Castle-sk.com
23Nov/130

Juliana a Seamus Deverovci o budúcnosti Ryana a Jenny

Juliana a Seamus

Asi najhlavnejšou témou šiestej série seriálu Vtierka Castle je zasnúbenie a svadba Castla a Beckettovej. Ale skôr ako sa obaja vydajú k oltáru, detektív Kevin Ryan a jeho manželka Jenny sa stanú rodičmi. Ich predstavitelia Seamus a Juliana Deverovci poskytli portálu wetpaint.com rozhovor na podujatí Paley Center for Media, ktoré sa konalo 30. septembra v Beverly Hills.

Môžete nám obaja povedať o tom, kam smerujú vaše postavy túto sezónu? Samozrejme s bábätkom na ceste vieme, ako to skončí!
Juliana Dever: Premýšľame nad všeličím, pretože takto vopred ešte nemáme veľa informácií. Pravdepodobne preto, aby sme ich nemohli vyzradiť. Poznáme Jenny, poznáme Ryana, čo sa deje v tomto okamihu? Myslím, že veľa zvláštnych chúťok a vyžadujem od Kevina, aby mi tie veci zaobstaral a priniesol. Myslím, že ty [Seamus] asi čítaš viac ako ja o tom, ako sa starať o dieťa. Myslím, že ja som viac v pohode a on a je trochu viac...
Seamus Dever: Myslím, že ja to beriem trochu vážnejšie.
Juliana Dever: Kevin je asi nervóznejší ako som ja. Napriek tomu, že sme obaja z veľkých írskych rodín.
Seamus Dever: Je to jedna z tých vecí na ktoré som príliš pripravený. Pravdepodobne som veľmi zábudlivý. Uvidíme ako to bude s bábätkom, myslíme si, že by to mohlo prísť niekedy v strede sezóny. Niečo z toho bude zábava a v niektorej z posledných deviatich epizód sa dozvieme niečo viac o Ryanovej minulosti, čo je veľmi zábavné. Robili sme to už posledných pár rokov, takže nevidím dôvod, prečo to tak neurobiť aj tento rok!

Máte nejakú obľúbenú epizódu na ktorú sa tešíte, kedy ju fanúšikovia uvidia?
Seamus Dever: Tento rok? Áno. Epizóda číslo tri [6x03 Need To Know] bola zábavná. Nepamätám si jej názov, ale išlo o vraždu škrekľavej postavy ako zo seriálu Konečne zvoní. Kevin má tento seriál rád, ale všetci si myslia, že to bolo hrozné a neznášajú ho. Kevin Ryan je jediný, kto ho má rád.
Ukáže sa, že postava, ktorú mal rád, má tajomnú minulosť, ktorá súvisí s vládou a je v ňom nakoniec oveľa viac, než sa zdalo na začiatku. A Kevinovi sa podarí v podstate očistiť jeho meno. Je to veľmi zábavné. Je tam niekoľko skvelých hosťujúcich hviezd a myslím, že je to najvtipnejšia epizódu, ktorú sme túto sezónu zatiaľ natočili.

Povedzte nám niečo viac o vašej „bromance“ s Javierom.
Seamus Dever: S Espositom, áno! Pokračuje to.
Juliana Dever: Je to tak aj v skutočnom živote? ÁNO!
Seamus Dever: Chodíme spolu von, sme kamoši, ktorí akceptujú svojou mužnosť a stretávame sa. Teraz natáčame epizódu, myslím, že siedmu [6x07 Like Father, Like Daughter] kde máme milú a zábavnú debatu o tom, kto je v našom vzťahu tá ženská časť. Ktorý je ten mužnejší? To je jedna z tých vecí, o ktorých sa rozprávajú, kto je ženskejší.

Zdroj: wetpaint.com

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód