Castle-sk.com
11Jan/150

Castle ako súkromné očko

7x11

Už o dva dni nás čaká nová časť seriálu Vtierka Castle s názvom 7x11 Castle, P.I.. A čo v tejto epizóde uvidíme?

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Pred vianočnou pauzou sme boli svedkami toho, ako Castle obišiel zopár pravidiel a v epizóde 7x10 Bad Santa vyšetroval prípad smrti doktora s pomocou svojho starého známeho mafiánskeho dona rodiny Scarpellovcov. Vraha dostali, ale neskončil za mrežami. Pri prevoze do cely zadržania ho totiž zastrelili ako odplatu za vraždu doktora.

O Castlovej spolupráci s mafiánmi sa dozvedeli aj na prokuratúre a policajnom veliteľstve. Preto mu v závere epizódy kapitánka Gatesová oznámila, že už nemôže naďalej spolupracovať s newyorskou políciou pri vyšetrovaní vrážd a nie je viac vítaní na 12. okrsku. To by však nebol Richard Castle, aby si nenašiel iný spôsob, ako sa vrátiť k pomáhaniu s vyšetrovaním vrážd.

Castle si zaobstará licenciu súkromného vyšetrovateľa a neohlásene sa zjaví na mieste činu prípadu, ktorý vyšetruje Beckettovej tím z 12. okrsku. Castle dúfal, že bude môcť naďalej vyšetrovať prípady s Beckettovou, hoci aj s licenciou súkromného očka. Jeho plán však nevyjde presne podľa jeho očakávaní.

Castle dorazí na miesto činu, ale Beckettová mu hovorí, že tam nemôže byť, keďže má zakázané s nimi spolupracovať pri vyšetrovaní. Castle sa však začne oháňať svojou čerstvou licenciou súkromného vyšetrovateľa. Beckettová je naštvaná, pretože jej Castle o tom vôbec nič nepovedal. On ju chcel prekvapiť, pretože skúšky dokončil predošlý večer. Esposito ani Beckettová ho nenechajú vyšetrovať s nimi a keďže sa jedná o aktívne miesto činu, Castle musí opustiť byt.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód