www.castle-sk.com

Diskusia - 5x12 - Death Gone Crazy

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 22 Jan 2013, 04:21

Diskusia - 5x12 - Death Gone Crazy

Tak dopozerané. Asi väčšina z vás zas bude nadávať, že nebolo Caskett, ale mne sa táto časť veľmi páčila. Martha ako vždy nesklamala, vyskytla sa nám aj Alexis. Milujem jej vzťah s Rickom no a ten Katin úsmev na konci, ach jaj...chce mať dieťa s Rickom :D Neviem prečo to z toho vyvodzujem, ale bolo to prvé čo ma napadlo pri tom úsmeve.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 22 Jan 2013, 20:23

Re: Diskusia - 5x12 - Death Gone Crazy

Tak výnimočne ma toto, pri jej úsmeve nenapadlo, za jednu z naj scén považujem to vo vypočúvačke, kde tá baba s pehou vravela o špinavom rýchlom sexe na áchode v klube, ako sa to opýtala Kate, či to tam už robila a ten Castlov výraz :D :D :D
Skvelá scéna!!!

Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 22 Jan 2013, 21:25

No neverím, že ťa to nenapadlo :D No zrejme je to len moja predstaviosť :) Ale páčil sa mi ten návrat postavy Beua čo dali, nejak sú 12 časti, časťami návratov :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 22 Jan 2013, 22:00

jaj a samozrejme ma strašne potešil ten Stanin brat :D to bolo zlaté :D

Nič si z toho nerob, ja neviem asi som unavená, že ma to nenapadlo, ale zdá sa mi, že v poslednom čase sa tam stále omieľajú nejaké deti :D
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 22 Jan 2013, 23:26

Kde bol jej brat??? Ani som si nič nevšimla, no ale toto, ako som to pozerala :D

Edit:
Yep, už som si ho všimla :) Ten, čo ho Espo a Ryan považovali za ochrankára že?
Naposledy upravil phoboska dňa 23 Jan 2013, 03:14, celkovo upravené 1
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 23 Jan 2013, 01:59

Ja síce patrím medzi tých, čo zvyčajne frflú, ked nie je Caskett, ale táto epka sa mi páčila. Po dlhšom čase som vnímala konečne aj prípad :D :lol:

Mne sa páčilo ako Kate nemohla odtrhnúť oči od tých polonahých chlapov :D až ju Rick musel upozorniť :D
A samozrejme, ten jej úsmev na konci nemal chybu.

Ale sorry phoboska, ani mna pri tom jej úsmeve nenapadlo, že s ním chce mať dieťa :oops: :D Skôr mi to prišlo ako nadviazanie na ten koniec z 5x10. A díky za pripomenutie, čo sa týka postavy Beua, vedela som, že som ho už v Castlovi videla, ale nevedela som si spomenúť kde :)

Gateska tam už nejak dlho nebola, asi šla chytiť farbu na Fiji 8)
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 23 Jan 2013, 03:19

Ale prosím vás, vôbec nečítate medzi riadkami :D Pýtala sa ho, že prečo si myslí, že jej odpustí, pretože otcovia urobia čokoľvek pre svoju dcéru...Tak jej určite hneď napadlo, kurnik, tak keď budeme mať spolu dcéru, tak jej všetko odpustí...Na čo som to práve myslela Ja, Rick,dieťa??? Na veď prečo nie :) Presne toto sa odohrávalo v jej hlave :D
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 23 Jan 2013, 04:30

heh, jak ste prisli na toho jejiho brachu? :) ta club sex scena byla dobra, no.. jen malinko pozdvihla oboci a podivala se asi o cm do strany a uplne to vystihlo celou situaci :) a v posledni scene teda nechali hodne laciny +body pro castla s tou hlaskou ;)) sem skoro cekal, ze mu tam po odzoomovani bude uslzena viset na rameni, kdyz vas tu obcas vidim, jak tohle vsechno komentujete ;))

jinak mi prijde, ze na ty dialogy castle & alexis maj nejakou sablonu, protoze zacinam na tohle schematicky intelektualne filozoficky promlouvani do duse bejt vazne alergickej..
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Jan 2013, 11:48

Tu Alexis jsem nepochopila ani já. Jako WTF, ona vypráví na netu kdy a kam chodí a on vezme výtku jako svoji chybu.
Však v téhle hádce měl rozhodně vyhrát on. Kolikrát to přehání, ale tady to bylo oprávněné.

Jinak k té poslední větě....ani mně se nezatoulala mysl k děcku. Spíše jsem přemýlšlela, že se by se v dalších dílech mohlo něco stát Alexis....protože on to řekl i tak trochu vůhružně, jako že on by pro Lex udělal všechno...

A ktomu bráchoví, věděli jsme to díky fotkám z natáčení ;)

From Apples to Always...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Jan 2013, 15:15

Podľa mňa ten koniec bola narážka na to, že sa nám niečo na milú Alexis chystá, a ak je to naozaj tak, tak potom labúžo. Som úplne vo vytržení. :D
To, ale neznamená, že Kate neprebleskla nejaká tá myšlienka hlavou, možno skôr len to, ako napísala Ivet. Odkaz na 5x10.

A tak isto súhlasím s Lukkem. Tie ich rozhovory ma chytajú za nerv. Ako som rada, že to neskončilo ako v mládežníckych seriáloch, keď dieťa uvážilo ako zle sa správalo a už tú chybu nezopakovalo. Ale mať blog, kde rozprávať takéto kraviny... ehm, minimálne si to môže pozrieť ten jej milý. A samozrejme mal Rick pravdu. Takže to vyzerá, že Alexis nám chce byť dospelá a nezávislá až moc.
Aj tak stále čakám, že sa nejako pochytia ohľadom Kate, to by ma veľmi potešilo :D
Love is not a switch.
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia