Castle-sk.com
3Mar/142

V bruchu beštie

6x17

Dnes uvedie stanica ABC ďalšiu epizódu seriálu Vtierka Castle. Nová časť má názov 6x17 In the Belly of the Beast a Beckettová sa v nej dostane do nebezpečenstva počas vyšetrovania v utajení. Promo videá a ukážky z epizódy si môžete pozrieť v nasledujúcom článku.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Beckettová sa pripojí k vyšetrovaniu pre oddelenie narkotík, ale bežná operácia v utajení sa čoskoro zmení na smrtiacu misiu. Aby Beckettová prežila, bude si musieť zmerať sily s jedným z najnebezpečnejších mužov newyorského podsvetia, vrátane mocného nepriateľa z jej minulosti.

Epizódu napísal Andrew W. Marlowe a David Amann, zatiaľ čo sa réžie sa ujal Rob Bowman.

Beckettová si užíva zaslúžené voľno, až kým ju jej kapitánka neodvolá späť na okrsok. Prekvapivé však je, že so sebou nemá priviesť Castla. Na oddelení vrážd sa potom Kate stretáva s kapitánom oddelenia narkotík, ktorý ju zasvätí do svojho prípadu s veľmi opatrným drogovým kartelom. Kapitán ju požiada, aby tam šla v utajení namiesto dílerky, ktorú sa im podarilo zadržať.

Castle sa snaží pracovať na svojej novej knihe. Teda... mal by písať, namiesto toho sa však hrá na boj o prežitie so zombíkmi. Kate mu zavolá a povie mu, že pracuje na prípade o ktorom mu nič nepovie ani keby sa pýtal a že sa vráti včas, aby spolu povečerali.

Kapitán hovorí Beckettovej, že zatkli dílerku drog, ktorú sa kartel chystal povýšiť. Pokúsila sa však o sebevraždu a tak ju nemôžu poslať späť v utajení. V policajnej databáze však našli ďalšiu osobu, ktorá by sa jej výzorovo podobala a navyše hovorí plynule rusky - Kate Beckettovú.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (2) Spätné odkazy (0)
  1. Neviem sa dočkať tejto časti a linky nikde…damn

  2. By si sa načakala, nemala si šancu. Boli až o pol šiestej.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód