Castle-sk.com
16Jan/131

Obhajoba sa podarila – Castle a Nathan opäť zvíťazili

People's Choice Awards

Aj vy ste netrpezlivo očakávali výsledky People‘s Choice Awards 2013? S radosťou môžeme povedať, že sa nám to opäť podarilo. Aj vďaka našim fanúšikovským hlasom sa tohtoročné slávnostné odovzdávanie cien prestížnej diváckej ankety, ktoré sa konalo 9. januára 2013, nieslo v znamení Nathana Filliona a seriálu Castle, ktorí rovnako ako minulý rok dominovali vo svojich kategóriách. K úplnému šťastiu nám chýbalo už len víťazstvo Stany Katic, ktorej bohužiaľ cenu v kategórii Favorite Dramatic TV Actress (obľúbená herečka v dramatickom seriáli) vyfúkla herečka Ellen Pompeo.

Nasledujúce video vám priblíži, ako to vyzeralo pri vyhlasovaní víťazov v kategórii Favorite Dramatic TV Actor (obľúbený herec v dramatickom seriáli) a Favorite TV Crime Drama (obľúbený kriminálny seriál), aj ako na svoje víťazstvo reagoval samotný Nathan Fillion. Nathan povedal, že sa cíti veľmi poctený. Poďakoval Andrewovi Marlowovi za možnosť hrať v seriáli Castle, ale aj celému štábu seriálu, s ktorým je radosť dennodenne pracovať, a skvelým hereckým kolegom. Ďakoval tiež svojmu priateľovi a učiteľovi Armyanovi Bersteinovi [pozn. red.: výkonný producent Castla] a svojmu staršiemu bratovi Jeffovi sediacemu v hľadisku, aj keď sa dozvedel, že hlasoval za niekoho iného. Vo svojej „ďakovačke“ nezabudol spomenúť aj ľudí - poďakoval všetkým fanúšikom, ktorí za neho hlasovali a tým, ktorí si vybrali niekoho iného podobne ako jeho brat Jeff, odkázal, že sa ich hlasy pokúsi získať budúci rok.

http://www.youtube.com/watch?v=BIguhwW39aY

 

Okrem Nathana sa na odovzdávaní cien People‘s Choice Awards 2013 ako zástupcovia seriálu Castle zúčastnili herci Molly Quinn, Jon Huertas a Seamus Dever s manželkou Julianou. Prinášame vám niekoľko fotografií z tohto slávnostného galavečera.

Autor: Kathy

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (2 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (1) Spätné odkazy (0)
  1. Yep, dokázali sme to :) Nathan akože klobúk dole ako dobre tam vyzeral :)


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód