www.castle-sk.com

Diskusia - 5x04 - Murder, He Wrote

<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 16 Okt 2012, 12:45

Diskusia - 5x04 - Murder, He Wrote

Tak čo, užili ste si časť pred týždňovou pauzou ?? :)
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 16 Okt 2012, 13:17

Re: Diskusia - 5x04 - Murder, He Wrote

Bylo to moc super. Dost často jsem su musela dusit, abych nevzbudila spolubydlu. Ryan má u mě bod! A to hodně velký.

Bohužel nemám čas na zhodnocení, spousta práce do školy :-)....snad zítra, nebo nějak během pauzy...

From Apples to Always...
<<

GoodGuySmurf

Officer
Officer

Poslať 16 Okt 2012, 15:34

Podla mňa úplne super part! Už ten začiatok keď čakali, či sa niečo stane bol super. Proste dobrá epka! A to vypočúvanie Rayna bolo úplne zabité :D
Beckett: In your dreams.
Castle: Look at my life. My dreams come true.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 16 Okt 2012, 17:26

Tak žeby som tu dala také menšie zhrnutie? :) Na Ivet sa samozrejme chytať nebudem, ale budiž :)

Takže pekne poporiadku, neviem ako vás, ale mňa veľmi prekvapilo chovanie Alexis, nečakala som, že sa tak zapojí do "plánovania víkendu Ricka a Kate, veľmi ma prekvapila, keďže po minulej epke som čakala skôr negatívne chovanie. Martha nám samozrejme opäť raz ponúkla svoje životné skúsenosti...
A man says, "So what are we gonna do for dinner? Pfft. He's dead to me. Marthaizmus jak vyšitý :D

Scéna v práci, ako Kate hypnotizovala hodiny a ako sa Rick nenápadne za ňou objavil, to ma veľmi pobavilo :) To Katine shush bolo zábavné, hlavne keď si zoberieme, že v minulej časti vykrikovala pri otvorených dverách, že či ju Alexis nenávidí, lebo je teraz s Castlom :D Ďalej Rickov znížený hlas pri vete ...except without the kissing for obvious reasons, oh ľudia to bolo tak sexy :D a následné Plenty of that this weekend, pfff, tak nás navnadiť .

Chalani samozrejme svetový, Ryan to skvelo zahral, Rick samozrejme o ničom nevie :D Vyzvedanie handsome, badass... no Rickovi nebolo všetko jedno, keď chcel vedieť či je handsome :D Ako sa Espo a Ryan ubezpečovali, že vypátrať kto je jej priateľ je veľmi dôležitá a potrebná vec, holt, majú o ňu strach.

Príchod do Hamptons, no ale Ricky, aké pekné auto máš :D Prehliadka domu, no čo na to povedať, barák ako lusk a chudera Kate, určite si predstavovala čo za ženské tam mal, ani sa jej nečudujem, že bola taký vyvedená z miery, kto by nebol. Podľa mňa si chudera stále nie je istá, ešte jej to zaberie dosť času, kým si na to celé navykne.
Mne kebyže Rick povie vetu None of them were you, tak by som na ňom hneď visela, čo by pre seriál samozrejme nebolo dobré :)

Neviem či treba spomínať scénu u bazénu...You forgot your suit, I know :D Proste geniálne, Katine nohy, Rickova hruď...tuším, že Vianoce prišli skôr :D Hnusné, hnusné telo, všetko to pokazilo :D

Nazvať Kate prostitútkou, no ale toto :D Chief bol nejaký odvážny :D Katine a Rickove ksichty boli na nezaplatenie. Priznám sa, že celý ten prípad išiel nejak mimo mňa :D Scéna v posteli, ach prečo to je tak blbo nasvietené, nič nebolo vidno :x

Zatknutie K. a R., mám pocit, že Rick by nebol dobrý tajný agent :D Neviem ako vám, ale mne prišlo neskutočne vtipné ako sa Kate pokúsila odísť, keď bola ešte pripútaná :D Jedna z naj scén v celej epke a Rickov výraz potom tiež hovoril za všetko. Neviem, či ste si všimli, ale keď sa zachytila mreže, tak ju pootvorila, aj keď ten policajt ju ešte ani neodomkol ;)

Zbehnime teraz k vyšetrovaniu Katinho tajomného frajera. Josh, Demming, Sorenson :D :D Aký boli nešťastný, keď im ani jeden do ich perfektne zosnovaného plánu nepasoval :) Lanie ich samozrejme krotila a jej pohľady s Espom boli veľmi, veľmi zaujímavé :D

A teraz k Ryanovi, vôbec som nečakala, že to bude on, kto ako druhý zistí ich veľké tajomstvo, čakala som, že bude medzi poslednými. A spôsob ako na to prišiel, skvelo vymyslené a ešte lepšie zahraté.
...Give me a hair color, Body type....Awesome...I mean, awesome...To bolo vypočúvanie :D A keď mu docvaklo, že s kým to tam asi Rick bol :lol: a to že udržal ich tajomstvo a nevykvákal to hneď Espovi, tak za to má u mňa veľké plus.

Ďalej, Kate v tých červeno-bielych šatách :o , normálne má človek chuť prehodnotiť svoju sexuálnu orientáciu :D Samozrejme dopĺňanie viet nesmie chýbať a poviem vám, že ešte nikdy to nebolo tak sexy :D Juj, ako si ju Rick pritiahol, jej vzdychy, takmer bozk...išlo ma z toho poraziť :)

Rozuzlenie prípadu, no neviem ako to tvorcovia robia, ale aj takú vyhrotenú situácia otočia na vtipnú scénu
...I don't think I'm better than you...Shut up :D Ako sa nenápadne schoval za Kate, ach jaj Andrew a spol. to skvele píšu a cast to skvele hrá :D

A teraz ku koncu epky
Ako rýchlo vypili ten drink, ten rozhovor zo slušnosti a nakoniec
I should go...Of course, Oh no...Let's go...Please :D A scéna v posteli...hm so hot, ale to čo som spomínala už pri predchádzajúcej scéne...úplne hnusne nasvietenie, človek poriadne nevidí čo sa tam deje :D Podľa mňa nám to robia naschvál. Ináč taký koniec knihy by sa mi celkom páčil, dobre to tá Kate vymyslela :D

Mne osbne sa epka páčila, hlavne preto, že nám konečne dopriali nejaký ten bozk, aj keď ja stále čakám na niečo vášnivejšie, hádam sa raz dočkám :D Ako som vravela, prípad išiel mimo mňa, ale ako vraha som tipovala niekoho z policajtov, čo som sa aj celkom trafila. Takže z novou epkou som spokojná :)

Tak to by bolo asi tak všetko, dúfam, že som zhrnula všetko dôležité a ak ste sa prekúsali až takto na koniec, tak vďaka za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia :D
Sorry za chyby ak tam nejaké mám, čo tam teda určite mám, ale nechce sa mi to už spätne všetko znova čítať a kontrolovať :)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 16 Okt 2012, 17:40

Nechápu co na těch mých hodnocenim máte. Vždyť ty vaše jsou naprosto perfektní :D... ;)

From Apples to Always...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 16 Okt 2012, 17:42

To vieš, chcela som ti pomasírovať ego :D
<<

Emily84

Detective
Detective

Poslať 16 Okt 2012, 18:30

Skvělé shrnutí :) jde ti to výborně,

Musím souhlasit že to byla opravdu parádní epizoda
Výrazy Castla & Kate byly absolutně k nezaplacení. Když byla v těch červenobílých šatech a on si ji přitáhl, říkala jsem si teď bude pořádný polibek a ono nic - Myslela jsem že mně porazí :D . Z toho co AM vymýšlí skončím brzo v němocnici s nějakým pořádným šokem. :)
Scény v posteli nechám bez komentáře :D :lol: , a souhlasím s phoboskou - Příště to chce víc světla ;)

Dvojka Espo a Ryan a jejich neoficiální případ "s kým chodí Kate" :)
Strašně se mi líbilo že Lanie s tím nechce mýt nic společného. I když ta by určitě taky ráda věděla s kým Kate chodí. Nebo že by něco tušila :?:
Zvláštní bylo že je nenapadl nikdo jiný než její bývalí, ale alespoň jsme se dozvěděli co se s nimi stalo.
P.S. Vypadá to že Castlovo Ferari je výborný výměnný artikl. To už je podruhé co ho s ním vyměňují za informace

Šéf policie byl výborný nejdřív udělá s Kate prostitutku, následně je zatkne, pak aby se neřeklo je pustí s tím že si Kate vygoogloval, a že je to opravdu detektiv z vražd :D
Chudák asi opravdu na šéfa policie nemá velké zkušenosti, Líbil se my u toho prvního výslechu. Seděl tam jak zmatený nováček a sledoval jak Kate s Castlem házeli po té ženské jednu otázku za druhou.

A nejvtipnější scéna s celého dílu Ryan s tím chlapem u výslechu. :lol:
Při té scéně jsem totálně vybuchla smíchy až jsem se bála že vzbudím celý barák :lol: :lol:

Jak mu to pomalu docházelo při odpovědi - Castle s přítelkyní u výslechu.
Jak se jmenovala :?: , Tak jak vypadá :?: - šel na něj teda tvrdě a chlápek s právníkem tam seděl a nevěděly co si májí myslet, totálně zmatený výraz :)

A nakonec - Jmenovala se Kate - a Ryanův výraz byl k nezaplacení "Son of the"
(Určitě mu hlavou probíhaly scény když s Espem probíraly s kým chodí Kate a zapojovali do toho i Castla) :)

A hned toho chlapec využil při telefonu s Castlem :) - kdyby Kate neseděla když poslouchala bála jsem se že sebou švihne nebo přinejmenším se půjde někam zahrabat :)
Ale má ode mně body za to že to neřekl Espovi ( až ten se to dozví, ten bude vyvádět) :lol:

Tahle epizoda má u mě 110% absolutně úžasné :lol:
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 16 Okt 2012, 18:51

A zabudli sme na Caskett :D Ts, takže oficiálne to máme potvrdené, sú Caskett :D
<<

Emily84

Detective
Detective

Poslať 16 Okt 2012, 19:07

Máš pravdu a ten nadšený výraz Kate když to Castle plácnul :D
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 17 Okt 2012, 03:40

Tam se jim povedli dobry dva puny po sobe hned.. Kate-ick (Katic) a jeste ten Caskett ;)) Jinak peknej dil, no.. celkem osvezujici zmena zabehlejch koleji
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia