Castle-sk.com
12Máj/124

Univerzální symbol

Fanfiction

Originálny názov: Universal Symbol
Autor: Zofie C. Field
Prekladateľ: Ivet
Počet kapitol: 1
Rating: K
Popis: Tohle je univerzální symbol pro obejmutí.

----------------------------------------------------------------------------------

Univerzální symbol

 

„Co to sakra děláš, Castle?“ v jejím hlase není ani sebemenší známka humoru.

Castle stojí několik metrů od ní s roztaženýma rukama, jako kdyby se snažil napodobit písmeno T.

„Tohle, má milá, je universální symbol pro obejmutí. Nesmí být ignorován,“ řekl Castle věcně, jako kdyby to bylo psáno v zákoně.

Beckettová se otočila zpátky a dokonce ani neprotočila oči. Začala opět přidělávat fotky na tabuli. I když v dnešním případě to bylo spíše přibouchávání.

Dneska nemá náladu na hry. Ty jsou pro šťastné dny, frustrující dny, možná dokonce i pro smutné dny. Ale ne pro naštvané dny.

Možná je to kvůli té vraždě ve 4 ráno, nebo té zimě, co vám vleze až do spodního prádla, ale rozhodně je dneska něco jinak. Je to o trochu více nesnesitelné. Dneska ten vztek na celý svět, který jako teenager odložila kamsi hluboko, jaksi nechce zůstat pohřbený.

Má plné zuby případu. Plné zuby morbidních lidí, co dělají morbidní věci. Plné zuby toho, že se každý krok kupředu nakonec ukáže jako dva kroky zpátky. Plné zuby toho, že se musí koukat mrtvé ženě do tváře a poté se šťourat v životech a srdcích lidí, které za sebou zanechala. A také plné zuby toho vánočního nadšení ve městě, když na jejím stole se střídá vražda za vraždou. Jedna brutálnější než druhá. Ani si nevzpomíná, jak je to dlouho co měla chvíli volno.

Když na tabuli přibouchne poslední obrázek, objeví se zezadu dvě mohutné ruce a omotají se jí kolem pasu.

Vztek jí proběhne tělem, zavrčí jeho jméno a prudce otočí hlavu, aby ho sejmula pohledem. Toho on ale využije a otočí jí celou směrem k němu. Pěvně jí k sobě přimkne a ruce ještě více sevře, čím jí znehybní, protože má ruce jako přikované k bokům.

„Castle! Nech mě být!“ řve na něj, ale on ještě více zesilní stisk. „Sakra, Castle!“ Vrtí se, kroutí, kope ho do holeně, ale on drží pevně. Kate zná každý zápasnický pohyb, který v knize najdete, ale tam se nikdy neobtěžují vás naučit, jak se dostat z medvědího obejmutí mužem, který je dvakrát tak těžký jako vy.

Mlátí kolem sebe. Zuby jí vržou, jak je tiskne k sobě. Ta bolest z první vraždy… a všechny vraždy, které byly potom, to vše dělá tu první tak neuvěřitelně čerstvou. Teď tu bolest vnímá. Dupe mu na nohy, mlátí ho hlavou do hrudníku a on, i když jsou jeho ruce už teď kolem ní doslova uvázané, je dokáže ještě více stáhnout.

Je jí jasné, že vypadá jako dítě, nebo nějaké divoké zvíře. Ve skutečnosti se cítí jako obojí.

Když bojuje a kope, on drží pěvně. Drží ji, když ho uhodí, když na něj křičí. Když mu vyhrožuje, když se vztekem začne klepat.

Pěvně jí drží, když se objeví první vzlyk, který ji samotnou překvapí. Drží i přitom druhém, který se tvrdohlavě snaží potlačit. A také skrz ten třetí, co si probojuje cestu ven. Drží ji v bezpečí svých rukou, když se jí brekem začnou otřásat ramena. Přitáhne si jí ještě více k sobě, když se mu v náručí celá rozpadne.

Když je Kate ticho a uklidněná, Castle povolí sevření a ustoupí zpátky. Jakmile jsou její ruce volné, hned vystřelí nahoru, najdou jeho pas a přitáhnou si ho zpátky k ní.

Autor: Ivet

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (3 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (4) Spätné odkazy (0)
 1. oh… to je pekné.

 2. Hmmm, pekné.

 3. Pekna poviedka pis dajsie :D

 4. The advice given above is highly applicable. The post reveals some burning issues and questions
  that ought to be discussed and clarified, found something much like this page a few days ago – https://scarletblackwell.com/graduate-school-scholarships/. Furthermore, it’s vital to comprehend within the detail.
  In the post, one can easily find something basic, remarkably for him/her, something that can be extremely useful.

  So I’m delighted with the data I have just obtained.
  Thanks a lot!


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód