Castle-sk.com
29Máj/160

Plánujeme zase ďalšie Castle stretko! – akt. 16.6.

stretko

Čítate správne. Po dvoch rokoch plánujeme zase ďalšie stretnutie fanúšikov seriálu Castle! Stretnutie sa uskutoční v Bratislave, o dátume rozhodujete vy hlasovaním v ankete na fóre.

Pre viac informácii čítajte ďalej...

Stretnutie fanúšikov je v štádiu plánovania. Vyjadriť sa preto môžu všetci, ktorí majú záujem sa stretnutia zúčastniť. Radi medzi sebou privítame aj nové tváre. Nebojte sa, že nikoho nebudete poznať. Na stretnutí sa všetci spoznáme a aspoň si budeme môcť priradiť tvár k prezývkam, ktoré často vídame na webe či fóre. Spoznáte aj časť Castle SK tímu, ktorý vám prinášal (a naďalej aj bude prinášať) správy, novinky, titulky a mnoho iného.

Seriál sa síce 8. sériou skončil, ale to neznamená, že castlovský "fandom" zanikne. Fanúšikmi seriálu zostávame naďalej.

Pozývame všetkých, aby sa prišli napríklad posťažovať alebo podeliť o svoje najobľúbenejšie scény a podobne. Hlasovať za dátum, kedy sa stretnutie uskutoční, môžete na tomto odkaze. V tejto téme môžete rovnako podávať aj návrhy a pripomienky k stretnutiu. Viac hláv, viac rozumu :)

Aktualizácia 16.6.:

Máme dohodnuté miesto a čas. Stretnutie sa uskutoční v Bratislave, 25. júna 2016. Zraz máme o 12:00 na hlavnej vlakovej stanici. Ak sa chystáte, dajte vedieť prihlásením do udalosti na Facebooku. Vymeníme si kontakty, aby sme sa našli.

V prípade pekného počasia si pôjdeme sadnúť do parku a porozprávať sa. V prípade škaredého počasia zájdeme do nejakej reštaurácie.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód