Castle-sk.com
21Jan/140

V žiare reflektorov

6x13

Po týždni je tu ďalší diel nášho obľúbeného seriálu Vtierka Castle, a v ňom budú Castle s Beckettovou spolu s tímom z dvanásteho okrsku, vyšetrovať vraždu mladej popovej hviezdy. Epizódu 6x13 Limelight odvysielajú kanadská CTV aj americká ABC v rovnakom čase.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Keď v jednej uličke objavia telo nastupujúcej mladej popovej hviezdy, Castle s Beckettovou sa pustia do vyšetrovania. Vhupnú však do jej sveta plného večierkov, a keď začnú prenikať hlbšie, odhalia šokujúce vyhrážky, ktoré otrasú ich vyšetrovaním.

Epizódu Limelight napísal Rob Hanning a režíroval Bill Roe.

Beckettová si číta noviny a pýta sa Castla, či si ich zásnuby nerozmyslel. V novinách je totiž článok o tom, že sa dáva opäť dokopy so svojou bývalou manželkou. Stretol sa s ňou pri pracovnom obede, kde si novinári jeho "zaľúbený" pohľad pomýlili s hypnotickým sledovaním špenátu medzi zubmi. Kate vie, že nešlo o nič vážne, len ho chce trochu podusiť.

Castle a Beckettová prichádzajú na miesto činu, kde sa to len hemží novinármi. Ich obeťou je totiž slávna osobnosť, ktorá sa preslávila nejakou úlohou v detskom seriáli. Castla sa novinár spýta na jeho bývalú ženu, či sa dávajú opäť dokopy, no Castle to odmietne komentovať a Beckettová ho potom upozorní, že to vôbec nepoprel. Ale podľa Castla keby to poprel, novinári by si mysleli, že sa snaží len zapierať.

Na miesto činu prichádza osobná asistentka obete a na otázku či má kontaktné údaje na najbližšieho príbuzného povie, že je ním jej manažérka, teda jej mama.

Lanie potom Kate volá z pitevne, že majú menší problém. A problém je v tom, že pri identifikácii matka tvrdí, že to nie je jej dcéra.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód