www.castle-sk.com

Diskusia - 7x01 - Driven

<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 01 Okt 2014, 01:58

Re: Diskusia - 7x01 - Driven

Mne sa epka tiez pacila, ale suhlasim s niektorymi, ze nebola uplne top pre prvu epku novej serie. Nieco tomu chybalo. Nebolo to zle, bolo to praveze trochu ine ako inokedy. Myslim si, ze vsetci hrali dobre, najlepsie Stana :) (ako vzdy :) ), len na zaciatku pri horiacom aute Martha a najma Alexis to herecky nezvladli, boli upne nepresvedcive, Stana to nastastie zachranila.

No a ja dufam, ze sa nebude cela seria tocit okolo Castlovej minulosti a co sa vtedy stalo. To by bolo strasne :( . A jasne, ze ich vztah je teraz iny, je to sposobene tym zmiznutim a Katinymi pochybnostami a najma tym, ze vobec nevedia co a jako, tak je velice tazke dostat sa do normalu, tam kde boli. Len aby to nebolo furt v takomto duchu, lebo ako keby nam chcu Kate odtrhnut od Castla vsetkymi tymito vecami. Ja dufam, ze sa to da zanedlho do poriadku.

A ano vlasy mala svoje, tiez som sa na to zamerala, ale nielen ku koncu epky, podla mna furt :)

Zatim tolko a podla vzoru Kamylka davam tejto epke 77% a mozno pridam 3% za Stankin vykon, cize 80%. Viac dat nemozem, nebola som uplne v napati :( . Uvidime co bude dalej ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Okt 2014, 09:04

Svoje vlasy mala od momentu, ako ho išla pozrieť do nemocnice.

Hoci to bolo úplne iné, ako Castlovské epky bývajú, ja som nahnevane buchla do stola, že už bol koniec :D U mňa to fungovalo :D Ostatne, neviem ako inak by to chceli riešiť, ak to má zostať otvorené do nasledujúcich dielov, tak to bolo urobené skvele.

Táto scéna nemala chybu :D
Obrázok
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 01 Okt 2014, 12:21

Suhlasim so vsetkym Petraela :)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 01 Okt 2014, 20:07

Petraela píše:Svoje vlasy mala od momentu, ako ho išla pozrieť do nemocnice.

Hoci to bolo úplne iné, ako Castlovské epky bývajú, ja som nahnevane buchla do stola, že už bol koniec :D U mňa to fungovalo :D Ostatne, neviem ako inak by to chceli riešiť, ak to má zostať otvorené do nasledujúcich dielov, tak to bolo urobené skvele.

Táto scéna nemala chybu :D
Obrázok

mas pravdu, teraz som si to kukla, na zaciatku ma pricesky, od nemocnice ma kratsie, tmavsie, ulizanejsie :-) Krajsie a lepsie :), ale najma SVOJE a to je zaklad. ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Okt 2014, 20:20

Niekedy sa mi zdá, že mala v 6 séri parochňu, ale niekedy možno iba príčesky.

Keď si to tak spätne premietam, bolo tam plno skvelých scén, ešte som nemala čas pozrieť si to druhýkrát. Ale po víkende si to dám :)
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Okt 2014, 21:29

Este som novu epku nevidela.. ale LUDIA !!! Nie ze v polke prispevkov budete riesit vlasy Kate :D To uz bolo dost komentovane v teme Stana Katic (myslim) ...
I remember everything.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Okt 2014, 21:33

:lol: ale veď to iba túto epku, potom sa jej vlasy už riešiť nebudú :D Až tak.

asi spravím malý súhrn, keď budem mať čas :D
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 01 Okt 2014, 23:05

Petraela a Phoboska som rada že nie som sama komu sa epka ľúbi, bo pri tom čo som si tu prečítala som sa cítila ako cvok že to vidím také dobré ako iný... :) aspoň viem že niesom cvok sama hihi ;)
<<

belka77

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 03 Okt 2014, 09:20

slabá epka na úvod a hlavne, to ,,úžasné" zvítanie po troch mesiacoch :? ??? ale Stana bola perfektná, ako vždy...
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 03 Okt 2014, 23:08

Tak, diel som si už zhliadol aj s českými titulkami (skôr som to preklikal :D)... ten koniec sa mi veľmi páčil... ako ho objala... ten rozhovor sa mi proste páčil, no.. ono, takmer všetky konce epizod u Castla sú super :D
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia