www.castle-sk.com

Diskusia - 5x10 - Significant Others

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 08 Jan 2013, 04:57

Diskusia - 5x10 - Significant Others

Tak myslím si, že veľmi vydarená časť. Otvorili sa nám nové dejové linky a Meredith bola proste skvelá. Viac samozrejme neskôr... No môžem povedať, že to čakanie na Castla sa vyplatilo a som veľmi, veľmi spokojná s odvysielaným dielom :) Hurá pre tvorcov a hercov...Castle nám má stále čo ponúknuť, je plný napätia, humoru a Caskett tomu dodáva úplnú čerešničku :)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 08 Jan 2013, 07:27

Re: Diskusia - 5x10 - Significant Others

opis epky podľa Andrew Marlow:

If you prefer your typical episode of CASTLE shaken, not stirred… creator Andrew Marlowe has a treat for you. Namely tonight’s episode appropriately titled “Significant Others,” that throws together Beckett, Castle, his ex-wife (played by SCANDAL’s Darby Stanchfield) and daughter Alexis into one not-so-humble Manhattan abode thanks to some unforeseen circumstances and watches what happens. “Alexis was supposed to go to Paris with her mother, until she ended up contracting mono resulting in her mom sticking around to take care of her. Needless to say, it’s going to be a lot of fun for the audience, but it’s Castle’s worst nightmare when his ex-wife starts asserting herself in the loft where everyone is staying!” Teased Andrew Marlowe during a recent one-on-one with theTVaddict.com. “Whenever it’s your first time dealing with significant other’s exes, it’s always stressful and illuminating. It really is the next benchmark that Kate and Rick have to get past.”
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 08 Jan 2013, 20:51

Pekné a ten koniec nechal nepríjemné chvenie v žalúdku... a samozrejme nám naznačili, čo sa bude diať ďalej.
Marta bola dokonalá :D

A neviem čo viac, asi som z toho vypadla, samozrejme musím pochváliť Stanine ksichty :D

Totálna krása
Obrázok
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 10 Jan 2013, 21:50

tak skvelá epka a tak málo komentov ?! ?! no tákkk...
ja som milo prekvapená,.. už dávno som nebola takto nadšená a mám chuť si to pozrieť ešte raz, čo sa mi pri castlovi už dávno nestalo..
prípad super - dobre to bolo zamotané, vôbec som nevedela tipnúť, kto by mohol byť tak vrahom.. ale ku koncu som začala tušiť, že tá jeho žena by mohla byť živá..

čo sa týka meredith, kate a castla --- jedná veľká šou 8) :lol: ako kate žiarlila a tie rady od Lainy... značkuje si teritórium.. skoro som si cvrkla :oops: :oops: :oops: :D
a ako si z neho spravili srandu..
len ma trošku mrzí, že bolo tam málo marthy - tá by tam spravila ródeo.. a samozrejme alexis,... veď kvôli nej bývala u ricka a len o nej hovorili a jej nikde.. a tiež by ma potešilo, ak by sme už mali nejakú scénu - Kate a Alexis, keby si od nej pýta nejakú radu a tak..

NO a záver... nemám slov... ja som čakala, že tú otázku odbije klasikou - vieš, rick bol známy, vždy pri ňom boli pekné ženské, a že ju podvádzal... (to by ma sralo, keby to takto odbili :) ) ale to čo vymysleli nemalo skratka chybu :D :D
Takého chrobáka, čo jej dala do hlavy, že sa tam KAte ani nezmestí... a keď sa nadtým zamýslime, tak má aj pravdu... šak o rickovi nič nevie...
I remember everything.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 10 Jan 2013, 23:05

Súhlasím...Epka neskutočná a komenty žiadne. Ako je to možné, pre mňa druhá naj epka 5. série a nikto sa k nej poriadne nevyjadril. Som sklamaná :(
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 10 Jan 2013, 23:14

ked si spomeniem na ten divoky sex meredith a ricka, tak kate by sa mala coho bat :)
zda sa mi to,alebo sme uz nejak dlho nemali na scene kapitanku gatesovu???
I remember everything.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 11 Jan 2013, 03:08

tak ja som s epkou tiez spokojny, jak ja vravim "klasicky" Castle :D nic mi tam neprekazalo a nevadilo, tak ako som uz pisal pri 2-3 epkach z tejto serii, tie boli strasne :? :oops: ale tato bola v pohodicke :) tie pohlady, narazky, Espo a Marta to tam davali :D akurat Meredith mi prisla proste strasne nesympaticka a Kate v tejto casti posobila na mna strasne akoby ustarana, ako keby par dni nespala, inokedy taka vysmiata s mladistvým vzhladom a teraz akoby mala o 5 rokov ci viac, neviem cim to bolo, ale tak som to videl :(
ps: dufam, ze taketo budu aj ostatne epky a ziadne vymysli, akym bolo to scifi ... :oops: :cry:
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Jan 2013, 13:03

ja som asi celkom rozhodená z toho konca. Aj keď priamo po epke som nebola. Jasne nám naznačili, čo sa bude diať v ďalších častiach. Ale máme tu posun. Kate jasne povedala, že sa nebojí, že by ju podviedol, takže sa posúvame ďalej! :D
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Jan 2013, 16:33

no ja som strašne zvedavá, kam to povedie pri odhaľovaní Rickových tajomstiev :)

Ale jedno musím povedať, že Meredith mi prišla strašne mladá na to, že má tak starú dcéru :?
I remember everything.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 11 Jan 2013, 21:46

Musím povedať, že mňa koniec úplne dorazil. Ja som si nejak doteraz neuvedomila, že my o Castlovi vlastne nič nevieme. Tak som bola zažratá do Katinej minulosti, že ma nejak nenapadlo rozmýšľať touto cestou. Každopádne to ukončenie bolo famózne a už teraz sa bojím a aj teším zároveň.
Mne sa Merdith až taká mladá nezdá, keď uvážime, že Alexis ma 18 (tuším), tak to nie je až také do očí bijúce a nesmieme zabudnúť, že Meredith je herečka a musí sa o seba starať, takže preto tak dobre vyzerá.
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia