www.castle-sk.com

Diskusia - 5x16 Hunt

<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Feb 2013, 14:39

Re: Diskusia - 5x16 Hunt

Mne sa zdá, že už dlhšie im je obom jasné, že je to vážne. Aj vtedy keď si myslela, že ho zastrelil ten maniak v aute, aj vtedy sa na neho vrhla.

Inak teraz Gatesová tiež videla, že sa držia za ruky, nie? Na tej chodbe.

Obrázok
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 26 Feb 2013, 15:41

Vieš, že ani neviem či to videla? Nejak som si to nevšimla. Juj, ten gif je bohovský...ten Katin pohľad :)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 26 Feb 2013, 19:15

mno, dle ocekavani trochu slabsi oproti prvni epce, ktera byla jinak skutecne dobra.. tady by fakt slusel vic skoro 3parter, protoze tu je opet kopa tradicnich serialovejch zkratek, ktery proste nejak nemuzu vystat :D kamos v parizi, co zna top hitmana pro vladu, hned ho sezene, ten ho double crossne kvuli nejakymu bossovi z kgb mobu a mezitim pres slepyho genia za odpoledne presne urcej barak atd. :D a ten spin s otcem mi prisel uz fakt tezce over the top :) myslim, ze by to bylo uveritelnejsi bez tyhle zapletky a otce mohli predstavit jindy/jinak, i kdyz chapu, ze to mel bejt nejakej "big reveal", aby to melo cenu.. ale furt lepsi nez ten dvojdil z minula :)

jinak aspon velky plus pro nathana, kterej si moh konecne poradne zahrat i drama a bylo na co koukat :)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 27 Feb 2013, 02:55

aaaaaaaaaa konecne, po 10 ci 15 dieloch to konecne prislo, EPIC epizoda, tato druha cast dvojepky nemala chybu, pre mna naj epka tejto serie a mozno by som ju zaradil aj do top5 epizod Castla vobec, bola aj husia koza, na zaciatku som sa trosku zlakol, ze Rick si ide naozaj hrat na Liama Neesona, ale nastastie to tak nebolo :D a potom to uz bola jazda presne podla mojho gusta, zo vsetkym som tentoraz spokojny, ta narazka na Taken +1 8) a inak jak Ricka zajali a odviedli do budovy k dcere a ked som videl jak povedal, ze to je v poriadku, hned som vedel, ze takyto bol presne plan, ze sa mal nehat zajat ;) 8) jeho otec tiez v poho, snad ho este nejak zapoja, ta sceneria a hlavne zabery kamery, strih v Parizi bol paradny a ked si Rick lahol na ten gauc v tom podzemi, cisty Patrick Jane z neho :D

tato epka u mna nasadali vysoku latku, ked som daval za doteraz odvysielane diely tejto serie hodnotenie mozno 65% ako celok, tak tato cast kludne 90-95 ;) a stym udrzat krok asi nebude mozne :) ale ta co epizoda brutal a dufam, ze koniec serie dopadne dobre a kludne aj v podonoch duchu :)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 28 Feb 2013, 23:13

Lukke- uplne s tebou suhlasim.. ani nebudem vsetko rozpisovat... lebo by ma tu baby zakopali pod zem ;)

Nehovorim,niektore vevi boli az priam suprove, ale ak by sme casti znamkovali, tejto by som dala 2-
I remember everything.
<<

emtek

Obrázok užívateľa

Officer
Officer

Poslať 01 Mar 2013, 01:25

wow, práve som to dopozeral a úplne skvelá epizóda. Rick-ov otec hned som so nato prišiel že to niečo bude mať sním :) proste úplne skvelá epizóda :twisted:
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 01 Mar 2013, 02:15

na Taken to sice nemalo :D ale kedze Taken1 je pre mna top zalezitost v danom zanre a mozno som aj nieco dobre zjedol, alebo bol mesiac v nejakej divnej faze :D ale ako som uz pisal, pre mna zrejme top epizoda tejto serie, mozno este hned zo zaciatku bola jedno dost dobra, ale to je uz troska daleko 8) taky "fanatik" zas nesom aby som si pametal vsetky epky :lol:
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Mar 2013, 11:39

konečne mám aj ja trošku času, no už tu bolo všetko napísané :) dvojepka super, Rick hviezdil v každom skeči,.,. totálne nabitá emóciami, normálne som nestíhala hehe :) zatiaľ top dvojepka spolu s druhou sériou...
"You smell like cherries... "
Predchádzajúci

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia