Castle-sk.com
12Máj/140

FINÁLE: V dobrom aj v zlom

6x23

Tak a je to tu. Je pred nami posledná epizóda šiestej série seriálu Vtierka Castle. Ani sme sa nenazdali a už zvonia svadobné zvony pre Castla a Beckettovú. Po minuloročnom finále je to len logickým vyústením deja. Ale bude to naozaj také jednoduché a uskutoční sa vôbec svadba v epizóde 6x23 For Better Or Worse?

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Dlho očakávaná svadba Castla a Beckettovej je takmer tu, ale keď šokujúce prekvapenie ohrozuje ich veľký deň, sú vyslaní na divokú misiu plnú maskovaných mužov, nahnevaných motorkárov a stretnú tiež očarujúceho ničomníka z Beckettovej minulosti.

O scenár k epizóde sa postarali Andrew Marlowe a Terri Edda Miller. Režisérom je John Terlesky.

Castle a Beckettová budú za 3 dni svoji. Musia však doladiť zopár detailov, ako napríklad povolenie na svadbu, kde zisťujú, že zatiaľ čo Castle je rozvedený, Beckettová nie je. Nevedela totiž, že bola celé tie roky za niekoho vydatá.

Beckettová hľadá svojho manžela v bare, kde pracuje ako barman. Ten sa dostáva do potýčky s nejakou ženou a končí na zemi, kde k nemu príde Kate. Neskôr sa zhovárajú v jeho dome, kde mu Beckettová oznamuje, že sú už 15 rokov zosobášení a riešenie tohto malého problému je jednoduché - stačí podpísať rozvodové papiere. Rogan sa však pýta, či to s ním po tých rokoch manželstva nechce skúsiť. Kate samozrejme odmieta, a tak jej manžel chce za podpísanie rozvodových papierov niečo na oplátku.

Beckettová odovzdáva chlapcom na okrsku svoje otvorené prípady a ak k nim majú nejaké otázky, majú sa jej pýtať, pretože nasledujúce 3 týždne bude nezastihnuteľná. Namiesto otázok k prípadom sa jej Ryan vypytuje na to, ako sa cíti pred tým veľkým dňom. Kate odpovedá, že je nervózna z manželských sľubov, ktoré budú hovoriť pred toľkými ľuďmi. Na to jej kapitánka Gatesová hovorí ako ona pred svojou svadbou vrazila od nervozity do steny a odniesla si z tohto stretnutia monokel. Vzápätí prichádza Castle, aby s Beckettovou vybavili povolenie na svadbu. Rick si pritom stihne otestovať svoje „áno“, aj keď v tomto prípade sa jedná len o súhlas, že má so sebou všetky potrebné dokumenty.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód