www.castle-sk.com

Diskusia - 5x13 Recoil

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 05 Feb 2013, 04:28

Diskusia - 5x13 Recoil

Dámi a páni odpadla som :) Čo toto bolo, tak akože dovidenia :o :o Pre mňa jedna z naj epizód vôbec...to napätie, ten hnusák senátor a vnútorný boj Kate...Klobúk dole pred scenáristami a klobúk dole pred Stanou a taktiež pred Beckett.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Lucka

Obrázok užívateľa

Sergeant
Sergeant

Poslať 05 Feb 2013, 13:07

Re: Diskusia - 5x13 Recoil

Absolútne súhlasím. Podľa mňa zatiaľ najlepšia epizóda 5. série. A Stana bola naozaj úžasná.
Castle to Kate: I think you are the most remarkable, maddening, challenging, frustrating person I've ever met :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 05 Feb 2013, 19:07

Práve dopozerané, že super! Stana úžasný výkon.
Ku koncu sa mi dosť páčil aj Castle, dobre mu povedal, hajzlovi jednému. A zdá sa mi to, alebo má od Kateinho bytu kľúč? :D
Love is not a switch.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 05 Feb 2013, 20:00

Čo ja viem, pri pohľade na NRSR (až na pár výnimiek) mi je senátor ešte celkom sympatický :D ...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 05 Feb 2013, 22:09

Ale pravda, mne bol tiež pár momentov celkom sympatický, predsalen, teraz Kate dlží nejakú tú službu. Že by pomohol niečo ohľadom predpokladaných udalostí ohľadom Ricka a Alexis??? hmm.
Love is not a switch.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 05 Feb 2013, 22:48

Veď to. Nemám rád biele a čierne charaktery. Svet predsa nie je rozdelený na len dobrých a len zlých. Preto sa mi veľmi páčila temná Kate, ktorá má chuť spáliť dôkaz a na druhej strane Bracken, ktorý uzná svoju dlžobu za záchranu života. Veď aj on je človek, má svoje biele stránky a je dosť možné, že sa ho dočkáme aj v pozitívnejšom svetle. Pochopiteľne, vzhľadom na okolnosti istotne z neho nebude kladná postava, vlastne ani nemôže byť, na to za sebou zanechal priveľa vdov a sirôt, ale možno sa dočkáme aj záblesku nádeje v postave senátora Williama H. Brackena :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 05 Feb 2013, 22:59

Ako vravíš a asi to tak bolo aj zámerné, ale bolo pár momentov, keď smi napadlo, že možno to nie je taký zlý človek ako sa zdá. :D

A dosť ma zarazil Castle, keď povedal, že on by to neurobil, že on by tam len stál a pozeral sa. Fakt ma to prekvapilo. A aj potom ako pred Kate aj chlapcami do neho zarypol.

Obrázok
Love is not a switch.
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 06 Feb 2013, 01:58

Perfektná epka, vôbec neľutujem, že som zostala hore :) väčšinu času som takmer ani nedýchala :D

Akože Stana, nemám slov ... dokonalosť sama ... čím viac je takýchto epiek, tým viac ma mrzí, že nevyhrala PCA.
Ten Rickov pohľad na senátora , pri tom prvom rozhovore na stanici :D ... a tiež sa mi páčilo, ako mu na konci vytrel zrak, pekne mu to povedal :P ... proste super epka :) :good:

Castle má teraz ochranársky syndróm :D ... na mna to pôsobilo tak, že mu to povedal iba preto aby si drahý senátor uvedomil, že vzhľadom na okolnosti, to kľudne mohla spraviť a on by to už nerozchodil :) ...ale nemyslím si, že by to Castle naozaj urobil :)
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 06 Feb 2013, 10:41

Tak Rick ukázal, že stále vie byť aj arogantný, taký akým bol pred Beckett = 8), mne sa, ale páčil aj Ryan, keď povedal Espovi, ktorý sa dušoval, že by senátorovi prehnal guľku hlavou, dôvod prečo by to neurobil, "lebo by si bol taký istý ako on", resp. myslím, že to povedal trochu ináč, zrejme v zápore, že "nie si taký istý", ale nepamätám sa a nechce sa mi zapínať časť :lol:
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 06 Feb 2013, 11:38

Obrázok
Obrázok

hihi

Ale presne tak, ak by mu niekto z nich ublížili boli by potom rovnakí. Pomsta totiž nič nevyrieši. Ak ho chce dostať, musí to byť inak. Kate je spravodlivá a snaží sa konať správne, takže by si to nikdy neodpustila. A nikdy by potom nemohla byť spokojná, že dosiahla spravodlivosť.

Ale v tejto epke boli fakt skvelé pohľady, napr. keď sa Gatesová opýtala či je nejaký problém s tým, že by mala jeho prípad viesť Beckett.

Obrázok

A predtým tie pohľady za stolom, medzi Kate, senátorom a Castlom.
Love is not a switch.
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia