Castle-sk.com
13Dec/140

Čo nás čaká v seriáli Vtierka Castle po vianočnej pauze?

Ako to už býva zvykom, americké internetové portály sa snažia pre fanúšikov získať nejaké malé informácie o tom, čo nás čaká v nasledujúcich častiach. Tu je taký menší súhrn:

Prvá novoročná epizóda s názvom 7x11 Woogie Woogie bude v USA odvysielaná 12. januára (u nás dostupná 13. januára) a bude nadväzovať na koniec vianočnej epizódy 7x10 Bad Santa, v ktorej kapitánka Gatesová oznámila, že Castle už nesmie naďalej spolupracovať s newyorskou políciou. To by ale nebol Castle, aby si nenašiel cestu späť. Vyrazte ho dverami a on sa vráti oknom. Alebo vetracou šachtou. Alebo kanalizáciou.

Aj keď v tomto prípade sa nevráti priamo na okrsok. Stane sa z neho súkromné očko a bude vyšetrovať rovnaký prípad, akým sa bude zaoberať Beckettovej tím. A Beckettová a chlapci predsa nemôžu nechať Castla vyhrať, aby vyriešil ich prípad prvý - sám, bez nich.

V 12. epizóde sa stretneme s hercom Kamarom de los Reyesom, ktorý si zahral v 90. rokoch minulého storočia po boku Nathana Filliona v telenovele One Life To Live. Kamar si v tejto časti zahrá Manuela Villalobosa, charizmatického Latino herca z telenovely a zároveň nejakého známeho ich obete.

Vo februári nás čaká dvojepizóda, v ktorej sa opäť objaví naša stará známa doktorka Kelly Niemanová (Annie Wersching), najnovší úlovok Trojitého zabijaka, inak známeho aj ako 3XK alebo Jerry Tyson. Podľa všetkého by táto jeho priateľka mala byť nejako zapletená do vraždy (alebo nejako spojená s touto vraždou), ktorú bude tím z 12. okrsku vyšetrovať.

V tejto dvojepizóde sa zároveň vrátime aj ku Castlovmu dvojmesačnému zmiznutiu.

Zdroj: ew.com, tvguide.com, givememyremote.com

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód