Castle-sk.com
5Feb/130

Ešte nás čaká sex, škandály aj horúci valentínsky diel

Tamala Jones

Tamalu Jones poznáme ako inteligentnú a priamočiaru patologičku Lanie Parishovú zo seriálu Vtierka Castle. Na hereckej párty, ktorú počas vianočnej natáčacej prestávky usporiadala stanica ABC prezradila táto úžasná herečka v exkluzívnom rozhovore pre Wetpaint Entertainment, aké šialené prípady (a možno aj romantické zápletky) čakajú ešte našich hrdinov v piatej sérii obľúbeného krimiseriálu.

Takže, na čo sa môžeme tešiť?
Seriál Vtierka Castle má vždy bláznivé zvraty a náhle zmeny. Čaká nás veľký príbeh Alexis a Marthy a máme aj valentínsky diel.

Tak poďme po poriadku. Čo s Alexis a Marthou?
To nemôžem prezradiť, ale udeje sa tam niečo veľké. A keď hovorím veľké, myslím naozaj veľké, niečo, čo ste v seriáli Vtierka Castle ešte nevideli. To je všetko, čo môžem povedať. A bude sa to týkať skutočne len ich dvoch.

A čo nám môžete povedať o valentínskom diele?
Myslím, že fanúšikovia sa dočkajú aspoň sčasti toho, čo chcú. Konečne trochu iskrenia medzi Lanie a Espositom. Ale je to naozaj milé, skutočne sexy. Takže na Valentína môžete očakávať niečo pekné.

Chcel som sa opýtať na prípadný nový objav v Espositovom milostnom živote. Takže: je tam ešte niekto iný?
Ak aj niekto je, Lanie o tom nevie. A ak naozaj niekto je a Lanie sa to dozvie, Esposito zažije skutočné peklo. To vám môžem zaručiť. Ale Valentín je šťastný, horúci, romantický moment.

A aké prípady budeme riešiť?
Tie prípady sú skutočne neskutočné. Zvraty a náhle zmeny, o ktorých som hovorila sú také nečakané, že keď si myslíte, že ste to vyriešili ako vždy predtým, zrazu zistíte, že to nie je tak, ako ste čakali. A keď sa dostanete cez ďalšiu fázu tápania a myslíte si, že teraz už naozaj máte páchateľa, odrazu to nie je ani ten. Je to ako jazda na obrovskej húsenkovej dráhe, na ktorú sa vydáte vďaka Castlovi a zločinom a vraždám a záhadám. A vďaka únosom.

Môžete to nejako upresniť?
Nie, to nemôžem. Môžem vám ale povedať, že to bude naozaj bláznivé a bude to ako Vtierka Castle krížený s Aktmi X a seriálom Scandal. Jednoducho blázinec. Viac povedať nemôžem...

A čo Castle a Beckettová? Kam sa uberá ich vzťah?
To by zaujímalo aj mňa, pretože po nedávnej časti s Castlovou bývalou manželkou sa to môže zvrtnúť akokoľvek. Naozaj to Beckettová prehltne? Dokáže sa s tým zmieriť? Pretože si myslím, že to nie je prvý ani posledný raz, čo sa tá žena u nich z ničoho nič objavila. Domnievam sa, že sa usiluje získať Castla späť. To je môj súkromný názor a možno malá nápoveda, ale uvidíme, čo sa udeje.

Chcete tým povedať, že sa vráti?
To vám nemôžem povedať, boli by z toho problémy. Vedzte len, že to bude naozaj pikantné.

Aké dôležité diely nás ešte čakajú?
Máme dvojdiel, ktorý práve natáčame, a ten je naozaj dobrý. Prvú časť režíruje Rob Bowman a druhú Bill Roe. Bude to naozaj úžasná časť plná sexu, akčných scén, výbuchov, škandálov, šialenstva.

A trojnásobný vrah 3XK?
Ani s tým sme ešte neskončili. Niečo sa chystá, a možno to má čiastočne niečo spoločné so škandálom, ktorý prepukne.

Zdroj: wetpaint.com

Autor: horka

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 3,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 437 krát, Tagy: , , , , , Pridať komentár
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód