www.castle-sk.com

Diskusia - 5x08 - After Hours

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 20 Nov 2012, 04:11

Diskusia - 5x08 - After Hours

Tak mne sa tento diel veľmi páčil. Dočkali sme sa konečne po 3 epkách aj bozku ;) A celkovo musím povedať, že nám pekne dávkovali napätie, humor, Caskett a ten koniec bol úplne super...Som vedela, že Jim a Martha v sebe napokon nájdu zaľúbenie :D Na viac teraz nemám náladu, tak hádam poobede sa dočkáme obšírnejšieho rozboru :)
Naposledy upravil phoboska dňa 20 Nov 2012, 15:29, celkovo upravené 1
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 20 Nov 2012, 13:46

Re: Diskusia - 5x08 - After Hours

Skvelá epka, páčila sa mi téma, napätie, Caskett boli super, bozk :D i´m getting softer :D Da Vinci, MacGyver, Shakespeare, mačka Lola, Rick a vysielačka, Kate dole hlavou, objatie na konci 10 z 10 a Rickovo "never,never,never" a samozrejme problém ich vzťahu, spokojnosť s epkou nadovšetko až na !! Martha a Jim ?! Priatelia, okej, ale na konci to vyzeralo až príliš priateľsky, vážne ??!! Toto nie...to už je moc :-)

Edit : Zabudol som na "Combat mníšku" 8)
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 23 Nov 2012, 00:39

No teda, kde sú všetky komentáre ? a žiadne zhrnutie ? :o :D
Mne sa páčilo, super epka :) ... opäť jedna kde bolo úplne všetko a ked Rick začal do tej vysielačky "Breaker, breaker ... " som skoro zomrela :D :lol: ... jednoznačne jedna z mojich obľúbených ;)

Ale nemôžem si pomôcť, nepáčil sa mi ten Katin LOOK na začiatku ... too much hair style, too much makeup :(
Ak chceli zvýrazniť Nathana, nemuseli hizdiť Stanu ... stačilo mu vyzliecť košeľu :oops: :D :D :D
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 23 Nov 2012, 12:26

Tiež sa čudujem chýbajúcim komentom...teda Petraela a Ivet?????
Mňa dorazil, keď povedal Mamabear :D :D Zdieľam tvoje pocity ohľadne Kate, mne to tiež k nej nesedelo. A ohľadne Ricka bolo by divné keby sedel pri večeri hore bez :D Mne by to samozrejme nevadilo, ale treba dodržiavať dekórum :D
olkoz píše:Edit : Zabudol som na "Combat mníšku" 8)

Áno, pri tej som mrela :D Ten pohľad a to ako zahlásila, že ešte neskončila :D Espo mal veru dosť ;)
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 23 Nov 2012, 15:22

kks no ja som priam nadšená z tejto epky, zo všetkého tu bolo hojne, akcia, humor, napätie, príbeh proste všetko, Caskett moment parádička, čakala som každú minútu kedy príde a prišiel konečne 8) a ešte aj na konci, no tak v utorok sa prekonali... Kate dole hlavou, záchvat smiechu zaručený :lol: Martha a Jim, už som myslela že sa budú tiež bozkávať no na začiatok to stačí aj takto :D celkovo epka vybombená od začiatku až po koniec, zatiaľ u mňa bojuje o Top position s 5x01 :)
"You smell like cherries... "
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Nov 2012, 18:45

tak trošku ma zaskočil začiatok... Kate mi celkovo nesedela po výzorovej stránke,,.. ale potom sa smiala na každom slovo od ricka :) :) majster leonardo :D
I remember everything.
<<

Peta111

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 23 Nov 2012, 21:06

Taky to pro mě byla super epka, doufám, že nějaké pořádné shrnutí bude!
To jejich pošťuchování dvě třetiny dílu bylo nepřekonatelné, ....kdo za co může... a jak jim ukradli auto, neměla jsem slov! :D

A BTW všimli jste, jak Kate držela Castla při večeři za ruku! ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Nov 2012, 23:26

Nečakajte na zhrnutie a dačo napíšte vy :D Na Final Frontier nie je a to vám nevadí :D
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 23 Nov 2012, 23:32

Ale aspoň vyjadriť sa no ;) Som nečakala, že od teba neuvidím ani čiarku :o Ja by som aj zhrnutie napísala, ale bola som zavalená školou, takže je to poľahčujúca okolnosť :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 24 Nov 2012, 16:17

Neuveríte, ale nemám na to ani čas. :D Vždy len takto na chvíľu dobehnem a na normálne vyjadrenie nie je ani čas.

Epka sa mi samozjreme páčila a v pondelok, ak ma nikto nepredbehne, (kľudne môže) tak napíšem zhrnutie, zachytila som na nete pár pikošiek s ktorými sa podelím :)
Love is not a switch.
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia