www.castle-sk.com

Diskusia - 7x01 - Driven

<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Sep 2014, 21:30

Re: Diskusia - 7x01 - Driven

Hej, tiež by sa mi páčilo ak by to tam ešte nebolo všetko ok, ale podľa mňa ani nebude.
Som veľmi zvedavá, kto mu čo urobil a kvôli čomu sa to stalo. Rick má asi nejaké tie tajomstvá, len dúfam, že nebudú nejaké také,ktoré by sa mi príliš priečili.
Love is not a switch.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 30 Sep 2014, 21:47

No, môžme len dúfať...
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Sep 2014, 21:56

Táto scéna bola naozaj veľmi silná.

Obrázok
Love is not a switch.
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 30 Sep 2014, 22:10

Čekala jsem až tu někdo vzpomene vlasy :D :D :D
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 30 Sep 2014, 22:27

Ja by som to musel vidieť minimálne štyrikrát (čo väčšinou aj každý diel mám, okrem S03, tú nemám moc v obľube, ani neviem prečo), aby som si vôbec tie vlasy všimol, väčšinou sa zameriavam na titulky... :D Každopádne, Castla som pozeral už od začiatku, kde som videl celé 2 série a až teraz som si to zapol znova, tak som za 3 dni dal 4 série (aj ja sa divím, ako sa mi to podarilo, väčšinou mi to zaberie tak 4 dni), tak teraz sa neviem dočkať na ďalšie diely a keď sa nudím, musím si púštať staršie... :D No, neviem, ako to zvládnem do pondelka, snáď nejako dobre... dúfam, že mi aspoň Agents of S.H.I.E.L.D. pomôže... zatiaľ tu máme veľa nezodpovedaných otázok, no podľa mňa nebude celá 7. séria, ako tu bolo spomenuté, iba o tom, čo/prečo uniesli Castla... na to sa dá odpovedať za pár dielov... občas mi chýba ten starý, dobrý, komický Castle plný vtipov a rôznych iných srandičiek... v ďalších dieloch to dúfam (a dúfam veľmi) už späť na starej koľaji... hlavne sa teším na ten diel o tých kovbojoch, to bude určite zaujímavé... páni, to som sa rozpísal, a to som recenziu na niečo písal naposledy pred pár rokmi... páni.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Sep 2014, 22:30

Akože, ten Castle v prvej a druhej sérii, vtipy a podobne bolo fajn, ale seriál pokračuje, postupuje a dostali sme sa sem. Rozhodne sa máme na čo tešiť, lebo konečne poodhalíme niečo z Castla, o ktorom toho vlastne veľa nevieme :D
Love is not a switch.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 30 Sep 2014, 22:32

Pravdupovediac, na toto sa teším asi najviac, keďže o Kate už vieme pomerne dosť, no o Castlovi toho zas tak veľa (ako o Kate) nevieme... teda, aspoň tak to príde mne :D

//Btw. len ja som si všimol, že takmer každý (okrem mňa) tu má 20+? :D
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Sep 2014, 22:38

Kým sa Castle zobudil, prepadla ma panika, že bude mať po zobudení otrepanú stratu pamäte. Na šťastie iba na úsek jeho zmiznutia, čo si nie som celkom istá, či to nehrá.

a k tomu veku, hej, asi je nás tu viac nad 20 a viacerí už pomaly, alebo už nad 30 :)
Love is not a switch.
<<

Xeninka

Sergeant
Sergeant

Poslať 30 Sep 2014, 22:57

Píšu, aniž bych četla reakce.
Možná jsem divná, ale díl se mi příliš nelíbil. Bylo to celé nějaké utahané, nemastné, neslané, takové necastlovské... I když, jestliže Martha a Alexis ví, co se s Castlem dělo a jestliže Castle sám o tom lže, pak by to dávalo smysl. Herecké výkony těchto tři jmenovaných postav byly přinejmenším divné... Buďto tedy ví a v tom případě to zahráli naprosto šíleně, protože byly hrozně moc obvious (přivítání Castla, rozhovor Marthy s Kate), anebo za to, že mi to přišlo divné mohou fakt špatné herecké výkony... Sázím na první variantu, že o tom věděli a nic to ale nemění na tom, že jsem ze startu do sedmé sezóny poněkud rozpačitá. Nějako se vytratilo "kouzlo". Fakt nevim, jsem z toho přešlá a nějako i zklamaná :-?

Edit: dočteno a souhlas - Stana to herecky podržela. A taktéž jsem si všimla vlasů :lol: A pokud se záhada, co bylo s Castlem, potahne celou sérii tak mam jenom strach, aby se ze seriálu nevytratila lehkost a nechci, aby to mezi nimi bylo divné...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 01 Okt 2014, 00:00

Prave som dopozerala a no neviem teda.Epizoda sa mi pacila, ale nepadla som z nej na zadok. Boli tam pasaze, ktore boli fantasticke, Kate v svadobnych satach, zufale hladanie, koniec bol tiez zaujimavy. Dostalo ma hlavne to,ze ich vztah je opat uplne iny, tie 2 mesiace na ich vztahu zanechali hlboku ranu a bude tazke ju zacelit. Sklamalo ma ako vykreslili Espa,naopak Ryanova viera v Castla bola skvela.
Samozrejme sa nam objavuje tazka: Who the hell did that? A preco, ako, co tym sledoval atd. Osobne si myslim, ze tento diel nas mal len zlahka uviest do problemu a verim, ze neskor sa to rozbehne, az nam sanky budu padat ;)
Ja osobne som vcelku spokojna, nie som sklamana, kedze som o nicom nevedela :D Spoiler free rulez :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia