www.castle-sk.com

Diskusia - 5x03 - Secret's Safe With Me

<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 09 Okt 2012, 13:07

Diskusia - 5x03 - Secret's Safe With Me

Tak čo hovoríte na novú epizódu ? :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 09 Okt 2012, 14:11

Re: Diskusia - 5x03 - Secret's Safe With Me

Toľko krvi na začiatok, to sa mi páči, dávno sme nemali poriadnu hnusnú vraždu. Zo všetkých najviac mi asi utkvela v hlave tá z prvej série, kde bola teta napchatá v trezore, ale poďme k veci... :D

Mali sme pravdu! Prvá je Martha! Nesklamala, bolo jasné, že videla, čo sa v tej izbe deje. Dúfam, že ešte na to príde dáko reč, veď ona jediná vedela, čo Castle ku Kate cíti, dosť by ma pobavilo keby sa ho opýtala ako sa mu to teda podarilo, dostať ju :D :D :D a nemôžem sa dočkať keď sa prvý krát Martha a Kate stretnú. Out of the closet and out of the clothes. :D

Zaujímalo by ma ako to povedal Alexis. No, ale k nej neskôr.

Kinki box? Ach to ich doberanie, zdá sa mi, že v jednej časti toho dostávame viac ako za niektoré série :D :D :D Ďalej Castle mal konečne dobrú bundu, veľmi mu pristala, tie saká by som rozhrýzla. No a celú epku má Kate dokonalé vlasy a make up.

Už druhý krát mu doniesla kávu, milé, vyzerá to, že mu chce splatiť dlh, ale aj to, že sa chce o neho starať. Aspoň mne to tak prišlo.

“Love is everything. Did I just say that? Gettin’ soft.” :D :D :D :D ach tá láska.

Zdvihol jej telefón, ako keby ho vystrihli z prvej série. Lanie bola skvelá: Máš problém. - Nemám!
Žiarlivosť na bývalého priateľa? Pekne :D Vôbec ho nevykopla ho stoličky, dokonca ho tam nechala sedieť!

Keď Castle zistil, že to nie je slovo LIE ale číslo Kate sa jemnulinko usmiala. To jej správanie je neuveriteľné, ona sa stále len smeje a usmieva. Dáva mu najavo, že vidí každý jeho úspech (nápad, objavenie novej stopy, teória...)

Dražba dokonalá, tie ksichty čo tam Nathan hádzal a úsmev, keď získal tie veci... ach sexyyyyyyyyyyy!!!!
Kate sa nenechala zahanbiť - pomenovanie postavy v najnovšej Castle knihe podľa matky toho chlapa :D :D :D

Scénka, že mu bude Kate niečo dlžná, ehm... to je toto normálne harašenie :D
No Gates? čo povedať? Asi sme sa ocitli v nejakom inom vesmíre, hlavne neskôr s knihou to akože bol iný seriál!!! :D Zbieranie škaredých bábik a ten jeho blahosklonný tón, keď jej ju dával... nasadil všetok svoj šarm aby mu dáma podľahla. :D

Veľmi sa mi páčili tie poháre čo podávali na večierku tej panej, čo bola do toho všetkého dáko zamotaná, a Castle si hneď jeden vzdal :D Ach zas ako v prvej sérii :D

Super hot girlfriends, prečo on vždy takéto niečo z úst vypustí??? :D Potom zavalenie krabicami v tom byte... ach, to bolo fajn :D Znova Gatesová, ale teraz už úplne akože divná, som čakala, že jej tam dá nejaké ťažké venovanie :D

Obrázok

Spoločné spriadanie teórie... poznáme síce z proma, ale dokonalosť :D No a potom niečo čo asi každého vzalo pekne za srdce, podanie rúk, priznávam, mňa totálne, bolo to tak krásne a plné citu, že asi žiaden bozk by to nedokázal, za toto obrovská vďaka tomu kto to vymyslel.

ALEXIS, na tú sa veľmi teším do budúcna, dokázala to svojim správaním a pekne si ju vychutnám. :D Najprv žiarlivostná narážka a potom pohŕdanie? Akoby ju už len mohla Beckett nahradiť v jeho srdci? No dievča som zvedavá, kedy sa ti oči otvoria... síce ani Caskett nemajú ešte medzi sebou jasno, ako vážne na tom sú, ale tak Alexis bude asi prekvapená hodne.
Inak tú izbu tam má fajnovú. Pozeranie sa pod postel bolo zlaté. A verím jej, že trpí, tým, že pri nej nie je jej matka. To musí s človekom občas pekne zamávať.

Rozbíjanie bábik, na to sa nemôžem ani pozerať. Tvárila som sa ak Kate. OMG

Ku koncu Castle krásne naznačil ako je na tom. Narážka, že dáva Kate čas, kým bude pripravená mu povedať, že ho miluje. Videli ste to tam aj vy, však? A zas ruky a veta: We'll talk tonight je nový výraz pre budeme ehm? :D :D :D
Som zvedavá, čo m na to podávanie rúk povedia po chvíli ostatní? :D :D

No a Martha na konci :D :D :D Ona je proste dokonalá. A ako sa Rick na konci usmial... ako keby si pomyslel, mám sa fakt dobre.

Na prípad sa ma nepýtajte, som to ešte nevidela s titulkami, nejako sa popri ostatnom na vraždu neviem sústrediť :D
Love is not a switch.
<<

lucie

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 09 Okt 2012, 15:13

diky za shrnuti. :-)
Parishová: Co by pro vás mohlo být zajímavé je fakt, že měla sex pár hodin před smrtí.
Beckettová: Sex?
Castle: To slovo vám vysvětlím později.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 09 Okt 2012, 18:58

Pre mňa najlepšia časť zatiaľ. Skladám klobúk pred scenáristami a ďakujem im za tento nevšedný zážitok a v každom ohľade dokonalý :) Petraela nám to už pekne zhrnula a ja môžem len súhlasiť :)
Pre najlepšia a najsilnejšia časť celého dielu bol moment podania rúk, tie ich pohľady, ako veľmi po sebe túžia a chcú si padnúť do náručia bol proste skvelý. A hovorte si čo chcete, ja som v Rickových očiach zahliadla slzy. Podanie rúk, následný opis čo to znamená a čo robia, no čo si budeme hovoriť :cry: , áno poplakala som si a nehanbím sa to priznať :D Ako som už písala aj na twitter Andrew nám ukázal nový význam handshake a dúfam, že do budúcna zažijeme viac a viac handshake :D Gates v tomto diely skvelá, ani sa mi veriť nechcelo ako vtierala :D
Celý diel neuveriteľne vtipný a ja si zavše hovorím, že ako to tvorcovia takto dokážu napísať a udržiavať nás v napätí a očakávaní, v jeden moment nás zrazia na kolená neuveriteľne vtipnou scénou, narážkou a vzápätí ma ide roztrhnúť od emóciíí.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 09 Okt 2012, 19:18

Gatesová --- no som neverila vlastným očiam... čo kvôli takej špatnej bábike nespraví :)
ja viacej zhodnotím až po titulkoch, ale v každom prípade ideme k lepšiemu a lepšiemu... si vôbec neviem predstaviť, čo nás bude čakať takýmto tempom vo finále :)
I remember everything.
<<

Jaju

Obrázok užívateľa

Sergeant
Sergeant

Poslať 09 Okt 2012, 20:26

Petraela skvělé shrnutí skvělé epizody. Musím říct, že každá epizoda doteď byla super, fakt jsem nadšená a doufám, že si scénáristé udrží takovou kvalitu a nebo se nedejž bože ještě zlepší ale to už nevím, jaké superlativy bych psala :-). Na tuhle epku jsem koukala v mobilu při cestě do práce a pořád jsem se usmívala a smála i nahlas, no musel to být pohled ;-). . A kurňa neříkejte mi, že si to herci neužívají, že jsou hlavní hrdinové konečně spolu 8) A ještě díky bohu za Gatesovou :lol: Pokud by se bodovalo tak za mě 10/10 :!:
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 09 Okt 2012, 21:43

blééé no ten začiatok totálne creepy, najprv som kukala či som vôbec stiahla Castla alebo neaký blbý fake z niečoho, vydesilo ma to riadne :o prípad riadne zamotaný, až do konca som netušila o čo tam vlastne šlo no potom to vysvetlili a to Castlovo odhalenie "the butler did it" hehe :D hmm konečne aj neaká mini zmienka na Slovensko "Slovakian polka music" až som si to musela pretočiť či som dobre počula :) ,.,. skladanie teórie, neviem ako vy, ale ja už som si vážne myslela že to nevydržia a skočia po sebe a v tom si uvedomia že sú na stanici a nie doma :D ,.,. samozrejme "shaking hands" :lol: kks pri tej poslednej som sa nasmiala hehe :) btw Petraela pekne zhrnutie ;)
"You smell like cherries... "
<<

Peta111

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 09 Okt 2012, 21:59

Opět super díl - je zvláštní, jak jsou díly každý jiný a přitom úžasný. :lol:
Tenhle byl vtipný, hravý - miluju to Castlovo nadšení pro ty věci, jak jsou všechny jeho, sejf, a jak třísknul s panenkou o zem... to jsem se už smála nahlas. :D
Na druhou stranu to bylo i dost citové, dojemné - ztráta rodičů, Alexis a její stěhování a Katiny vzpomínky o talismanu a držení rukou, ...to je kapitola sama pro sebe....
Ale hlavně tady bylo neskutečně plno úsměvů z obou stran a takové to jejich radostné špičkování... jde vidět, že jim oběma láska prospívá! ;)
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 10 Okt 2012, 13:01

Petraela, zhrnutie nemá chybu, myslím že si môžete s Ivet podať ruky :D ... vždy ked tie vaše komentáre čítam, je to ako by som to pozerala znovu. :D ;)

Čo k tomu dodať ? Martha je proste božia. Dúfala som že ona bude prvá a presne takto som si to predstavovala. ( v štýle - ani sa nenamáhaj, vedela som to hned ako som vstúpila do izby ) :lol:
No a "zhulená" Gateska ma zabila :D ... ked začal Rick rozbíjať tie bábiky, už som sa neudržala a smiala som sa tak, že som zobudila segru, ktorá pri mne driemala. :D

Nemôžem si pomôcť, ale mne sa táto epka páčila viac ako tá predchádzajúca. :)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 10 Okt 2012, 19:05

prebehla som si naj časti --- ten rozhovor alexis s castlom na intráku -- no slzy v očiach vždy, keď to pozerám :cry:
ale neviem, či chápem správne -- už teda aj alexis vie o Becketovej ????
I remember everything.
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia