Castle-sk.com
17Sep/131

Deadly Heat vychádza dnes (17.9.)

Práve dnes vychádza ďalšia zo série kníh o Nikki Heat od Richarda Castla. V už piatom pokračovaní, ktoré nesie názov Deadly Heat, detektívka newyorskej polície Nikki Heatová opäť bojuje proti zločincom, bok po boku so svojím verným tieňom, novinárom Jamesonom Rookom. Tentokrát sa budú snažiť odstrániť smrteľnú hrozbu z Heatovej minulosti a dolapiť ešte stále aktuálneho sériového vraha.

Rozhodnutá dosiahnuť spravodlivosť pre svoju matku, detektívka Nikki Heatová pokračuje v prenasledovaní unikajúceho bývalého šéfa CIA, ktorý nariadil pred viac ako desiatimi rokmi popravu jej matky. Nikki na tento hon opäť spojí sily so svojím partnerom a priateľom, držiteľom Pulitzerovej ceny, investigatívnym novinárom Jamesonom Rookom. Ich pátranie po bývalom špiónovi a motíve vraždy z minulosti odhaľuje znepokojujúce teroristické sprisahanie, ktoré vôbec nie je dávno zapadnuté prachom, ale naďalej smrteľne nebezpečné, keďže je v poslednej fáze pred vypuknutím.

Snahu Nikki Heatovej nájsť špióna-zbeha, odovzdať ho do rúk spravodlivosti a odvrátiť hroziaci teroristický akt ešte komplikuje aj skutočnosť, že 12. okrsok ohrozuje sériový vrah a jej tím z oddelenia vrážd má plné ruky práce s tým, aby ho zastavil, a to čo najskôr. Nikki je totiž nielen výhradným adresátom podpichovačných správ tohto chladnokrvného vynaliezavého vraha, ale označil ju aj ako svoju ďalšiu obeť...

Venovanie v knihe: „To KB. May the dance never end and music never stop.“

„K.B. Nech tento tanec nikdy neskončí a nech hudba neprestane hrať.“

Kniha má v anglickom origináli 240 strán a vychádza vo vydavateľstve Hyperion Books.

Môžete si ju objednať na amazon.com, alebo si počkať na český preklad od vydavateľstva Zoner Press, v ktorom vyšli všetky predchádzajúce knihy o Nikki Heat. Pre tých, ktorý sa nevedia rozhodnúť, či si knihu zaobstarať, uverejnila stanica ABC na svojej stránke prvé kapitoly, od 20. augusta vždy jednu každý utorok, a to až do vydania knihy ( 1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola).

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (2 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 408 krát, Tagy: , , , , Pridať komentár
Komentáre (1) Spätné odkazy (0)
  1. To venovanie ma dostalo do kolien…nádhera.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód