www.castle-sk.com

Diskusia - 5x21 - The Squab and the Quail

<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 23 Apr 2013, 06:28

Diskusia - 5x21 - The Squab and the Quail

EN Recap

Kód:
http://tvline.com/2013/04/22/castle-season-5-recap-rick-jealous-kate-erik-vaughn/
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Apr 2013, 13:47

Re: Diskusia - 5x21 - The Squab and the Quail

Tak už vieme, kde je problém :D a je fakt, že jedna masáž to nevyrieši...ono sa to stáva, že keď dosiahne človek to po čom túži, tak si to prestane vážiť a starať sa o to...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Apr 2013, 16:35

Ten začiatok, to je klasická vec dnešnej generácie :D Skoro som spadla zo stoličky :D

Myslím, že je každému jasné, aké bude finále, a ja sa na to sakra teším :D
Love is not a switch.
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Apr 2013, 16:41

Já bych to nebrala tak špatně. Byl tak zaujatý tím, že to bude noc pro ni, že si neuvědomil, na co se ptá....to se dá pochopit. Ale problém je to rozhodně zajímavý, když si vezmeme Castla: byl podvedený, využívaný, komandovaný a teď když má Kate asi sám neví, co dál. Několik let se o to snažil a teď když dosáhl svého, tak jak to má pojmout?

A Kate, u té se raději ani rozepisovat nebudu, taky si táhne svůj kufřík :D

From Apples to Always...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 23 Apr 2013, 17:11

Eric Vaughn....hmmmm, ten teda bol :) Akože Castle ma dorazil, Kate mu tam porád tancuje, nahodí sexy look, cudzokrajný akcent a on sa tam hrá, mal ju hneď dakde oprieť a bolo by, na ale zas potom by sme nemali túto super epku. Teda poviem vám, že Kate dosť zabolelo, keď Rick vymenovával tú 12tku a ju nespomenul, bolo vidno ako ju to dostalo a teda že sa jej ani nečudujem. Žiarlivý Castle bol skvelý, som si to pekne užívala a dobre Kate spravila, že ho pekne nechala dusiť sa. Kurnik takú ženskú má a ani jej neprejavuje svoju lásku, dobre mu to na konci Eric povedal, že či naozaj vie čo za ženu to má po svojom boku. Neviem ako vás, ale veľmi ma pobavil Castle a.k.a naspeedovaná veverička :lol: :lol: a Ryan a Espo ako si pekne išli s tou kávou keď sa Castle ponáhľal vyriešiť prípad...čistá dokonalosť. Vtipné scény tam veru boli aj to ako si Eric strelil do oka ten štupel, no nečakala som to, len či to beťár nezahral, aby sa na neho Kate tlačila ;) A to ako ju chcel pobozkať...ha, ja som vedela, že sa nedá, ešteže ho odstrčila, ináč by bol Eriček mŕtvy. Páčilo sa mi ako sa tam Rick dohrnul, keď bolo po strelbe, bolo vidno, že mu lepí či sa Kate niečo nestalo. A teda čo povedať ku koncu, hmmm nebrala by som to tak tragicky. Kate sa ho síce opýtala kam smerujú a odpoveď nedostala, ale nejak zabudla (skôr sa bála) dodať, že kam smeruje ich vzťah. myslím si, že sa máme v ďalších epkách na čo tešiť.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Apr 2013, 17:15

Ako hovoríš Ivet, obaja majú to svoje, možno sa len teraz začínajú obchádzať kvôli tomu, že sa jednoducho nepochopilo. Teda nerozprávali. Rozuzlenie bude až vo finále, som si istá.

Povedala by som, že Rick nechce vyťahovať prsteň, lebo sa sklamal, a možno si ani tak neverí a myslí si, že by to bolo na Kate príliš veľa/rýchlo.
Kate vie, že chce viac ako len nejaký vzťah. Ale je otázka či je na prsteň pripravená.
Love is not a switch.
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Apr 2013, 17:39

Já bych za tu "Do you" hlášku Erica nejraději flákla pánví. Copak on ví, co má Beckett za sebou? Ví, že Castle ji z té hlíny vytáhnul? Že tu pro ni vždycky byl, i když ona sama ho odstrčila? Jak si může myslet, že ji zná, když Castlovi trvalo 3 roky, než se k ní dostal? Tu Beckett, kterou poznal Eric, tu vypiplal Castle..nebýt jeho, tak po něm Beckett jen střílí pohledy a v koutku hotelového pokoje řeší vraždu.

From Apples to Always...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Apr 2013, 17:43

To si úplne parádne napísala. Každé slovo je pravda.
V tomto je ich vzťah hlboký a nemôžu ho zahodiť len pre nejaké nedorozumenie. Ale niekedy sa v našom živote objavia ľudia, čo nás niekam postrčia, a je jedno či vedeli o čom hovoria, alebo nie :D
Love is not a switch.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Apr 2013, 17:52

A môžeme sa zastaviť pri tomto na chvíľu? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Obrázok Obrázok

akože, dokonalosť, totálny sex, no... keď som si to pozrela poriadne padla mi sánka na zem.
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 23 Apr 2013, 18:00

Ivet píše:Já bych za tu "Do you" hlášku Erica nejraději flákla pánví. Copak on ví, co má Beckett za sebou? Ví, že Castle ji z té hlíny vytáhnul? Že tu pro ni vždycky byl, i když ona sama ho odstrčila? Jak si může myslet, že ji zná, když Castlovi trvalo 3 roky, než se k ní dostal? Tu Beckett, kterou poznal Eric, tu vypiplal Castle..nebýt jeho, tak po něm Beckett jen střílí pohledy a v koutku hotelového pokoje řeší vraždu.
Amen :D

Jáááj Peti, no to čo tam ona na tom gife stvára...som práve jedla lángoš a v polke cesty som sa zastavila :D To teda bolo hot :twisted: :twisted:
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia