www.castle-sk.com

Diskusia - 5x11 - Under the Influence

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 15 Jan 2013, 19:21

Diskusia - 5x11 - Under the Influence

No tak epka, som ju videla len tak zbežne o tretej ráno a v polospánku. Bolo tam síce menej Caskett a viac Espa, ale tak nie zlé. Musím si to pozrieť ešte raz, aby som sa k tomu mohla poriadne vyjadriť :)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

timiii5

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 15 Jan 2013, 21:54

Re: Diskusia - 5x11 - Under the Influence

lenn som to narýchlo preskákala lebo nestíham pozrieť celé ale našla som tam zasa chybu s kávou. myslím že keď jej donesie tú kávu druhý krát (asi) tak som sa najprv čudovala že svoju nechal na stole keď odchádzali a potom som si všimla že po strihu má ona vymenenú kávu a tie zložky v rukách no ale tak klasika točili to na viac krát a neustriehla si čo kde drží no :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 15 Jan 2013, 23:12

V pohode časť, ale nejako mi to teraz nesadlo, že tam bolo viac Espa. Som rada, asi tomu dielu na chuť prídem inokedy. Ale ten začiatok bol skvelý, to som sa zasmiala :D

Obrázok
Love is not a switch.
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 16 Jan 2013, 00:29

Jj súhlasím, taká oddychovka pre mňa nič extra, rýchlo zabudnem na tento diel,.,.., začiatok bol pre mňa asi z celej epky top hehe :D a jasné toto bola Espova epka jednoznačne, klobúk dole, dobre to tam zadelil :)
"You smell like cherries... "
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 16 Jan 2013, 05:44

tak vsak lidi/tvurci dlouho chteli nejaky espo/ryan centric epky, tak se konecne dockali.. je trochu lichy pak whinovat, ze tam neni castle & beckett, kdyz to z toho tak nejak vyplyva ;) ale dil to byl jinak dobrej imho.. pekne si ho dal na 14 let "you cant get laid on the regular with that junk you have" ;)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 16 Jan 2013, 22:49

tak pozrete a povedala by som, ze to bola taka oddychova cast... ani mi nevadilo,ze bola viac zamerana na Espozita, ved predsa nemozeme mat v kazdej casti romantivke chvilky medzi rickom a kate ;)
aj pripad sa mi pozdaval, a ryan s tymi vlasmi .. a to nehovorim o tom autograme :)

ale ani v tejto casti sme nemali kapitanku gatesovu.. ta asi nemame v plane zasahovat do pripadov svojich detektivov ;)
I remember everything.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 17 Jan 2013, 00:40

tak napisem aj ja daco k tejto epke. Ked to vezmem z pohladu pripadu, ktori riesili v pohode, nic mi nevadilo, taka klasicka Castle epizoda, zamerana hlavne na pripad .... aaale jediny kto tu epku tahal bol Espo, dostal sice viac priestoru, ale Rick a Kate mega nudny, uplne mi to prislo akoby v tej epke boly doslovo na silu, ziadne emocie ani jeden z nich, total nuda z ich strany, ale beriem to tak, ze aj takato epka musi pocas celej serie byt, urcite beriem toto nez tu scifi "odpad" :oops: epku, ale fakt nebyt Espa, tak sa unudim k smrti :o

edit: :D mi to nedalo, jako cela stvrta seria, najme koniec a zaciatok piatej, jednym slovom EPIC, po poslednych castiach neviem co si o tom celom mam mysliet, ako sa to vyvinie, dufam ze Marlowe ma nejako eso v rukave :roll: :?:
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 17 Jan 2013, 01:56

Hm, ja vám neviem ľudia, ale prečo keď tam nie je Caskett tak skoro všetci kolabujete? To sú furt reči...no mohlo by byť viac Esplaine atď a keď tam máme viac Espa, tak to zas vadí, bo tam nebolo Caskett. Mne vôbec nevadilo, že nebolo cmaganie, veď napokon je to seriál Castle a nie Caskett a pozerať Castla len kvôli tomu, že aha možno sa na seba tam v tom kúte vrhnú sa mi zdá blbé. Viem, že som off topic, ale nedalo mi to nenapísať a včul k epke :)
Pre mňa diel v pohode, Espo bol vtipný, párkrát som mala čo robiť aby som nevyprskla a aj ten chalanisko dobre dával :) Ryan mal super účes a ako si furt tie vlasy dával dozadu :D No a keď už Kamylko spomínal, že Kate a Rick boli nudný, tak ja som asi pozerala inú epku, bo mne sa nezdalo, žeby boli nudný....
Mňa napríklad veľmi pobavilo toto
Obrázok
A tutok tiež dobre zadrel
Obrázok
Moja obľúbená scéna bola jednoznačne táto, ten Espov ksicht :D
Obrázok
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 17 Jan 2013, 12:46

Kamylko tá sci fi epka vôbec nebola odpad, ak sa niekedy k nejakému filmu, seriálu čo tam bol spomínaný dostaneš, bude ti to jasné. Jedna vec je, keď je niečo zlé a druhá keď sa to niekomu nepáči.

Inak ja som skoro odpadla, keď sa Kate ráno objavila s tým drdolom a fialovým svetrom so šatkou, totálne úžasná kombinácia, a ak sa niekto pozorne díval tak videl, že Rick mal krásnu fialovú košeľu a aká je najobľúbenejšia farba Beckettky? :D

Táto epizóda bola robená na to aby ju ťahal Espo, preto to tak bolo :D Má to iba 54 minút, veľa sa tam toho nezmestí, to treba uznať. Vôbec by som nepovedala, že sme mali nejaké slabšie epky, určite nie tú s Meredith. A neboj sa, eso v rukáve je a bude poriadne veľké ;)

Obrázok Obrázok Obrázok

A ešte ako tam Castle prišiel, mala tam už šálku kávy, ale aj tak si vzala s potešením tú jeho
Obrázok
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 17 Jan 2013, 13:28

Ja som úplne zabudla na "I know you ain't a cop with that fancy shirt and poufy hair". To ma úplne zabilo :D
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia