Castle-sk.com
28Apr/140

Zákon a skejtbord

6x21

V najnovšej epizóde seriálu Vtierka Castle sa dostaneme s tímom 12. okrsku do sveta extrémnych športov a Castle s Beckettovou budú riešiť aj povinnosti ohľadom ich blížiacej sa svadby. Epizódu 6x21 Law & Boarder, odvysiela americká stanica ABC a kanadská stanica CTV dnes v rovnakom čase.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Po tom, čo je nádejný profesionálny skejtbordista zastrelený záhadným motorkárom, Castle s Beckettovou vhupnú do sveta extrémnych športov, kde kúsky na hrane smrti nepredstavujú to najväčšie riziko. Popri tom všetkom budú riešiť aj to, koho si zvolia za svedkov.

Epizódu napísal Jim Adler a režíroval ju Tom Wright.

Castle a Beckettová konečne odchádzajú z práce a Castle hovorí Kate, že dúfa, že nie je príliš unavená na... a jeho hra obočia. Tou záhadnou hrou nakoniec nie je prezeranie posteľných prikrývok, ale hranie scrabble. A Castle samozrejme ako autor vedie. Kate namieta, že to nie je o víťazstve a Rick jej na to odvetí, že tým sa len porazení utešujú. Vzápätí však Kate dokončí kolo hry a použije všetky svoje písmenká v jednom slove, čím sa dostáva do vedie nad Castlom o dva body.

Kate sa vypytuje Lanie, či si už prezrela šaty, ktoré pre ňu ako hlavnú družičku vybrala. Vraj jej padli ako uliate, a to nielen veľkosťou, ale aj tým správnym štýlom. Keď Beckettová odíde, k Lanie prichádzajú Ryan a Esposito a vypytujú sa jej, či náhodou nevie, koho si Castle zvolil za svedka.

Castle a Beckettová prichádzajú vypočuť podozrivého na verejné podujatie extrémnych športov. A Kate sa očividne netají znalosťou ich slangu. Keď sa jej Castle pýta, či hoduje nejakým extrémnym športom, Beckettová odpovedá, že naháňanie zločincov a vydávanie za Castla je dostatočným adrenalínovým športom.

Pri vypočúvaní podozrivého zisťujú, kde bol v čase jeho vraždy. Prizná sa, že nemali spolu dobré vzťahy, ale napriek tomu nikomu nepovedal o jeho nájazde v sklade podujatia, kde sa snažil čosi nájsť.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód