www.castle-sk.com

Diskusia - 5x14 - Reality Star Struck

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 12 Feb 2013, 04:32

Diskusia - 5x14 - Reality Star Struck

No čo povedať, epka bola veľmi vtipná, počas celého dielu som sa usmievala ako taký blbec. Gates bola úplne fantastická a Kate a Rick sa pekne usmievali, tie pohľady čo na seba hádzali. Samozrejme nastrčenie darčeka pre Kate do zlého saka, no celý Castle, ale ten spôsob ako ho tam napchal , Nindža jak vyšitý :D Následné pokusy o jeho opätovné získanie, proste dokonalé. Jeho závislosť na tej reality show a následné rozhovory s Gates. Gates ma v tomto diely veľmi bavila. Chudák Ryan, Jennie ho furt "núti" k sexu. Dúfam, že sa im baby podarí čo najskôr, lebo bude ináč permanentne meškať do práce ;) A opäť tu máme Esplanie, konečne som sa dočkala. Castle bol úplne super, keď sa rozčuloval, že ako to, že Kate mu nepovedala, že majú rande, to jeho rozhorčenie, že on by si predsa srandu nerobil a potom následné priznanie, že predsa len áno :) Heh a najlepšie bolo, keď Gates našla ten darček a ako spucovala Castla, ach jaj, tá ho bude nenávidieť do konca života :D No a posledná scéna...čo povedať, darček čo dala Kate Castlovi. No nečakala som to, bolo to krásne, máte sa na čo tešiť, mne sa aj slza vygúľala. Pre Kate je to obrovský krok, vôbec som nečakala, že mu dá niečo také. Bolo aj cmaganie, síce také light, ale k danej scéne sa perfektne hodilo, no a posledná scéna ako Rick zápasil s gombíkom :D No mňa táto epka vcelku potešila, síce ničoho vášnivého som sa nedočkala, ale v danej situácii aká bola, ten bozk bol adekvátny :) Tak príjemné pozeranie prajem a dúfam, že sa aj vám bude epka páčiť.

Edit
Neviem ako som mohla zabudnúť na Ginu Torres, hanba mi. Jej rola bola super, taká nahnevaná domáca panička, aj keď v konečnom dôsledku to vlastne ani tak nebolo. To ako potom Kate vypočúvala jej muža, no tak to vám bolo niečo. Akože Stana rules, proste geniálne zahraté. Mám pocit, že to bolo točené, keď nemohla ísť na PCA's, lebo toľko hnevu čo tam bolo, to nebolo len tak :D Prevrátenie stola a ten rev, preskakujúci hlas, to bol čistý hurikán emmócií v jej podaní.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 12 Feb 2013, 08:29

Re: Diskusia - 5x14 - Reality Star Struck

Kód:
http://tvline.com/2013/02/11/castle-season-5-recap-rick-kate-first-valentines-day/
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 12 Feb 2013, 12:26

skvelá epka, nasmiala som sa a na konci som ani nedýchala, teda to bol poriadny darček, najprv som ani ja nechápala, ale potom mi to došlo a skoro som odpadla :) aj z Esplaine... wow :D
Love is not a switch.
<<

timiii5

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 12 Feb 2013, 17:55

Mne to pomaly začalo dochádzať keď sa postavila k tej komode a potom už som sa celý čas usmievala ako vyšinutá :D
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 13 Feb 2013, 23:36

paradna epka, po par dieloch konecne Kate posobila uvolnene, vsecko sa mi lubilo tentokrat, neni co snad ani co kritizovat, max Ricka, aby si z nepriestrelnej vesty dal dole napis writer a dal ten co ma Kate :o :D
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 14 Feb 2013, 05:22

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
- tohle byl pekny moment :)) Zoe moc nevyuzili teda
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Feb 2013, 11:05

Inak aj ja som čakala, že Zoe tam bude viac hrať, ale tak dobre, aspoň volačo :)
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Feb 2013, 12:05

taká typická epizóda pre Castla :) sranda, humor, dobrý prípad... najviac sa mi páčili rozhovory Ricka a Gatesovej :lol:

edit: ako som mohla zabudnúť na Ryana a jeho "párenie" so ženou :feedthebirds:

a valentínsky darček - svetelný meč ?! kde na to chodia :) :mec:
I remember everything.
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 18 Feb 2013, 13:31

epka fajn, ale ...

robiť z Gates-ky takúto naivku - to je už trošku moc. Šak predtým bola na vnútorných záležitostiach a podľa prezývky železná asi bola dovrá v tom čo robila - kontrola policajtov. Prečo ju teda takto predstavujú?

Ale úplne to prehnali s tým Rickovým zanietením do tej reality show.

Škoda, že toho druhého výsluchu manželíka neboli prítomný i Espo s Ryanom. To by bolo vtipných hlášok typu aj vo vašom vzťahu sa takto správa? etc
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 18 Feb 2013, 21:21

jn ta Gatesova, to bolo take divne, umele neprirodzene, pred tym hrala taku tvrdasku, takmer bez emocii a naraz sa necha hentakou nobrain amickou reality show dostat ? :oops:
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia