Castle-sk.com
18Nov/126

Castle opäť potrebuje našu podporu

People's Choice Awards

Rok nám rýchlo ubehol a zase tu máme hlasovanie v populárnej ankete People's Choice Awards 2013. Po predošlom veľmi úspešnom ročníku, kedy si kryštálové sošky za víťazstvo odniesol seriál Castle a takisto Nathan Fillion, opäť nastal čas, aby sme my fanúšikovia spojili naše sily a podporili náš milovaný seriál a tiež našich obľúbených hercov.

V tohtoročnej People's Choice Awards 2013 - internetovej ankete, kde si svojich obľúbených hercov, interpretov, televízne osobnosti, filmy, seriály, televízne formáty, či pesničky a videoklipy vyberajú výlučne diváci z celého sveta - je na výber až 48 rôznych kategórií, pričom v každej kategórii je možné zvoliť si prevažne z piatich nominácií.

Tento rok sa do hereckých nominácií konečne dostala aj Stana Katic. V kategórii Favorite Dramatic TV Actress (obľúbená herečka v dramatickom seriáli) má Stana silnú konkurenciu v podobe herečiek Ellen Pompeo známej zo seriálu Grey's Anatomy, „kosti“ Emily Deschanel zo seriálu Bones, rozprávkovej Snehulienky Ginnifer Goodwin zo seriálu Once Upon a Time a Niny Dobrev - hviezdy seriálu The Vampire Diaries. V kategórii Favorite Dramatic TV Actor (obľúbený herec v dramatickom seriáli) samozrejme nesmie chýbať Nathan Fillion. Popri ňom sa o divácku priazeň uchádzajú televízni upíry Ian Somerhalder a Paul Wesley zo seriálu The Vampire Diaries, a dvaja sympaťáci zo seriálu Supernatural - Jared Padalecki a Jensen Ackles. Pri hlasovaní určite nevynechajte kategóriu Favorite TV Crime Drama (obľúbený kriminálny seriál), kde okrem nášho obľúbeného Castla súťažia aj seriály Bones, Criminal Minds, CSI a NCIS.

Hlasy do ankety je možné posielať do 14. decembra 2012 a hlasovanie nie je obmedzené. To znamená, že čím častejšie budeme hlasovať, tým väčšia je pravdepodobnosť, že 9. januára 2013 na slávnostnom odovzdávaní cien People's Choice Awards 2013 sa z víťazstva budú tešiť práve Nahan, Stana a seriál Castle.

Hlasovať môžete vo všetkých kategóriách, stačí iba kliknúť na obrázok. Predovšetkým však zahlasujte za našich obľúbencov, pretože zvíťaziť je ťažké, ale obhájiť víťazstvo je ešte ťažšie. Takže šup, šup, hlasujme!

Autor: Kathy

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (6) Spätné odkazy (0)
  1. Hlasujem ako blázon, už mi kvôli tomu 3 x padol Chrome :)

  2. dúfam že v kategórii FAVOURITE DRAMATIC TV ACTRESS vyhrá Stana Katic . Hlasujem :D

  3. hlasujem jak diva.Tak Stana to dufam vyhra!!!!!

  4. Hotovo, hlasujem :)

  5. Ach už len 23d 10h 22min a niekolko sec a pôjde castleee !!! dufam že stana vyhrá!

  6. nathan vyhral svoju kategoriu a serial castle tiez ale stane vyfukla vyhru Ellen Pompeo známej zo seriálu Grey’s Anatomy.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód