www.castle-sk.com

Diskusia - 5x18 - The Wild Rover

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 26 Mar 2013, 03:43

Diskusia - 5x18 - The Wild Rover

Awww, konečne svetlo ľudia a pri bozku, no skoro ma porazilo pri tom :D Síce mi ten kiss pripadal taký nijaký, ale aspoň sme ho videli :D No a keďže máme baby už v tejto epke, tak v budúcej očakávam Katino ILY, fingers crossed :) Čo povedať k samotnej epke...Ryan išiel nakrátko, konečne, veľmi mu to svedčalo a normálne som z neho nemohla, že aký bol drsný, wow a ako mu tá ženská vyťala, lol...You are married? *slap*...you are a cop? *slap*, dobre dostal. Páčilo sa mi ako sa o neho Espo bál. Na viac momentálne nemám silu, hádam neskôr ;)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 26 Mar 2013, 07:22

Re: Diskusia - 5x18 - The Wild Rover

EN Recap:

Kód:
http://tvline.com/2013/03/25/castle-season-5-recap-ryan-undercover-rick-talks-in-sleep/
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Mar 2013, 11:10

Veru veru, veeeeľká žiarovka pri bozku :D. Ale mne sa Ryan páčil aj s tými dlhšími, ale keď ich mal trochu inak. No ale drsný bol, to hej :D

Tak teda aj Ryan baby bude, tééda, Som zvedavá, dúfam, že to bude dievča :)

Epka sa mi veľmi páčila, konečne niečo aj o Ryanovi.
Love is not a switch.
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Mar 2013, 12:32

DOKONALÉÉ to bylo :D

Až jsem se u toho líbání málem roztekla. Ono světlo...a ono moc krásné. Ork moc líbit :D
Kevin byl peckovní a celé to bylo slušně natřískané akcí :D

A nejlepší hláška epizody:
Hey Javi, where are you?
Right here, bro!

Hey, Beckett!
You called, Ryan?

Castle???
Seriously? I didn't....I didn't bring my vests! :D :D
u toho jsem se mála sesunula na podlahu :D

From Apples to Always...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 26 Mar 2013, 13:08

hneď na začiatku sa mi páčilo, aký boli nenápadní, keď sa Ryan "hádal" s Jenny :D
a potom mu konečne urobili taký super strih vlasov. a riadny drsňák. vidno, aký dobrý herec je :) no a tá hra so zbraňou vážne nemala chybu :D tým myslím ako rýchlo ju vytrhol a vrazil do ruky Bobbymu
a ten koniec, ten bol najlepší :D meet my crew :D a celkom sranda, vraha som vedela :D
inak čo sa decka týka, tak neviem. keby dostal syna, chodil by ako kohút, celý hrdý. keby dievča, tak to by už teraz plánoval ako odradiť každého nápadníka :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Mar 2013, 18:10

Obrázok

:lol: :lol: :lol:
Love is not a switch.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Mar 2013, 21:56

Ak sa teda niekomu zdalo, že pred dvojepkou Castle akosi upadal, tak po parížskej naháňačke nabral rapídne smer hore. Skvelá hororová časť a teraz toto tu. Seamus naplno potvrdil svoje kvality. Scéna, keď vyvolával/predstavoval svoj tím bola, podľa mňa, jeden z top momentov v dejinách, samozrejme, že to Rick musel doraziť :D veľmi milo ma prekvapila Ryanova stará láska, sympatická herečka a spolu im to sedelo, až som mal chuť odstrániť Jenny :D ale to dieťatko im prajem a teším sa ;) žiar(l)ila aj Kate, nápad s Jordan bol fajn, len to vysvetlenie, neviem, čakal som niečo viac :) ale neberiem to ako nejaké mínus, inak epka úžasná, hovorím, posledné týždeň nám Castle servíruje lahôdku za lahôdkou. Tých malých úžasných momentov tam bolo nespočetne veľa : "doktor" Esposito, dve facky, tá malá plyšová potvora, ktorej meno si nepamätám + hlášky typu "ja som naj kamoš, ona LEN manželka. No už vieme, prečo nie je žiadna pani Espo." atď
Bol by som zabudol, páčilo sa írske prostredie - prípitok a citát z Lukáša bol skvelý :) + márnotratný syn a Judáš, takto si predstavujem írsku mafiu :)
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 27 Mar 2013, 04:31

to vysvetleni s Jordan bylo teda trochu lame, po takovym build up.. stejne tak ten trik s pistoli, to jeste vazne nikdo nekontroluje zasobnik a komoru predtim? :)
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 27 Mar 2013, 08:25

S Jordan súhlasím, ako som ostatne napísal hore. K zásobníku : podľa mňa to bolo naschvál také old-school ;)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 27 Mar 2013, 15:17

ani nemá zmysel sa tu rozpisovať, lebo Olkož to vystihol priam dokonale :) :)

Som milo prekvapená Ryanom,, potešilo by ma viac akcií s ním ... Jenny sa mi zdá, že trošku zostarla ...

A pravda svatá . Castle akoby sa pre mňa vrátil do čias 1 a 2 série.. máme tam vtip, romancu, akciu.. všetko čo treba :D :D
I remember everything.
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia