www.castle-sk.com

Diskusia 7x15 - Reckoning

<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 17 Feb 2015, 10:34

Diskusia 7x15 - Reckoning

tak holy shit toto bola genialna cast davam jej 100% od zaciatku do konca som mala len otvorenu hubu :o ale chuda kate ta je uplne znicena, kate zabila tu doktorku skalpelom a ta krv na jej rukach som si ista ze tato cast a toto vsetko s kate poriadne zamava :o :o :o :cry: :cry: rozpisovat sa bude kamylko urcite takze tych 100% u mna je a zasluzene a tysona dobre dostali super super super ;)
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 17 Feb 2015, 11:05

Re: Diskusia 7x15 - Reckoning

Ajpodla mna toto bola perfektna cast. Vlastne obe epky sa mi pacili. Napatie od zaciatku do konca, takze super. Aj ked to s tou babou, ktoru zabili a Rick si myslel, ze je to Kate, som vedela, ze to tak bude. "Dvojnicku" som si tipla hned. Ako Kate zlozila tu doktorku, waw, sila. Ale urcite to bude mat dopad na nu. To bolo vidiet. Stana to dobre zahrala. A aj Castle s Tysonom, nemali chybu. Herecke vykony vsetkych zucastnenych hodnotim velmi pozitivne. A na zaver by som este spomenula scenku na okrsku, ako sa vracali spolu s Kate, vsetci tlieskali a ten rozhovor s Gates bol zlaty. Tie Rickove ocicka, ked mu oznamila, ze sa moze vratit, len musi odrobit 1000 hodin prac :D
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 17 Feb 2015, 17:40

Bozinku... na 100nu sekundy ma napadlo, ze oni Kate vymenili...
I remember everything.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 17 Feb 2015, 18:20

tak kuknute mam aj ja. Kludne to mohla byt aj troj-epka :) . Na uvod musim velmi pochvalit hudbu, pocas celej tejto epky bola super ! :thumbup: . Rovnako musim pochvalit aj Caskett sceny, sice nejak extremne vela ich nebolo, ale tento krat som im to veril, aj poslednu kiss scenu ... :) Heh kukal som ako puk, ked bol zaber na Kate, ako drzi zakrvaveny skalpel, celkom huste, skoda ze nam neukazali trocha toho suboja :( . Ta scena, ked Kate "rozstrielali" na tej stolicke .. ako pre epizodu, pre jej vyvoj to bolo potrebne, ale kazdy divak musel vediet, ze to bude fake, budem sa mozno opakovat, ale taketo nieco by to chcelo na koniec serie a v tej chvili by bol koniec epky, to by boli pre divakov nervy, hlavne pokial by nebola schvalena dalsia seria, to by divakov dokazalo totalne odrovnat. Celkovo epizoda super, stale som si vravel, ked Rick isiel do toho domu, ze aky ma plan, v priamom suboji s 3XK by Castle podla mna az take sance nemal, tak som stale rozmyslal, v com bude ten hacik ... co sa za chvilu aj vysvetlilo, minimalne trochu ma to pozitivne prekvapilo. Doktorka a 3XK o5 super vykony. Snad jedine minus, neda mi to nespomenut, ako sa Castle hral na Liama Neesona (film Taken), tiez pistol, dlhy kabat :D , nejak som mu to az tak neveril a rovnako aj to ako sa Rick tvaril, hlavne v prvel polke epky, niektore tie ksichty mi prisli divne az neprirodzene, v druhej polke to bolo uz o dost lepsie. Iba toto by som spomenul ako take minus. Inak ... urcite zatial NAJ epka tejto serie a zmestila by sa hadam aj do top 10 ci top 5 NAJ epizod serialu. Musim veru povedat, ze dlho som cakal na takto spravenu a kvalitnu epku, hadam aj niekolko desiatok epizod, takze hodnotim 98% a zaroven sa bojim, ze za aku dlhu dobu sa dockam znovu podobne kvalitnej epky :( , tuto seriu uz asi nie, toz uvidime ...
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 17 Feb 2015, 21:35

Musím uznat, že napětí od začátku do konce a musím uznat že 3XK "byl" hnusný prevít!!! A doktorka mu krásně sekundovala.
Dvojce k pohledání, opravdu.
Jsem zvědavá na Kate, docela to s ní otřáslo a Stana to zahrála perfektně jak už bylo vzpomenuto, a Nathan byl taky hodně dobrý, to když se rozběhla za Kate na té židli, no skvělé (jen mi bylo jasné že to ona být nemůže, ale mu se dalo uvěřit, že si myslel že jo.)
A taky musím vzpomenout Gatesovou ta byla opět úžasná, žeru ji!!! Je to osoba na pravém místě!!!

Akorát těžko říct co bude dál, když ukončili další dějovou linku mám obavy o vývoj seriálu... Jestli to je poslední sezóna... No uvidíme.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 17 Feb 2015, 22:01

ja stále čakám, že ten "tyson" bol vlastne ten Michael a Tyson stále žije :D akože by to bol dobrý zvrat. ale myslím, že to dobre ukončili. lepšie ukončiť, ako zase toho Tysona naťahovať. veď ho natiahli na 4 série.
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 17 Feb 2015, 22:55

tak akoze nejaka mala sanca, ze skutocny Tyson stale zije by aj mohla byt, ale zas tento v epke sa prezentoval tak ako sa zvykol on :) a neviem ci by to nejaky "faker" dal tak isto ... a ked tak z akeho dovodu ? nasli by sa mozno nejake, ale to uz by bolo trocha fantazirovanie :) , takze asi na 99% to bol skutocny Tyson no :) a je pravda, ze takto uzavreli predposlednu pribehovu linku, uz len nech doriesia Rickovu minulost a unos ... a pribeh je uplne naplneny a to by sa mohlo podarit tuto seriu. Ako stale je dost fans serialu Castle, ktorym staci, ze tam je Nathan a Stana ... ale bojim sa, ze ked tuto seriu uzavru aj Rickove veci ... tak potom to budu uz hadam ciste len pripadovky, neviem co nove a originalne by chceli este vymysliet, bud by sa uz zacali opakovat alebo varit z vody a to si ziadny serial nezasluzi. Dalsia seria je (bohuzial/bohudik???) takmer ista, ale ja by som bol zato, aby tuto seriu uzavreli Rickove zalezitosti a pripadne v poslednej epke nacrtli mozne tehotenstvo a koniec ... koniec serialu, toto by bolo vcelku dostojne zakonecne serialu. Vela serialov nemalo ani 7 serii a rovnako tak si nespominam na vela serialov, hlavne sucastnych ktore by mali serii viac.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 17 Feb 2015, 23:52

Dejových liniek sa tu dá ešte pár nájsť, napr. Bracken bol dosť veľké zviera na to aby bol z basy ticho... Taktiež sexi spy taťko by sa mohol ešte ukázať.
Epka inak super...už tu bolo spomenuté ale hudba k celej epke úplne na parádu. Herecké výkony super Stana 1000%tná v tej štvrťke epizódy v ktorej sa ukoázala. Dr. úplná psycho... Tú inak mohli ešte nechať do budúcna, ale 3XK už sa patrilo ho zlikvidovať aj keď bude chýbať táto postava... Epka s ním alebo len o ňom bez neho vždy stála za to... Ja nemám čo vytknúť, tiež som pozerala ako to chce hrdina Rick sám vyriešiť a on pekne záloha.... Proste Pecka ;)
<<

srnciatko

Obrázok užívateľa

Officer
Officer

Poslať 18 Feb 2015, 00:15

Mna by zaujimalo, ako spravili z tej blondinky co Castle zavrel v kufri svoju komplicku (tiez bola psycho ci ako sa do toho zaplietla a ako ustala to ze jej dvojnicku fakt zabili a ona aj tak ostala s nimi), a k psychopatickej doktorke, co bolo jej motivom, ze sa pridala k Tysonovi... a este aj ten detsky zub, ci Tyson myslel tak daleko ze nastrazil aj ten u svojej matky-nematky :) a ako Tyson prezil svoju predposlednu smrt (predpokladam ze tuto poslednu uz neprezil :))

Dvojdiel sa mi velmi pacil, mam rada take tie dejove linie na pokracovanie...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 18 Feb 2015, 00:29

Napätie od začiatku až do konca, hudba asi najlepšia akú som kedy v Castlovi počula (dokonca odsunula z prvého miesta Taking down Lee z 4x4) Skvelo napísaná druhá časť a skvelo zahraná, len mi je ľúto Jerryho :) Znie to divne, ale ja som ho úplne žrala a bude mi chýbať. Čo sa týka toho, že akože zabili Kate, to bolo vyložene pre Castla, nie pre divákov. My sme vedeli, že to Kate nebude, ale Castle chudák to nevedel. Dobre tej dvojníčke trhlo hlavou, keď ju trafili. Podľa mňa by bola v oveľa horšom stave ako nám ju prezentovali a teda pol hlavy by bolo preč, ale to by už bolo veľmi drastické, to by tvorcom neprešlo :D
Pri scéne v dome si bol Jerry úplne istý, že má Castla na lopatke a nakoniec to vypálilo úplne ináč. Myslím, že po scenáristickej stránke to bol skvelo zvládnutý zvrat.
Súhlasím, že doktorku mohli ešte ponechať, ale zas nemôže sa im stále niekto mstiť, to by už bolo trápne, takže spokojnosť aj s týmto ukončením pôsobenia šialenej plastickej chirurgičky. To ako Kate stála nad jej telom a hojnosť krvi bol super záber a taktiež sa mi veľmi páčil záber, keď jej Kate chytila ruku so skalpelom a zatvárila sa pri tom ako šialená. Efekty, strih a hudba boli pri tom zábere úplne skvelé a podčiarkli ako fantasticky bola scéna natočená a zahraná.
Pre mňa fantastické zakončenie jednej dejovej linky, až mi je ľúto, že 3XK sa už neobjaví.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia