa.

presne tak, je to nas Castle? Mozno ze ani nie je :( . Mam tusenie, ze to nie je on.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 05 Okt 2014, 20:45

Monika píše:Doufejme, že ten příběh mají dobře vymyšlený a že nevaří jenom tak z vody nalezené na dně jedné modré loďky...

Že by nějaká hypnóza???

Jinak Beckett s těmi krátkými vlasy (bravo, konečně) mi hlavně na konci hrozně připomínala jednu herečku, Stanu Katic, nevím proč :D

:D 8) :lol: mne tiez, mne tiez.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 05 Okt 2014, 20:56

Pocuvajte, ti vsetci, co pisete takto negativne, ledva som to docitala, nejako to robite este viac negativnejsie ako to je.

Vobec to nie je take zle, epizodecka nebola top, ako som uz pisala, ale nebola ani priemerna, bola nadpriemerna a ja verim, ze nam to v nasledujucich epizodach vsetko vysvetlia a bude to napinave, zaujimave a ukoncia to vtedy, ked uznaju za vhodne a ja verim tomu, ze to bude dobre. Tak mi to tu tak strasne nekazte tymi negativnymi komentami.

Davate epke 7-7,5 boda z 10, ale pisete o nej ako keby bola na bode 1-1,5. :-(
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 05 Okt 2014, 21:48

dua, ja som zas taky, ze aj ked mam nejaky najoblubenejsi serial, proste 1.miesto a nieco tam pokazia, nedomyslia, nepaci sa mi to, tak i ked to je u mna naj serial, tak to vzdy dokazem skritizovat. U mna hodnotenie okolo 7/10 resp. 70% znamena vo vetsine pripadov, ze to bol taky lepsi priemer, 80-90% nadpriemer a nad 90% moje oblubene slovicko "epic" :D a tie negativa pri takom hodnoteni, no ... nejaky ten rok dva ci mozno tri s5 patril u mna Castle do top3ky a tam som daval, resp. by som dal vela epkam 80 ci dokonca 90%, Always epke minimalne aj 95%, to bola jedina Castle epka, co ma totalne dostala pomaly az do kolien a par dni som ju nevedel pustit z hlavy. A clovek caka ze taky dobry serial bude stale dobry a ked nieje, tak ze sa to niekedy zas zlepsi a ked je potom epka iba taka "nejaka" nie zla, ale ani extra tak to cloveka trocha stve no ... ja osobne v podstate uz od 5.serie cakam, kedy sa serial zacne uberat takym smerom, ze ho budem znovu "žrať" od predu aj od zadu :D :D , to a potom hlavne Stana a este niektore postavy su dovod preco serial stale sledujem :) , pred tym to bolo este doriesenie minulosti Kate a ze sa daju dokopy, co sa uz ale stalo, takze tak .. 8)
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 06 Okt 2014, 01:00

Dua, sú tu aj takí, ktorým sa epka páčila, na každého proste zapôsobila inak. Ak na mňa niečo pôsobí negatívne, nemôžem napísať, že to bolo super. Nehádžem flintu do žita, bola to iba prvá epka, ale jednoducho som z nej mala zlý pocit. :(

A Rick + temná minulosť mi tiež akosi nereže. Ako napísal Kamylko, ku Kate to patrilo od začiatku, ale k Rickovi mi to proste nesedí. Páčil sa mi taký aký bol, vytváralo to medzi nimi určitú rovnováhu.

Ako som napísala predtým, stále dúfam, že dostaneme nejaké poriadne vysvetlenie a možno nás prekvapia a bude to úplne super, čo by ma fakt potešilo, pretože tento seriál je moja srdcovka. ;) :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 06 Okt 2014, 12:58

Ťažko hodnotiť, čo sa stalo s Rickom kým sme to nevideli. Ťazko hodnoiť túto epku, keď zostala taká otvorená.
Love is not a switch.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 06 Okt 2014, 23:27

Dua,ako cítim,tak napíšem a je mi jedno čo si kto myslíte.Jednoducho keď som mala divný pocit,tak nenapíšem,že to bolo fajn.Klamala by som samu seba a načo? Len aby som sa tu niekomu zapáčila? O to nestojím,idem si za svojim pocitom a názorom.Ani mne sa nepáči,keď sa tu omieľajú klony,ozvem sa,ale beriem to.Ako písal Kamylko,ja mám tiež tento seriál rada,ale keď sa mi niečo nepáči,tak bohužiaľ.Táto epka vo väčšine z nás vyvolala zmiešané pocity,to bol zámer tvorcov,ktorý sa vydaril a nič nám nezostáva,len počkať ako sa všetko vysvetlí,čo zrejme potrvá celú túto sériu.
Kamylko-Always rulez :D S týmto s tebou plne súhlasím,my sme tu asi jediní blázni,ktorí si mysleli,že po tejto epke bude všetko ešte lepšie,krajšie...čo ja viem,možno romantickejšie? :D No nič,posunuli sme sa a hold to musíme prijať také aké to je :) Možno nás ešte prekvapia,zdôrazňujem,možno,a my budeme kukat s otvorenú hubu jak puky :lol: :lol:
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 07 Okt 2014, 07:11

Ja to beriem tak že celých 6 sezón bolo o vražde Kate mamči. Ten prípad sa vyriešil a oni museli vymyslieť opäť niečo, nejakú novú zápletku. A to prináša problémy a my uvidíme opäť časti kde sa to bude fixovať.
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Okt 2014, 07:24

Kici124 - myslím, že si na to kápla. Do popredia sa dostane Rick, možno jeho vzťah k otcovi.

Áno je tam ešte možná linka 3XK či Bracken, ale i tieto sa budú viac zameriavať na Katine city. Čiže cieľom ich snaženia bude Rick.
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 09 Okt 2014, 18:00

takze konecne som sa dostala aj ku castlovi a ja nechapem co sa vam na tej casti nepacilo podla mna bola super akoze.... zaciatok kate a horiace auto to bolo naozaj velmi dobre ako naberala odvahu sa kuknut do toho auta a bum castle tam neni alexis a martha no povedzme ze trosku mi tam nesedeli ale zasa boli v soku kazdy reaguje v takych situaciach inak potom kate u nej doma pri nastenke kde predtym mala vsetko o svojej mame to bola naozaj silna scena ja som len kukala a vyhrkla mi az slza, sklamal ma naozaj velmi esposito akoze nech ide niekam ryan ma naopak neprekvapil vedela som ze on urcite by castla nepodozrieval a pekne to povedal v tej nemocnici alebo kde to boli s espom ked ich pocula kate, kate a lainy dufam ze budu mat este nejake scenky ako to bolo predchadzajuce serie bo rozhovori ich dvoch boli naozaj velmi pekne a silne a uprimne proste the best friends :D :cry: co sa tyka castla urcite si nic nepametam akoze chapem kate ze bola nastvana a tak vsak ktora z nas by nebola a koniec no to bolo len vyustenie toho vsetkeho co sa stalo ja tuto epku a zaciatok serie hodnotim velmi kladne otvorila sa nam tu nova dejova linka a naozaj my o castlovi nic nevieme takze kto za tym stoji??? 3xk bo jeho otec bo niekto iny kto vie mozme hadat, kde cele 2 mesiace bol tiez proste nieco nove

a PS: chcem vidiet castla bez kosele bo ked ho postrelili alebo ho ta gulka skrabla pri zebre tak musi tam mat jazvu a castle + jazva = musi vyzerat sexy :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: suhlasite baby???? ;)
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia