Castle-sk.com
21Dec/133

James Brolin sa znovu objaví v Castlovi

brolin

Tak a je to oficiálne, v seriáli Vtierka Castle sa znovu objaví charizmatický James Brolin ako otec Richarda Castla. Prvýkrát sme ho mali možnosť vidieť v druhej časti dvojepizópdy 5x16 Hunt. Čítajte ďalej a dozviete sa, kto ďalší sa v priebehu budúceho roka objaví v seriáli a čo zaujímavé nás ešte čaká!

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

James Brolin ako Jackson Hunt, sa v epizóde 6x13 Limelight stretne aj so snúbenicou svojho syna, ktorá však väčšinu epizódy nebude vedieť, že pracovník CIA je jej budúci svokor (svoju identitu bude držať v tajnosti kvôli svojej práci v utajení). „Ich zoznámenie príde neskôr a bude to oveľa trápnejšia situácia,“ povedal Nathan Fillion.

Stana Katic zas prezradila: „Beckettová bude pochybovať o Jacksonových skutočných pohnútkach. Nie je taký, aký sa javí.“

Tvorca seriálu Andrew Marlowe už dávnejšie prezradil, že ak sa Castle a jeho otec znovu stretnú, „Castle sa začne pýtať sám seba, či môže dôverovať tomuto záhadnému cudzincovi. Veď napokon ani nepoznáme jeho skutočné meno, vieme o ňom však, že je to chladnokrvný vrah, ktorý ma naisto veľa nepriateľov.

K tomu, ako sa objaví postava Jacksona Hunta v seriáli sa vyjadril samotný James Brolin takto: „Nechcel som robiť len tak nejakých pár ďalších epizód... Chcel som ukázať úplne odlišnú stranu tejto postavy, tú, ktorej by ste sa mohli báť. Zistíte, že to nie je dobrý chlap, zistíte, že je dobrý len navonok, ale...“ Takže aj vďaka Jamesovi Borlinovi uvidíme Jacksonovu temnú stranu. „Chcel som, aby diváci videli, aký je vražedný. Že veľmi rád zabíja ľudí, ktorí si to zaslúžia. Teší ho to, bez akýchkoľvek výčitiek svedomia.“ A to ešte nie je najhoršie, Jackson „okrikuje svojho syna ako 5-ročného chlapca,“ povedal Brolin, „a veľmi ho priťahuje Kate. Je to až taký hajzel.“ Hunt sa tiež stretne tvárou v tvár s Castlovou mamou Marthou, po prvý raz od ich dávnej schôdzky.

James Brolin sa znovu objaví v epizóde 6x13 Limelight, ktorá bude odvysielaná 20. januára 2014.

Fotky od fanúšikov zo 4. decembra.

...

Neskôr, a to presne v epizóde 6x14 Dressed to Kill, sa objaví herečka Frances Fisher, ktorú si môžete pamätať z veľkofilmu Titanic, v epizóde s podobnou témou ako film Diabol nosí Pradu, kde znovu príde na pretras Beckettovej kariéra modelky.

„Epizóda je tak trochu ako film Diabol nosí Pradu s postavou podobnou Anne Wintour,“ [vydavateľka amerického časopisu Vogue] prezradil Andrew Marlowe. Tá inšpirovala práve postavu Mirandy Priestlyovej, ktorú hrala Meryl Streep. „Vo vyšetrovaní prípadu zistíme, že Miranda Kingová, ktorá vydáva časopis Modern Fashion, sa s Beckettovou v minulosti už stretla, a to keď Kate flirtovala s kariérou modelky.“ [Spomenula to v epizóde 2x03 Inventing The Girl].

Marlowe ďalej povedal, že „obsadil Frances Fisher do tejto úlohy preto, lebo do všetkého, čo robí, prináša istú vznešenú vážnosť.“

Andrew Marlowe tak isto prezradil, že vie, kedy sa Castle s Beckettovou vezmú. „Ale nemyslím si, že je tak ďaleko aby som to odhalil,“ povedal a naznačil, že senátor Brecken a vrah 3XK, ktorý je vyhlásený za mŕtveho, im budú komplikovať plány. Ale budúca nevesta je vo fáze prípravy a v tejto epizóde Kate nájde šaty. „Beckettovej minulosť sa vráti a prinesie jej to šaty,“ povedala Stana. Dostane sa k nim počas vyšetrovania prípadu zasadeného do sveta módy. „Beckettová si bude prezerať jarnú kolekciu dizajnérov,“ povedal ­Marlowe. Skúšanie šiat „je pre ňu emotívny moment, pretože to je niečo, čo by mala robiť so svojou matkou.“

Epizóda bude odvysielaná 27. januára 2014.

 ...

V epizóde, ktorá sa objaví ako prvá po Vianočnej pauze sa tiež udejú veľké veci. V časti 6x11 Under Fire sa detektív Kevin Ryan konečne stane otcom! Ale tiež to nebude bez komplikácií. Ryanova žena Jenny (hrá ju Julianna Dever, ktorá je aj v skutočnosti manželkou Seamusa Devera) začne rodiť v čase, keď budú detektívi Ryan a Esposito v horiacej budove. „Bude to vyzerať, že nielen že Ryan nebude vidieť pôrod svojho dieťaťa,“ povedal Seamus, „ale možno sa ani nedožije toho, aby svoje dieťa vôbec uvidel.“ Takže Kate a Lanie budú musieť asistovať pri pôrode. Kým zápletka príbehu je traumatizujúca, herci udržujú natáčanie v ľahkej nálade. „V jeden moment Stana žartovala o jedení placenty,“ povedala Juliana. Nathan Fillion „bol zase prvý, ktorému vypadla bábika,“ dodal Seamus. „Je to jeho vtip.“

Zdroj: tvline.com, tumblr.com, tvguide.com

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (3) Spätné odkazy (0)
  1. tesim sa velmi moc a dakujem za clanok :D kate asistovat pri porode? :D to musim vidiet :D

  2. Všetko to vyzerá veľmi zaujímavo :D ozaj sa máme na čo tešiť.

  3. Teším teším ;)


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód