www.castle-sk.com

Diskusia - 5x23 - The Human Factor

<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Máj 2013, 06:12

Diskusia - 5x23 - The Human Factor

EN recap

Kód:
http://tvline.com/2013/05/06/castle-season-5-recap-beckett-offered-job-in-dc/
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Máj 2013, 09:16

Re: Diskusia - 5x23 - The Human Factor

no pekne. Jediné čo sa mi páčilo bola tá ich prechádzka, strašne mi to pripomínalo Mentalistu, tí sú hodne v exteriéroch, no krásna California :D.

Takže už má Kate dôvod pochybovať aj o svojej práci... pekne sa nám to zamotalo. Ja to finále nechcem vidieť.
Love is not a switch.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Máj 2013, 10:00

Nepáčilo sa ti to kvôli vývoju, alebo epka ako taká?? :-) Podľa mňa milá, vtipná, zauzlená, taká dobrá Castle epka, ale (jedno "ale" byť musí), možno nie to, čo som čakal ako predposlednú epizódu sezóny...každopádne, to mám teraz týždeň čakať?!! :D veľmo sa teším na finále a som zvedavý, i keď mám nie pozitívne tušenie...pre nás...pre nich dvoch, to je možno najlepšia možná voľba, skúsenosť mi je dostatočným argumentom ;) ale nepredbiehajme, uvidíme, čo si master of mystery Andrew pripravil :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Máj 2013, 10:15

Neviem, no ešte keď so to pozriem s titlami to bude lepšie. Ale taký chlad medzi nimi, a zdalo sa mi že je tam príliš veľa prípadu. Ale to je len môj pocit, hoci tá nachytávka s hračkami bola dobrá :D Asi sa veľmi bojím finále, tak som si to neužila :D
Love is not a switch.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Máj 2013, 10:37

Bol to predsa len príliš komplikovaný príbeh na 40 minútovú časť seriálu, kde okrem neho ešte museli riešiť aj Caskett, takže ono prípad, logicky utrpel. Inak sa to dalo určite ešte viac prešpikovať a bol by z toho the best case ever :D (alebo aspoň v Top Ten) ale o tom ich chlade, neuvedomil som si to, ale keď to teraz hovoríš...na druhej strane, hláškovali ako za starých čias :-D moja naj : For Richard Castle press one, odkedy to povedal prvýkrát mám vo zvyku takto dvíhať mobil :-D samozrejme, so svojím menom :D
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 07 Máj 2013, 10:56

Uf, tak mne sa táto epka veľmi páčila, ale ten koniec...ach, by som tú Kate niečim vzala po hlave :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Máj 2013, 12:44

Cesta k finále sa mi zdá, že je podobná ako minulú sezónu, tých posledných pár častí bolo vážne ťažkých, no a sa nám to opakuje. Hádam budeme mať po finále, tiež taký priblblý úsmev :D
Love is not a switch.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 07 Máj 2013, 18:32

Čo majú s tými bombami? dve za 3 epizódy? :D Žeby hint do budúcnosti?
Zo začiatku som si hovorila, že to kráča Jim. Dosť sa podobali.
no a tá hra ticha vo vypočúvačke? tam som videla typickú Kate z prvej série - otvorenie notesu, zloženie rúk... jediné čo bolo iné bol účes :D
A videli ste, ako Espo začal robiť "facepalm" a Ryan prikyvoval, keď Castle začal hovoriť o pripravovanom prevrate robotmi? :lol:
No a samozrejme ako Beckettová nachytala Castla tými jeho hračkami, to bolo dokonalé. Asi najlepšia časť tejto časti :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 08 Máj 2013, 17:48

AmyF píše:A videli ste, ako Espo začal robiť "facepalm" a Ryan prikyvoval, keď Castle začal hovoriť o pripravovanom prevrate robotmi?

mne se u toho hlavne libila celkem nenapadna "homage" melodii z terminator theme, kterou sem odhalil kolem 22:17 cca ;)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 08 Máj 2013, 19:00

ja som si vravela, že v celom seriáli bola akási iná hudba :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia