www.castle-sk.com

Diskusia - 6x16 Room 147

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 24 Feb 2014, 14:19

Diskusia - 6x16 Room 147

Musím povedať, že diel sa mi veľmi páčil. Celú dobu som sa usmievala a dokonca aj nahlas smiala, to už keď prišiel ten tretí "Detective...We got another one. Another what?"a Kate bola chúďa celá vystresovaná z toho, no nedalo sa nesmiať na tom.
Vražda bola celkovo dobre zamotaná, na začiatku som si vravela, že to určite spravil niekto z tej trojice, možno frajerka, ale potom sa to celé zamotalo a nebola som si istá, ten holohlavý mi pripadal ako celkom dobrá možnosť, ale vravela som si, že by to bolo moc okaté. Castle zasa super postreh, ja som si to s tou chladničkou vôbec nevšimla. Ešte sa mi páčilo ako sa rozprávali s riaditeľom E.H.I. a on sa pozrel napravo a Castle sa tiež pozrel a a potom si uvedomil Crap, veď on nie je v miestnosti :) To bolo dosť dobré.
Rozhovor Alexis a Kate bol super, konečne sme videli, že spolu vychádzajú a na konci ako jej Alexis poďakovala, to bolo od nej milé. A teda Alexis sa naozaj s Piom rozišla, to je mi trocha ľúto, aj keď som ho veľmi nemusela, ale potom keď netrčal u nich v byte a býval s Alexis mi až tak nevadil (aj keď je pravda, že ho už potom ani veľmi neukazovali). Každopádne sa nám Alexis vrátila domov a Castle je z toho úplne happy, ako si ju pekne pritiahol k sebe, to bolo milé.
Ešte som chcela niečo podotknúť, ale zabudla som čo, takže také mini hodnotenie na koniec.
Pre mňa veľmi vydarená epizóda, klasická Castlovská, nič svetoborné, ale ani žiadny prepadák. Vtip, romantika, trocha toho napätia, ja som spokojná.
Naposledy upravil phoboska dňa 24 Feb 2014, 20:07, celkovo upravené 1
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

ei123

Officer
Officer

Poslať 24 Feb 2014, 19:24

Re: Diskusia - 6x16 Room 147

Díl se mi celkem líbil. Alexis je zpátky doma a celá rodina je opět spolu. :)
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 24 Feb 2014, 21:46

Phoboska zhodnotila si to úplne presne ako som to videla ja, presne som si hovorila že to bude niekto z tej trojice ale potom sa to tak zamotalo že som si istá nebola. Aj tie momenty presne ako píšeš, ako otočil tu hlavu v tej miestnosti, keď prišiel ten tretí "vrah", stále som sa usmievala... Ja už len k tomu že keď Kate prišli sms tak som si aj myslela že to bude mať niečo spoločne s Alexis a celkom som rada že sme videli spoločný rozhovor.
Pre mňa tiež príjemná epka.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 24 Feb 2014, 22:33

to čo má Alexis na hlave? zase vyzerá ako decko a nie "dospelá" ako doteraz.

a phoboska, treba dodať, že ten jeho posledný potešený úsmev bol proste super, typický Castle z prvých sérií :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 25 Feb 2014, 08:11

celu epku som sa smiala a ked tam prisiel ten treti tak to som uz nevydrzala a vybuchla smiechom a ked potom beckettku zavolal ryan tak beckett tomu tretiemu podozrivemu hovori aby si " zobral cislo" tak to bolo uplne super :lol: :lol: :lol: :lol: nepamätam si epku pri ktorej by ma bolelo tak brucho ako pri tejto, scena alexis a kate bola skvela avsak co som si pozerala promo na dalsiu epku no beckett beckett bude to zaujimave, tato epka je velka spokojnost :D
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 27 Feb 2014, 04:42

u mna hlasim tiez spokojnost s epkou, taka klasicka Castlovska, z toho lepsieho pohladu ale :) sice Alexis mala otrasne vlasy a aj makeup .. :oops: :lol: ale tak co ... som zvedavy ake situacie teraz z toho vzniknu ked budu seci pokope doma a do toho este Martha :D pripad celkom zaujimavy, ale pri Castlovi to uz mam tak, ze hned od zaciatku si vzdy vsimam postavy a co mi na nich sedi/nesedi a tak isto aj teraz, ako bol ten rozhovor stymi hercami v tom divadle, tak hned sa mi pri tej zene ozval moj "spider senzor" 8) :lol: a povedal som si, ta v tom bude mat urcite prsty :) a uz som len sledoval, ako sa ktomu dopracuju ... nasledne odkaz na tu organizaciu bol ocividny, ale nakoniec to dopadlo ako dopadlo ;) Kate aj Rick boli tentokrat obaja super, hlavne 2 ci 3x jak sa tak podarene pousmiala Kate, tak ako to mame radi ;)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 27 Feb 2014, 11:07

súhlasím-- úplne vydarená epka.. prípad ma na 100 % pohltil, takto dobrý prípad už dlho neriešili v castlovi..
Rozhovor Kate a Alexis -- tak dlho som naň čakala, až som sa dočkala a som spokojná.. Viac sa mi páči smer, že Alexis "neválči" proti Kate,
A tiež sa mi nepáčil jej účes,, zase vyzerala ako 16-násť ročná ....

Ale všimla som si, že Kate už viac menej býva u Castla, dosť scén sa točilo u neho v byte a strašne mi tam chýba Martha ... Vám nie ?! Veď je logické, že keď s ním žije matka, tak musia sa v tom byte stretnúť.. A stále len vidíme scénky ako rick a kate niečo riešia osamote... keď nerátam diskusiu okolo svadobných šiat :D
I remember everything.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 27 Feb 2014, 14:39

Martha chodi na nocne vyletiky :) alebo do divadla na svoje lektorske hodiny a vracia sa az neskoro nad ranom, ked oni este spia a potom ked vstanu, tak zasa ona spi :) Taaaakze preto sa nestretavaju a sceny su natacaju bud ako ranne alebo vecerne, resp. nocne.

Epizodecka sa aj mne lubila, najma ten ujko z EHI, jak sa ho nalakali ked na nich zacal vypravat z monitoru a na konci jak ich zrusil, ked sa Kate este pytala, to je neslusnost, takto zrusit detektivku, vybornu detektivku musime podotknut a potom jak hned sekretarka otvorila dvere :lol: Ze ok, finito.

Rozhovor Alexis a Kate, bol ok, aj ked strasne bolo vidiet ako sa Kate snazi rozpravat velmi opatrne, hladat slova, aby sa nahodou mala Alexis nenahnevala alebo co. A uplne jemne, ako keby sa jej chce strasne liskat, hmmm, nemusela to az tak, sak co spravam sa normalne a ked sa Alexis urazi, nech, sak co sa jej bude nebodaj podlizovat??? To neeeee ;) A konec ako Alexi dosla domov bol tiez ok, dobre zakoncenie.

Ale inak ok, vyssi priemer cela cast.
<<

erika

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 17 Júl 2014, 12:52

Nepodobá sa ešte niekomu z vás tá recepčná v hoteli s čiernymi vlasmi na mladšie vydanie Ivety Radičovej v čiernej parochni? :D
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 19 Júl 2014, 21:43

Bože Erika,čo teba nenapadne :lol: :lol: hneď som si to pozrela,mne sa na ňu nepodobá,ale vyzerá otrasne :lol: :lol:
Ďalší

Späť na 6. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť