Castle-sk.com
10Okt/143

7×03 Clear And Present Danger

7x03 danger

Dnes je pondelok, a to znamená, že nás čaká nová epizóda seriálu Vtierka Castle s názvom 7x03 Clear And Present Danger.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Castle a detektívi z 12. okrsku vyšetrujú vraždu talentovaného hráča biliardu, ktorého smrť pripisujú nadprirodzeným javom. Ich vrah sa totiž zdá byť neviditeľný...

Castle a Beckettová si užívajú pokojný literárny večer. Popri tom však na seba (ne)nápadne pozerajú. Kate navrhne, aby niečo robili, napríklad si pozreli film. Vzápätí to hneď zavrhnú, pretože tých filmov videli až-až. Potom navrhnú, že by mohli robiť niečo iné, ale obaja si mysleli, že ani jeden z nich ešte nie je pripravený intímne sa zblížiť, najmä po tých 2 mesiacoch odcudzenia.

Beckettová a Castle prichádzajú na miesto činu. Castle sa snaží ticho našľapovať, tvrdiac, že nevedia, či ten ich neviditeľný človek tam niekde nie je. Vtom sa Beckettová videsí, keď nájde zavesenú prístupovú kartu obete. Beckettovú vzápätí hodí o stenu nejaká sila a Castle si myslí, že si z neho Kate uťahuje. Až kým neuvidí, že Kate zviera rukou niečo neviditeľné a to niečo drží aj prístupovú kartu. Castle sa teda pobije s neviditeľným mužom a snaží sa ochrániť kartu. Neviditeľnému mužovi sa podarí vziať kartu a utiecť, ale Castle sa prizná, že to bola jeho kreditná karta a tú prístupovú sa mu podarilo ubrániť.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (3) Spätné odkazy (0)
  1. nevie niekto ako sa volá tá pieseň, ktorá hrala predtým ako sa Martha stretla s panvicami? :D

  2. AM & Shawn Lee – Somebody Like You
    https://www.youtube.com/watch?v=cK70-rA-6Z8


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód