Castle-sk.com
22Feb/151

Castle vo vesmíre

7x16

V utorok nás čaká opäť nová epizóda s názvom 7x16 The Wrong Stuff, v ktorej sa Castle a Beckettová vydajú na výlet do vesmíru.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Castle a Beckettová vyšetrujú prípad zavraždeného astronauta, ktorý sa pripravoval na cestu na Mars. Jeho telo bolo nájdené pri simulácii pobytu na Marse, a preto Castle a Beckettová musia mať skafandre pri vyšetrovaní. To však odhaľuje, že nikto z členov simulácie astronauta nezavraždil. A nikto z vonkajšieho sveta nemal prístup do simulácie...

Castle a Beckettová kráčajú smerom k miestu činu (pravdepodobne) a Castle sa snaží rozprávačským hlasom povedať, ako Castle a Beckettová vyšetrujú prípad, o ich dobrodružstve, ako hľadajú svedkov, až sa nakoniec zarazí a povie, že už sú na mieste.

Beckettová povie Castlovi, aby jej pomohol vytiahnuť sa do šachty. Castle sa jej na to spýta, že prečo on musí byť vždy dole. Vzápätí však po neúprosnom pohľade Beckettovej sa Castle zachová pod papučou a ide jej pomôcť. Castle by chcel, aby celé to ich vyšetrovanie malo nádych sci-fi, ale Beckettová namieta, že nie sú predsa na Marse. Castle jej na to odpovedá, že či by tiež nechcela, aby to malo niečo spoločné so sci-fi, keďže už z predchádzajúcich epizód vieme, že Beckettová bola fanúšik sci-fi seriál Nebula-9. Kate spomína, že by bola veľmi rada, a preto sa minulý rok prihlásila do nejakého programu (pravdepodobne vesmírneho). Castle sa zatvári urazene a pýta, že či sa prihlásila bez neho. Beckettová odpovedá, že vtedy boli rozhádaní. Castle vtedy začuje zvláštne zvuky a niečo zazrie. V tej chvíli však pustí Beckettovú, ktorá sa zvezie na zem.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (1) Spätné odkazy (0)
  1. prečo dali zas pauzu medzi epizódami ?? teším sa na 17 epku v utorok a Nič :(


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód