Castle-sk.com
16Apr/123

Tamala Jones: „Moje tajomstvo? Vodka!“

Tamala Jones

Pamätáte si ešte na okúzľujúcu speváčku Betsy Sinclairovú z epizódy 4x14 The Blue Butterfly v podaní Tamaly Jones? Ak aj vás svojím spevom očarila a zaujímalo vás, či sa na túto úlohu špeciálne pripravovala, či už mala nejaké skúsenosti so spevom a či vôbec rada spieva, prečítajte si nasledujúci krátky rozhovor s Tamalou Jones.

Wetpaint Entertainment: Vôbec sme netušili, že viete spievať!
Tamala Jones: Ani ja!

Wetpaint Entertainment: Čože?
Tamala Jones: Naozaj. Poviem vám, že spievam iba tak zo žartu. Pospevujem si v sprche alebo v aute, keď niekam šoférujem, ale skutočne som nikdy nemusela seriózne spievať nejakú pesničku.

Wetpaint Entertainment: Ako ste sa na toto spevácke číslo pripravovali?
Tamala Jones: Veľa som študovala. Na Youtube som si prezerala videá zo starých filmov charakteristických pre 40. roky. Pozerala som si videá Billie Holiday a Leny Horne a snažila som sa napodobniť tieto speváčky, a tak to bolo aj na natáčaní. A skutočne to bolo pre mňa jednoduchšie, pretože som naozaj dobrá v imitovaní. Ale nemyslela som si, že dokážem spievať až tak dobre. Keď som to počula, bolo to... uf.

Wetpaint Entertainment: Ako vôbec došlo k tejto speváckej scéne?
Tamala Jones: Andrew Marlowe prišiel do maskérne a opýtal sa ma, či viem spievať a ja, samozrejme zo žartu, som odpovedala: „Áno, v sprche.“ A on na to: „Dobre, budeš hrať niekoho podobného Billie Holiday vo film-noir epizóde, ktorú teraz točíme, a budeš musieť spievať podobne ako ona. Nie presne ako Billie Holiday, ale aby si sa jej čo možno najviac priblížila.“ A ja som iba odpovedala: „Ok.“

Wetpaint Entertainment: Verili ste si, že to dokážete?
Tamala Jones: Čas, keď som mala nahrať pesničku, prišiel veľmi rýchlo a ja som musel ísť do štúdia. A len čo som sa tam dostala, začala som byť nervózna. Snažili sme sa nahrať tú pieseň viackrát, ale nebolo to ono. A tak som povedala: „Nie, nechajte ma zaspievať to znovu.“ Povedala som niečo ako: „Máte tu moje obľúbené malé zvieratko? Pretože myslím, že budem potrebojovať jeho pomoc.“ A oni sa spýtali: „Aké zviera?“ A ja som povedala: „Vodku [pozn. po anglicky Grey Goose, čo v preklade znamená divá hus]. Ak ju nemáte, zožeňte ju.“ Tak išli a doniesli mi pohár vodky s brusnicami a to mi pomohlo uvoľniť sa. A to je to, čo ste počuli.

Wetpaint Entertainment: Počuli sme vás „opitú“?
Tamala Jones: Počuli ste mňa, vodku a Billie Holiday. Zaspievali sme si a bola som spokojná s tým, ako som znela. Pýtala som sa: „Bolo to dobré?“ A ľudia v štúdiu odpovedali: „Bolo!“ Potom som odišla. To bolo všetko.

Zdroj: wetpaint.com

Autor: Kathy

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (3) Spätné odkazy (0)
  1. Tak to je dobré :D Vodka! A to video som nikdy pred tým nevidela. Super! Milujem spievajúcu Tamalu!

  2. Očividne vodka uvoľňuje hlasivky :D Aspoň viem, prečo nám vždy pod oknami na intrákoch vyspevujú chalani.

  3. no to sú serenády :D


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód