www.castle-sk.com

Diskusia - 5x07 -Swan Song

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 13 Nov 2012, 04:57

Diskusia - 5x07 -Swan Song

Tak čo na túto epku povedať. Nebolo to nič prevratné, pre mňa taký štandard. Len prečo pre Merlinove najvyťahanejšie gate nám nedajú poriadnu muchlovačku ??? No nič, nebudem sa tu takto zrána rozčulovať :) Vyjadrím sa k tomu keď nebudem polomŕtva od únavy :)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Nov 2012, 07:13

Re: Diskusia - 5x07 -Swan Song

Skvelá epka, smiala som sa od začiatku do konca!!! Ak má byť toto priemer, tak ďakujem pekne. Výrazy Kate boli na nezaplatenie a predvádzanie sa určitých osôb, tiež :D
Inkriminovaná Caskett scéna úplne milučká a celé čo sa dialo okolo toho :D
Kateino schovávanie a potom snaha správať sa normálne, no a koniec jej totálne čaorvný, ten song je úplne super, Jon je skvelý :D
A máme tam malý sklad, ktorý sa vyskytuje v každej Mkovej poviedke! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ach, bolo tam toho plno, proste super.

A Phobo, na budúcu epku niečo dostaneme, čo by to boli za Vianoce? :D

Obrázok
Love is not a switch.
<<

Emily84

Detective
Detective

Poslať 13 Nov 2012, 09:02

Musím souhlasit epizoda byla skvělá

Espo zpívá nádherně.

Jak se Castle předváděl před kamerou nemělo chybu :D :D :D
<<

lucie

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 13 Nov 2012, 13:59

Tak nevim, od 5x04 me prijdou ty epizody takove nijake. 3XK byla desiva, sci-fi krome Alexis nudna a tato epka s predvadejici se Gates zase trapna. Snad bude lepsi ta pristi.
Parishová: Co by pro vás mohlo být zajímavé je fakt, že měla sex pár hodin před smrtí.
Beckettová: Sex?
Castle: To slovo vám vysvětlím později.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 13 Nov 2012, 14:45

Mne sa tá epka tiež páčila, nevravím že nie. Len by so m už fakt prijala aspoň ten bozk, ale tak keď Petraela vraví, že bude nebudúce tak jej teda budem veriť :)
Celé poňatie tejto epky bolo také zvláštne, ale dobre zvláštne. Tie pohľady do kamier ako sa všetci chovali zrazu ináč bolo úplne super. Espo a to jeho obtiahnuté tričko, Lanie a jej výstrih, Gates ako mamička celého okrsku, Rick samozrejme najväčší frajer, Kate mrzutá a nepriateľská no najviac ma bavil Ryan, ten dával také pohľady a celé to jeho správanie pred kamerou bolo geniálne :D Pre mňa jednoznačný herecký víťaz dnešnej epky ;)
Vraha som samozrejme uhádla, ale zrejme len náhodou.
Caskett scéna bola krásna, ako sa mu Kate oprela o tú ruku, no holt sa im to začína vymykať spod kontroly, už sa ťažko ovládajú :D
Btw ten sklad vyzeral vážne super :twisted: A ešte aj dvere sa príhodne otvárajú donútra :D

Sa mi páčilo na konci ako si Gates zavolala Caskett do kanclu, no pekne im lepilo. A tie opičky čo tam predvádzali za Gates boli na nezaplatenie. Jáj no čo povedať, proste zábavná epka to bola :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 14 Nov 2012, 05:06

mno, trvalo jim to 5 sezon, ale konecne s tim trochu experimentujou, jak teda slibovali po vyreseni ty jejich "tension.. po sobe fakt zajimavy 3 epky, ktery me bavily vic, nez vetsina ctvrty serie.. zajimavej pohled po tech letech s tou docu kamerou ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Nov 2012, 13:42

Phobo, no ja som si myslela, že ďalšia bude vianočná, takže beriem späť. Ešte nemusí byť nič :D

No, ale k epke, ja musím povedať, že mne sa veľmi páčila, najviac ma dostal ale koniec. Dostanem sa k tomu. :D

Kapela... no podľa mňa dosť chabá zostava, jedine ten spevák vyzeral ako tak. Osobne vo mne nebudili najmenší dojem, že by šlo o rockovú kapelu. Alebo sa tomu nerozumiem, no :D Ten basák mi od začiatku pik krv, vyzeral ako totálny stroskotanec. Samozrejme zabitý bol ten najzaujímavejší. Aj najlepšie vyzeral a k rockovej hviezde sa mierne blížil.

Nathan to s kamerou vie, dokonalé výrazy tváre tam hádzal, ech... vie ako sa má správať.

Zdá sa, že skriňa je nejaká obľúbená destinácia, zas v nej niekto bol :D

Páčil sa mi záber na okrsok, keď im Gatesová povedala, že majú spolupracovať s kamerami, stálo to za to :D Tak isto Stanine ksichty, ktoré do kamery hádzala. Každý mal inú reakciu a pri každom som mala výbuch smiechu. Espo to krásne preháňal :D ani by som nečakala, že sa bude takto snažiť zaujať. Ako si nad nám Kate a Rick vymenili pohľady to stálo za to. Jeho prezlečené tričko aby mu vynikli svaly :D no mala som dosť. Tak isto v tej vyšetrovačke, keď sa na koniec ukázalo, že stalker je otec tej dievčiny. Ryan to potom zachraňoval. V celej epke sa mi páčil.

Zas sme dostali novú podobu zvučky. 8)

Ako mu Kate prešla prstami po ruke, keď jej podával kávu, to bolo pekné.

Trochu to zas pokonili s oblečením, ale my im to odpustíme :D resp načo by si Kate menila sako za budnu, keď šla za Lanie? Tá bola inak skvelá :D
Dobrý bol aj chalan s klávesami, keď tomu chcel dodať správnu hudbu. Aj to ako Castle rozprával o Kate a jej stene/Stenách, to bolo zaujímavé.

Príde mi, ako keby sa s Kate Castle porozprával a ona na ďalší deň prišla s tým, že bude s kamerami spolupracovať
ako ju nechal samú vo vyšetrovačke, oh, bolo vidieť na viacerých miestach v epke ako sa ju snaží aby pred kamerami vyzerala tak ako ju vidí on.

Na okrsku si potom dala Kate sako a s Castlom mali rovnaké oblečenie, bledomodré košele a tmavo modré sako, teda v niektorých záberoch to vyzeralo akoby keby to bola čierna farma, ale rozhodne sa to zhodovalo.

Celá scéna s pozeraním videa na ktorom bol podozrivý s babou stála za to. :lol: :lol: :lol:

Páčilo sa mi, že Castle liezol Kate na nervy.

Pohladenie, áááách a tým skončilo Kateino snaženie spolupracovať s kamerami. :lol:

Castle sa radoval keď Kate vypočúvala toho sektára, tváril sa tak hrdo.

Keď si Kate hádzala pero u Gatesovej v kancelárii, tak som pozerala ako puk, prišlo mi to také divné :D no a jej pohľady s Castlom, keď sa vravelo o DVDčkach. :lol: :lol: :lol: hneď ďalší záber na to, ako sa rozprávajú s režísérom,to nemalo chybu.

Castle v rámci bezpečnostného opatrenia v jeden moment odstúpil od Kate, aby nevzbudili pozornosť :D :D a potom si zaspieval aj vlastnú zvučku.

No a na koniec vrah. Ja osobne sa nesústredím na to, kto by mohol vraždiť, nejako to netipujem, proste idem vždy s nimi ako to vyšetrujú. Takže, to či som odhalila vraha skôr alebo neskôr nejako neriešim. Zas k tomu, že ten chalan bol nechutný. ak takto vyzerajú moderní rockeri, tak nechcem viac žiť na tejto planéte! :D :D :D

Želala by som si aby vyšetrovali raz nejaký prípad súvisiaci s hubdou, ktorý by stál fakt za to. Keby sa tam objavil nejaký riadny muzikant a malo to šmrnc. Napr. bola jedna epka v Bones, kde vyšetrovali v black metalovej komunite. Niečo také by sa mi páčilo.

Gatesová, ma dostala vetou: Chcem vás pochváliť tak ako to robím vždy :D skoro som umrela :D No a samozrejme u nej v kancli, keď si myslela, že videla tie inkriminované zábery. Ľudia ja som to pozerala o piatej ráno, skoro som praskla, lebo som sa nemohla smiať nahlas. :lol: :lol: :lol:

No a koniec je úplne naj. Úplne ma dostal, že som ani na prvý raz ani nevnímala, čo spravila Kate na konci, kde sa mimochodom, zas prejavila jej Stana :D Tak ako na konci minulej epky. Tuším sa samotnej Stane plní sen.

Tá pesnička je ozaj pekná a Jon to zvládol skvelo. Malo to bohovský šmrnc. Už som ten koniec videla asi 15x :D

a ako by to bolo bez vtípkov? :D

Obrázok
Love is not a switch.
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Nov 2012, 14:29

Jen k tomu převlékání když jdem k Lanie...oni pořád nijak neustanovili jestli je Lanie ve stejném baráku jako okrsek či za ní někam dojíždí. Obojí by tomu odpovídalo a když se na to v epizodách soustředíš, tak ono vážně není poznat, kde sídlí ;)

From Apples to Always...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Nov 2012, 14:52

že? to je pre nás zatiaľ záhada, pre mňa je o kúsok väčšia, kde má v byte Rick kúpeľňu.
Love is not a switch.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Nov 2012, 18:33

Verzia songu s Espom, ale len zvuk z epky.
  Kód:
http://castleoffiction.tumblr.com/post/35654061565/showswelove-audio-from-the-end-of-episode-5x07
Love is not a switch.
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia