Castle-sk.com
5Máj/142

Veritas

6x22

Dnes televízie ABC a CTV uvedú na svojich obrazovkách už predposledný diel šiestej série seriálu Vtierka Castle s názvom 6x22 Veritas. Vyšetrovanie spojené s vraždou Beckettovej matky privedie ju aj Castla do nebezpečenstva, kde pôjde o ich životy.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Tajné vyšetrovanie Beckettovej ohľadom vraždy jej matky bude prekazené, keď bude muž, ktorého sleduje, zabitý. Keď dôkazy povedú od obete k Beckettovej, ona a Castle sa stanú terčami pátrania, čo oboch privedie do nebezpečenstva.

Epizódu napísal Rob Hanning a Terence Paul Winter. Režíroval ju Rob Bowman.

Beckettová nájde auto, v ktorom bola zastrelená ich obeť. Nachytá ju však pri tom náš starý známy, ktorý ju nedávno mučil. Tým, že Beckettová vstúpila do dielne bez príkazu na prehliadku, všetky dôkazy budú pred súdom neplatné.

Beckettová sa tajne stretne s Castlom na hojdačkách, kde ju požiadal o ruku. Prezradí mu, že Bracken sa dozvedel, že nemá o jeho činoch žiadny spis. Preto si myslí, že sa chystá niečo proti nej podniknúť. Dokonca sa práve nachádza v New Yorku.

Pán Smith žije a stretáva sa s Castlom a Beckettovou v garáži. Veľmi sa snažil, aby zostal pre vonkajší svet mŕtvy, no po smrti jeho informátora z radov Brackenových kumpánov mu neostávalo nič iné, ako "znovu ožiť". Hovorí Beckettovej, že existuje nahrávka, na ktorej sa Bracken priznáva k vražde. Avšak jediné pojítko k tejto nahrávke je navždy stratené, pretože jeho informátor zomrel. Smith im radí, aby sa dali na útek, pretože pred Brackenom sa neschovajú.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (2) Spätné odkazy (0)
  1. ten diel je neskutočný :O na konci som mala normálne slzy v očiach :3

  2. Bola to paráda, až mi je ľúto, že táto zápletka nám skončila. Síce ako poznáme Marlowa, ešte nám isto niečo môže ponúknuť :D


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód