Castle-sk.com
10Nov/1310

Vražda je večná

6x08

Nová epizóda seriálu Vtierka Castle s názvom 6x08 Murder Is Forever, bude odvysielaná na kanadskej televízii CTV už o niekoľko hodín. Castle s Beckettovou budú riešiť vraždu terapeutky, ktorá bude zložitejšia ako si najprv mysleli. Promo a ukážky z epizódy si môžete pozrieť v nasledujúcom článku.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Po tom, čo je zabitá terapeutka špecializujúca sa na vzťahy, sa zdá, že k jej smrti viedol jej prístup k tajomstvám jej elitných a mocných klientov. Ale keď Castle s Beckettovou odhalia, že obeť vlastnila vzácny objekt hodný niekoľko miliónov dolárov, uvedomia si, že prípad je oveľa komplikovanejší a nebezpečnejší, ako si najprv mysleli.

Beckettová nemôže spať. Keď sa jej Castle opýta prečo, odpovie, že sa jej nepáči ako ju ten obraz leva pozoruje. Dokonca jeho oči sledujú aj každý jej krok keď sa hýbe. Kate nakoniec spomenie, že by bola rada, keby ho Castle presunul do inej miestnosti, napríklad jeho pracovne. Ich rozhovor však preruší telefonát a teda vražda.

Castle sa snaží Beckettovej oplatiť ranný rozhovor a pýta sa jej, či by sa mohla zbaviť tých sošiek slonov, pretože ho desia. Presne tak, ako sa ona vyjadrila o obraze leva. Lenže Beckettová mu povie, že keď sa mu nepáčia, tak sa nepáčia ani jej. Castle však tie sloníky nechá na jej stole, pretože vraj majú pre ňu sentimentálnu hodnotu a porazenecky sa vracia k riešeniu prípadu.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (10) Spätné odkazy (0)
 1. tak pri tej scene s tymi slonikmi som skoro odpadla :D DDD kate uplne vie ako na castla :D a chudak castle neviem ako na beckett :D DD

 2. :-D :-D som zvedavá čo urobi Castle s tym obrazom :-D :-D

 3. Dievčence, ale veď šup, šup komentovať do témy :D Tam je väčšia sranda…

 4. No po odvysielaní to už nie sú spoilery, takže sa to môže rozoberať aj tu :) Ale predsa len je lepšie písať do témy, je tam na to viac priestoru :D

 5. Tak som to aj myslela :) Tu sa to stratí, lebo väčšina automaticky (teda aspoň ja) ide písať dojmy to témy :)

 6. Navyše je mi v chate (pre tých, čo to nevedia – na hlavnej stránke fóra po prihlásení je dole chat!) samej smutno :)

 7. Kam sa stratilo FORUM???

 8. Hned pod okienkom ktore zobrazuje stav titulkov mas

  “Ospravedlňujeme sa za výpadok fóra, na náprave sa pracuje :) 12.11. 08:49 from web ReplyRetweetFavorite”

  Onedlho to bude urcite opravene.

 9. neviete preco nie je spristupnene forum ? dakujem :)

 10. aha uz som si to precitala dakujem :)


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód