Castle-sk.com
6Jan/140

V jednom ohni

6x11 Under Fire

Dúfame, že ste všetci prežili vianočné sviatky v kľude a pohode, dobre oslávili príchod nového roka a poriadne si užili voľno a prázdniny. A hoci sa nám na konci novembra zdalo, že trojtýždňová pauza vo vysielaní seriálu Vtierka Castle, je snáď nekonečná, ani sme sa nenazdali a už je čas na ďalšiu epizódu, tentokrát s názvom 6x11 Under Fire.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

V nedávno uverejnenom článku sme vám priniesli zopár noviniek a spoilerov o epizódach, čo nás čakajú a dnes vám prinášame informácie, ukážky a promo k najnovšej časti 6x11 Under Fire.

V tejto časti Castle s Beckettovou odhalia, že obeť požiaru v dome bola v skutočnosti zastrelená, čo ich privedie na stopu sériového podpaľača a vraha. Zatiaľ čo naposledy sa o malého Cosma v epizóde 6x10 The Good, The Bed and the Baby museli postarať Castle s Beckettovou, tentorkát niečo podobné čaká na detektíva Ryana. Stane sa totiž otcom. Jeho manželka Jenny začne rodiť. Zdá sa však, že Ryanovi túto radostnú chvíľu zničí nešťastie.

Scenár napísali Andrew W. Marlowe a David Amann, réžie sa ujal Paul Holahan.

Ryan a Esposito hlásia Beckettovej, že sa idú pozrieť do nejakej továrne. Beckettová a Castle zatiaľ zašli za majiteľom účtu, ktorý zverejnil video požiaru podpaľača. Tomu neustále chodia SMS a keď sa Beckettová podráždene spýta kto mu to vypisuje, oznámi jej, že sú to všetko správy o požiaroch. A jeden z nich je práve v továrni, ktorú preverovali Esposito a Ryan. Beckettová s Castlom okamžite vyrazia na miesto požiaru a od požiarnika sa dozvedajú, že sa k nim nedostanú skôr, než dostanú oheň pod kontrolu. Vzápätí dodá, že v takomto pekle sú už aj tak pravdepodobne mŕtvi.

Castle, Beckettová a Ryan prichádzajú na miesto činu, kde bola nájdená ich obeť spálená na uhoľ spolu s budovou. Cestou zavolá Jenny Ryanovi a ten sa hneď raduje, že Jenny už ide rodiť, keďže je 3 dni po predpokladanom termíne. Tá si však len overuje, či Ryanovi funguje telefón. Len čo zloží, Castle sa ho pýta, či už vybrali meno a keď Ryan odpovie že nie, že chcú počkať kým nezistia či je to chlapec alebo dievčatko, Castle navrhne meno Cosmo. Ryan ho odmietne a na oplátku mu navrhne, že by si mali s Beckettovou radšej určiť dátum svadby.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód