Castle-sk.com
23Mar/140

Pre väčšie dobro

6x19

V novej epizóde seriálu Vtierka Castle s názvom 6x19 The Greater Good, uvidíme Castla a Beckettovú pri vyšetrovaní vraždy obchodníka z Wall Street. Dokonca pri tom spoznáme sestru kapitánky Gatesovej.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Castle s Beckettovou sa pustia do vyšetrovania vraždy makléra z Wall Street, ale prípad sa šokujúco zvrtne, keď odhalia, že obeť bola informátorom v utajení pre okresnú prokuratúru. Situáciu ešte skomplikuje aj to, že do toho bude zapletená Elizabeth Westonová, sestra kapitánky Gatesovej.

Lanie pri pitve našla na hrudi obete stopy po lepiacej páske. A podľa umiestnenia predpokladá, že ich obeť mala na sebe odpočúvacie zariadenie v čase, keď bola zabitá. Preto tá roztrhnutá košeľa. Vrah musel to zariadenie vziať po vražde so sebou.

Beckettová a Castle späť na okrsku podávajú správu kapitánke o zisteniach Lanie a že teraz sa snažia spojiť so všetkými zákonodarnými zložkami, aby zistili pre koho ich obeť odpočúvala. Nakoniec to hľadanie nebolo až také ťažké, pretože v tej chvíli prišla okresná prokurátorka, ktorá je podľa slov Gatesovej jej vlastná sestra.

Castle a Beckettová robia zoznam ľudí, ktorých pozvú na svadbu. Je ich približne 500, z toho len Castlov zoznam má 400 ľudí. Musia sa teda rozhodnúť koho vyškrtnúť zo zoznamu, no nevedia sa dohodnúť. Na scénu však prichádza záchrana v podobe Marthy. Teda až dovtedy, než si odbehne po svoj vlastný zoznam ľudí, ktorých musí pozvať na ich svadbu...

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód