www.castle-sk.com

Diskusia - 2x24 - A Deadly Game (final)

<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 20 Máj 2010, 13:53

Re: Diskusia - 2x24 - A Deadly Game (final)

NEtreba si kaziť :) očakávania
<<

Nef_Castle-Fan

Obrázok užívateľa

Sergeant
Sergeant

Poslať 20 Máj 2010, 15:21

No to ste mi teda pomohli ... :D
..pomožem si sama ..jak sa dá ..pozerala som tie sneaky peeky a úplne ma dostalo to video s Espositom a Kate pri nástenke...Tá jeho posledná veta "Whatever the reason is ..Im pretty sure it doesnt include watching you be with another guy.." a ja si môžem len domýšľať čo nasledovalo potom..
A čítala som aj tie komentáre k tej poslednej časti všetko v angličtine (ách)som sa z toho snažila vytriasť niečo :D Jedny nadávali iní boli spokojní ...Ale to s tou Ginou nechápem :D Kate si zase nevyliala srdíčko ? :cry: tak som to nejak pochopila...
<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 20 Máj 2010, 18:04

:) Nie je dobré keď si popreskakuješ časti , obzvlášť ... na konci druhej série :P
<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 20 Máj 2010, 18:56

Podľa mňa je takýto záver pre seriál prínos :)
<<

Shauny

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 20 Máj 2010, 20:08

Podľa mňa tiež. Záver bol síce smutný a mala som sto chutí zakričať na Castla niečo ostré pretože to jeho načasovanie je naozaj niekedy "úžasné" :D ale v konečnom dôsledku som rada, že to tak skončilo. ;) videla som a čítala množstvo rozporuplných reakcíí ale to len preto, že ľudia si mysleli, že sa naša dvojka dá dohromady, ale to sme predsa po 2 sériách očakávať nemohli...síce sme to chceli ale tak no...máme ešte čas a kopu zábavy pred sebou ;)
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 23 Máj 2010, 13:04

Uff...práve som teda dopozeral sériu aj ja už do konca...a nemám slov...ten záver...fakt kruté...a ešte horšie bude to čakanie na 3. sériu :-)...ale je fakt, že asi je skoro na to aby sa dali dokopy, ak sa teda niekedy dajú, ale Kate by teda bolo ľúto na konci :-)...uvidíme čo všetko sa stane v lete :-)
<<

Bažant

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 23 Máj 2010, 15:10

Zaver ostal oproti finale 1. sezony dost otvoreny a tiez ma zaujima, ako to na jesen vsetko napoja...teda udalosti, ktore sa stali pri odchode Castla a co sa potom udialo Kate a na okrsku pocas leta. No musim uznat, ze aj mne bolo Kate na konci luto, bola to rana pod pas.
<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 23 Máj 2010, 19:58

Zaver prvej sezony, bol už ako predčasný záver :) ešte sa nevedelo či bude vôbec pokračovať. Nakoniec to ABC predĺžilo a teraz tiež na 3. sériu tak už sa s koncom scenáristi pekne vyhrali :P
<<

Nef_Castle-Fan

Obrázok užívateľa

Sergeant
Sergeant

Poslať 16 Jún 2010, 18:42

Och bože,takže som sa sem dostala..po koniec...Moje oči klipkajú v sto krát rýchlejšom intervale(inak by sa spustila vodná nádrž Ružín) :lol: a nejak poslabšie dýcham...-Moje bezprostredné pocity
Celý diel bol úplne dokonalý-zápletka sa mi líbila..Demminga som videla málo..To Castlího zvaní na víkend do Hamptons...Ani ten odchod Castla by som nebrala tak tragicky keby sa to neskončilo tak jak sa to skončilo..To,že si Kate niektoré veci prizná a pošle Demminga k vode...to som nečakala..a ked začla ten úprimný monológ,som neverila vlastným ušiam...Kebych netušila ten záver normálne bych očakávala Happy ending ..ale toto bola totálna podpásovka..tá Gina...už len vžiť sa do tej situácie...tí tvorcovia museli fakt z postavy Kate spraviť silnú osobnosť..Toto by ani Murphy lepšie nevymyslel :D Takže záver pre mňa trochu nepríjemný ale dosť efektný po pravde...
Tak ku tej 3.sérii mám veľa otázok..Ako nadviažu...premostia to...leto je predsa dlhá doba..som zvedavá ako sa zmení ten Castle-Beckett vzťah..myslím že dosť..Ak naozaj chcú dať ich dvoch dokopi tak znova by sa mi ich zbližovať nechcelo...ked už boli na takej dobrej ceste..Možno by mohla zasiahnuť neočakávaná udalosť,vyššia sila :D jednoducho ako bleska z jasného neba..Ale totálne sa teším na nové prípady..ako to v ich hlavičkách scenáristi vymyslia :)
<<

Bažant

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 16 Jún 2010, 20:06

Velmi dobre si to vystihla...tesim sa aj ja a uz keby tu bol 20. september, ale este viac som zvedavy presne na to premostenie...Castle sa po 3 mesiacoch vrati a bude to take vseliake, co sa stane s Ginou a hlavne ako si Kate zariadi ten cas, kym tam Castle nebude. Samozrejme, ze okrsok bude fungovat ako predtym, ked tam Castle este nebol, ale aj tak...prechod medzi 1. a 2. sezonou bol v tomto trosku iny...
PredchádzajúciĎalší

Späť na 2. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia