www.castle-sk.com

6. séria

<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 12 Máj 2013, 13:41

6. séria

Keďže je to už oficiálne, môžeme veselo polemizovať a hádať, čo sa môže v šiestej sérii odohrať, čo by sme chceli aby sa stalo a čo alebo koho by sme radi v nasledujúcej sezóne videli.

Ja začnem tým, že by som veľmi rada videla epizódu, kde by sa tvorcovia venovali viac Lanie a Marthe. Obe postavy mám veľmi rada a rada by som sa dozvedela niečo viac. :)
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 14 Máj 2013, 07:21

Re: 6. séria

Takže čo si myslíte? Povie mu Kate áno? Ja fakt neviem, na jednej strane chcela tú prácu preto, lebo to je skvelá príležitosť a taktiež preto, lebo nevie kam smeruje jej vzťah s Castlom. No teraz sa nám Castle vyjadril, čo chce do budúcna a Kate má razom problém. Už vie kam smerujú, teda kam by Castle chcel aby smerovali. Otázkou len ostáva či je na to Kate pripravená. Toto bude dlhé leto...véľmi dlhé a už teraz vám hovorím, že si promo nepozriem. Nech ma aj porazí....nepozriem si ho.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Máj 2013, 10:39

podla man to bude viac menej ano. Mozno na leto odide do DC a zisti, ze to nie je ono a ked sa dozvie, ze Ryanovci cakaju babo, tak si uvedomi, ze aj ona by nieco take chcela.
Mozno si povedia ze spolu chcu byt ale svadba este nemusi byt kvoli tomu. Neviem. U nixh by som to skor videla na nejaku malu tajnu svadbu. Sakra. Ako to vydrzime?
Love is not a switch.
<<

Emily84

Detective
Detective

Poslať 14 Máj 2013, 11:37

Hlavně bych se bála o Ricka. jak vezme když mu Kate řekne ne.
Vzpomínáte jak se cítil a choval ublíženě když zjistil že ho Kate slyšela, a dělala že nic. Když mu řekne ne, a nějak mu to řádně nevysvětlí, tak nevím jak to vydýchá.

Tenhle šok si mohly nechat na Vánoční pauzu. Ta není tak dlouhá :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Máj 2013, 12:31

dlhe cakanie na odpoved na jednu jednoduchu otazku. :D
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 14 Máj 2013, 12:35

Ja ti neviem Peti, ale tá otázka nebola taká jednoduchá a odpoveď bude ešte ťažšia :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Máj 2013, 12:48

Mas pravdu. Toto nie je jednoduche rozhodnutie, ale pre nich dalsi logicky krok. Aj keby nikam neochadzala bola by tu len tato moznost. To byvanie nejako nemusim. Ved boli spolu skoro stale.

To ako ked pred minulym finale vraveli nejake fans, ze by nechceli aby sa hned Caskett spolu vyspali. Ze najprv nech spolu randia. To bola somarina. Teraz je to taky mali vabank. Heh. Ale ona ho neodmietne.
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 14 Máj 2013, 12:53

To čo za koniny to splietali? Caskett by sa len vodili za ručičky, čo sú decká? :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 14 Máj 2013, 13:00

No deti to su.
Sakra ak povie ano, to ako bude svadba? To si ani neviem predstavit. Ale v dobrom. Podla mna bude chciet Kate nieco ako cas na rozmyslenie.
Ani by som nepovedala, ze by tak lahko odisla z NY. Podla mna sama velmi chcela aby tu pracu chcela. Nebola si ista vztahom a sustredila sa na pracu. Utekala. Ale teraz si moze byt ista vztahom, neviem ci pre nu bude stale ta praca taka dolezita. Karieru moze spravit aj v NY.
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 14 Máj 2013, 13:33

Ja si tiež myslím, že to čo vravela, že pre ňu tá práca je dôležitá...hm, no ja som jej veľmi neverila. Zrejme sama seba presviedčala, že to nie je také vážne a nikam to nesmeruje.
Ďalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia