Castle-sk.com
10Jún/146

Šiesta séria na DVD so zaujímavým prekvapením

Objavili sa prvé informácie o tom, čo všetko nájdeme na DVD k šiestej sérii seriálu Vtierka Castle.

DVD vychádza v USA 16. septembra 2014. Okrem 23 epizód bude obsahovať niekoľko bonusov. Epizódy s nahovoreným komentárom tvorcu Andrewa Marlowa, niektorých hercov a režisérov. Uvidíme niekoľko vystrihnutých scén a samozrejme nepodarené zábery.

DVD budú však obsahovať aj iný zaujímavý materiál. V deň natáčania poslednej epizódy 6x23 For Better Or Worse sa na pľaci objavila známa tvár pre fanúšikov Stany Katic, bol ňou Mark Polish. Fanúšikovia ho poznajú hlavne ako Staninho partnera Yvesa vo filme For Lovers Only, ktorý sám napísal a režíroval ho jeho brat Michael. (Stana prišla prezentovať tento film na Filmový festival v Zlíne, kde sa konalo prvé stretnutie fanúšikov zo stránky castle-sk.com.)

Mark Polish režíroval Castle in a Day with Stana Katic - pohľad do vnútra diania jedného dňa počas natáčania seriálu Vtierka Castle. Štylistický a intímny zápis z dňa počas natáčania finálnej scény s otvoreným koncom. Môžeme sa preto určite tešiť na zaujímavý dokument a nový pohľad na posledné zábery tohtoročného finále. Veď po zhliadnutí filmu For Lovers Only nejeden fanúšik zatúžil, aby sa jeden z bratov Polishovcov postaral o nejakú epizódu Castla.

No a to najlepšie na koniec. Jeden bonus bude odhaľovať najobľúbenejšie veci na seriáli Castle, o ktoré sa podelia niekoľkí herci a tvorcovia. Andrew Marlowe a Terri Miller odhalia ich najobľúbenejšiu časť seriálu, vzťah Castla a Beckettovej a k tomu doposiaľ neuverejnený moment medzi Castlom a Kate z finále štvrtej série!

O tom, či ide o toľko preberanú milostnú scénu, ktorú Andrew s Terri ukázali na Austin Film Festival, sa môžeme len domnievať. Čo si myslíte vy, bude to ona? A tešíte sa na DVD k šiestej sérii?

 

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (6) Spätné odkazy (0)
  1. Ona bola v Zlíne? :O a to kedy ? :OO

  2. dufam ze ta scena z finale tam bude chcem to vidiet ja to musim vidiet :D

  3. No ak to tam bude, tak všetci odpadnutí a ak nebude tak to sa zas spustí lavína :D

  4. Tiež by som rada vedela kedy bola v Zlíne :) :D

  5. Dakujem za odpoved :) uz som si stihla nájsť aj videozáznam :D


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód