Castle-sk.com
1Aug/135

SPOILER! Na čo sa môžeme tešiť v šiestej sérii?

Stránka tvguide.com priniesla krátky článok, o tom čo nás čaká v šiestej sérii nášho milovaného seriálu Vtierka Castle.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Andrew Marlowe prezradil, že hneď 23. septembra zaznie priama odpoveď Kate Beckettovej na žiadosť o ruku od Richarda Castla. Nebude to žiadne „daj mi čas“, ani „možno“.

Nech sa už Kate rozhodne zostať v New Yorku, alebo odísť do Washingtonu, súčasťou tejto romantickej šiestej série bude aj narodenie dieťaťa, nová láska pre jednu z postáv a možno aj svadba. „Bez ohľadu na to, aká bude jej odpoveď, zmení to výrazne ich vzťah,“ povedal Andrew Marlowe.

Ryan sa v špeciálnej epizóde stane otcom a Lanie s Espositom budú čeliť problémom vo vzťahu.

Ako sme už informovali, k hereckému obsadeniu seriálu sa pripojí Lisa Edelstein. Mala by sa objaviť najmenej v troch epizódach, a stvárni postavu silnej federálnej agentky, ktorá bude pre Kate vzorom. Ďalej pribudne Myko Olivier ako Pi, ktorého Alexis spoznala na Kostarike. „Nasťahuje sa do rodinného bytu a Castle bude mať pocit, že vo vlastnom dome zavadzia,“ prezradil Marlowe. Plánuje tiež návrat senátora Brackena a Castlovho otca, ktorého si zahral James Brolin.

Nové prípady sa budú točiť okolo vraždy bývalej detskej hviezdy a návštevy muža, ktorý bude tvrdiť, že cestuje čase. „Bude mať informácie o Castlovi a Beckettovej a o ich budúcnosti,“ povedal Marlowe.

Tak ako sa vám to páči? Podľa mňa to vôbec neznie zle!

Zdroj: tvguide.com

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (5) Spätné odkazy (0)
  1. omg sa tešim ako hovado si myslím že povie (áno) aj na prácu v DC povie (áno) :D … ta jej reakcia zabité :D <3 17 dní omg asi umriem xD

  2. ja len dúfam že sa nerozpadne stará parta .. bola by škola ale už od zvedavosti odrátavam dni :D

  3. ja si myslím, že budeme spokojní :)

  4. Návšteva muža ktorý bude tvrdiť že cestuje v čase a bude vedieť o ich budúcnosti?? Kto myslíte že to bude ?? Ja si myslím že niekto im blízky ;)

  5. Myslím, že k tomu sú už aj promo fotky, ktoré si môžeš pozrieť v galérii. Mimochodom, teórie o spoileroch je vhodné rozoberať vo fóre v príslušnej sekcii, inak budem nútená pre “spoilerfree” ľudí schovávať príspevky.
    http://www.castle-sk.com/forum/6×05-time-will-tell-t785.html


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód