Castle-sk.com
29Jan/140

Prichádza nový grafický román o Derrickovi Stormovi

Na trh príde ďalší grafický román o Derrickovi Stormovi s názvom Unholy Storm.

Stránka TV Guide oznámila, že postava Derricka Storma sa objaví už v štvrtom pokračovaní komiksu. Unholy Storm bude príbehom, kde hrdina z pera Richarda Castla, bude pátrať po osobe, ktorá zavraždila dcéry piatich vysoko postavených medzinárodných biznismenov. V pátraní mu bude pomáhať len jediná stopa - zvláštny symbol napísaný krvou. Storm sa preto bude musieť spojiť so svojou spojkou zo CIA Clarou Strike, aby zastavil sériového vraha.

„Sme neuveriteľne nadšení, že spolu s Marvelom, privedieme rannú tvorbu Richarda Castla opäť raz k životu,“ vyjadril sa tvorca seriálu Vtierka Castle Andrew Marlowe. „Je to skvelý spôsob, ako rozšíriť Castle vesmír pre všetkých našich fanúšikov.“

Unholy Storm napísal Cullen Bunn (Fearless Defenders, Venom). Román ilustrovali Robert Atkins (Amazing Spider-Man) a Will Sliney. O obálku, ktorú môžete vidieť vpravo, sa postaral Carlo Pagulayan (Iron Man, Hulk).

Grafický román by mal vyjsť 6. mája 2014.

Čakanie na nový príbeh si môžete skrátiť napríklad diskutovaním na našom fóre v téme o predchádzajúcej tvorbe Richarda Castla.

Zdroj: tvguide.com

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód